بازیگران ایرانی چه لاکی می‌زنند؟ از لاک بازیگران برای نوروز الگو بگیرید!

دنیای لاک ناخن بسیار رنگی و جذاب است. کمتر کسی پیدا می‌شود که از انتخاب لاک و امتحان‌کردن رنگ‌های مختلف آن خوشش نیاید. حتی بعضی از افراد به‌چشم نوعی درمان یا به‌قول فرنگی‌ها تراپی هم به آن نگاه می‌کنند و در زمان‌هایی که چندان باحوصله نیستند با لاک‌زدن سرحال می‌شوند و روحیه‌شان بهتر می‌شود. در این مقاله، می‌خواهیم به‌سراغ رنگ لاک انتخابی هنرپیشه‌ها برویم. این افراد مشهور بیشتر به چه رنگ‌هایی علاقه نشان می‌دهند؟

لیندا کیانی

لاک ناخن بازیگران ایرانی

اگر دقت کرده باشید، لیندا کیانی در سال‌های اخیر پرکارتر شده است. او در سینما و تلویزیون بازی می‌کند و در پروژه‌های تبلیغاتی هم حضور دارد. این هنرپیشه معروف در صف هنرپیشه‌های نقش نخست و ستارگان اصلی سینمای ایران قرار نمی‌گیرد اما همیشه حضور و بازی‌های قابل‌قبولی داشته است. حضور حرفه‌ای‌تر او در چند سال اخیر روی استایلش هم اثر گذاشته و به‌نظر می‌رسد که بیشتر به بخش‌های مختلف تیپ و ظاهرش دقت می‌کند. در تصویر بالا، او را با لاکی زرشکی می‌بینید. این رنگ با رنگ‌های دیگر موجود در استایل او تناسب و هماهنگی مطلوبی دارد. برای شرکت در موقعیتی رسمی، رنگ زرشکی برای لاک انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. البته لازم است، دقت کنید که رنگ زرشکی با رنگ‌های دیگر موجود در استایلتان تناسب دارد یا خیر.

مریم معصومی

لاک ناخن بازیگران ایرانی

مریم معصومی از آن هنرپیشه‌هایی است که حضورش در دنیای مجازی و مراسم‌های مختلف بسیار بیشتر از آثاری تلویزیونی یا سینمایی است. در واقع، می‌توان گفت که به‌رغم تعداد آثار اندکی که بازی کرده است، شهرت خوبی دارد. او هم از هنرپیشه‌هایی است که به مقوله استایلینگ توجه زیادی دارد و همیشه نگاه‌ها را به‌سمت خود خیره می‌کند. این جلب توجهات همیشه برای تحسین و تأیید نیست و گاهی صرفاً متفاوت‌بودن است که نگاه‌ها را به‌سمت خود می‌کشاند. در تصویر بالا، مریم معصومی از لاکی به‌رنگ قهوه‌ای براق استفاده کرده است. تناسب قهوه‌ای و رنگ آبی لباس مناسب است.

سارا بهرامی

لاک ناخن بازیگران ایرانی

سارا بهرامی هنرپیشه خوبی است و تمام تلاشش را برای ایفای درست نقش‌ها به‌کار می‌گیرد. او در زمینه استایلینگ هم سلیقه خوبی دارد و هیچ‌گاه در هیچ مراسم و موقعیتی، او را با استایلی آشفته یا فکرنشده نمی‌بینیم. بهرامی در بسیاری از مواقع از کمک طراحان استفاده و لباس‌هایش را از مزون‌های معروف تهیه می‌کند. برای همین است که حضور استانداردی از نقطه‌نظر تیپ و استایل دارد و از بسیاری از هنرپیشه‌ها در این زمینه پیشی می‌گیرد. رنگ ناخن‌های او در تصویر بالا هم در تکمیل استایلش، انتخاب بسیار خوبی بوده است. رنگ مشکی لاک معمولا برای موقعیت‌های غیررسمی و استایل‌های اسپرت استفاده می‌شود اما اگر میان آن و بخش‌های مختلف استایل هماهنگی وجود داشته باشد، امکان استفاده در تیپ‌های رسمی را هم دارد. در این استایل بهرامی، شاهد استفاده از عناصری پیش‌رو هستیم و تیپ او در چارچوب موارد کلاسیک رسمی قرار نمی‌گیرد. برای همین است که لاک مشکی هم گزینه بسیار خوبی برای هماهنگ‌شدن با تِم و نوع استایل منتخب بوده است.

نیکی مظفری

لاک ناخن بازیگران ایرانی

رنگ‌های پاستلی در سال‌های اخیر طرفداران زیادی داشته‌اند. منظور از رنگ‌های پاستلی همان رنگ‌های کم‌رنگ از هر طیف رنگی‌اند که روشن و ملایم به‌نظر می‌رسند. این رنگ‌ها می‌توانند در کنار انواع متنوعی از رنگ‌های دیگر بنشینند و استایل‌های زیبایی برایتان به‌وجود بیاورند. آبی پاستلی هم رنگ جذابی است و به‌سادگی می‌تواند در شیک‌شدن استایلتان نقش مهمی ایفا کند. نیکی مظفری در تصویر بالا از رنگ آبی روشن برای ناخن‌هایش استفاده کرده است. نیکی که از هنرپیشه‌های کم‌کار دنیای تصویر است، همیشه در دفعات معدودی که در مراسم مختلف شرکت کرده، استایل‌های خوبی به نمایش گذاشته است. به‌نظر می‌رسد که او سلیقه خوبی در تدارک‌دیدن انواع استایل‌ها برای خود دارد. رنگ لاکش در عکس بالا هم مؤید همین موضوع یعنی خوش‌سلیقگی‌ او است. هماهنگی میان اکسسوری‌ نیکی یا همان گوشواره‌هایش با رنگ لاک هم از ظرافت‌هایی است که در استایلینگ در نظر گرفته است. تضاد میان رنگ مشکی و آبی کم‌رنگ هم انتخاب خوبی است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

پریناز ایزدیار

لاک ناخن بازیگران ایرانی

پریناز ایزدیار بازیگر زیبا و پرکاری است که در سال‌های فعالیتش به شهرت زیادی رسیده است. او نام آثار موفقی را در کارنامه‌اش به ثبت رسانده و از نظر ابعاد حاشیه‌ای حضور در دنیای تصویر هم موفق و سربلند بوده است. منظور از ابعاد حاشیه‌ای هم حضور در جشن‌ها و موقعیت‌های مختلف است. ایزدیار همیشه آراسته و منظم در مراسم مختلف دیده می‌شود و استایل‌های خوب از او کم ندیده‌ایم. در تصویر بالا هم برای آرایش ناخن‌ها به‌سراغ یکی از کلاسیک‌ترین گزینه‌های ممکن رفته که محبوب دل بسیاری از بانوان است. رنگ قرمز برای لاک از گذشته‌ها تا کنون در دنیای مدوفشن محبوب بوده است. این رنگ تقریبا با هر استایلی در هماهنگی است و اگر نمی‌دانید که چه رنگی را برای لاکتان انتخاب کنید، بهتر است که زود و سریع به‌سراغ قرمز بروید چون شما را به‌سادگی شیک می‌کند. یکی دیگر از نقاط قوت رنگ قرمز لاک، هماهنگی‌اش با پوست‌های مختلف است. چه پوستی سفید و روشن داشته باشید و چه تیره یا نیمه‌تیره، این رنگ از لاک با پوست‌تان در هماهنگی قرار خواهد گرفت. لاک قرمز پریناز ایزدیار هم زیبا است و با استایل مشکی‌اش در هماهنگی قرار دارد.

الهام حمیدی

لاک ناخن بازیگران ایرانی

با مرور استایل‌های الهام حمیدی به این نتیجه می‌رسیم که بیشتر به سبک‌وسیاق ماکسیمال علاقه‌مند است. او دوست دارد که ریزه‌کاری‌های زیادی در استایلش وجود داشته باشد و تیپ و ظاهری ساده ندارد. پارچه‌ها، طرح‌ها و مدل لباس‌های او ساده نیستند و از نظر رنگ و نقش معمولا شلوغ و پرهیاهو هستند. همین سلیقه در آرایش ناخن‌های او هم دیده می‌شود. در تصویر بالا، حمیدی را با ناخن‌هایی می‌بینیم که هریک رنگ و مدلی مخصوص به خود را دارند. چنین مدلی از آرایش ناخن‌ها در سال‌های اخیر رواج زیادی داشته است اما اگر ساده‌پسند هستید، به احتمال زیاد دوست دارید که رنگی ساده یا دست‌کم مدلی کم نقش‌ونگار روی ناخن‌هایتان باشد. این‌طور نیست؟

در آخر

انتخاب لاک مناسب برای خلق استایلی جذاب همیشه لذت‌بخش است. در این مقاله، نگاهی به لاک ناخن هنرپیشه‌های معروف کردیم. با چنین مرورهایی بر استایل‌های افراد مشهور می‌توانید برای تدارک‌دیدن تیپ و استایل شخصی‌تان الهام بگیرید. از میان لاک ناخن‌هایی که با هم دیدیدم، کدام‌یک را می‌پسندید؟ کدام هنرپیشه از نظر انتخاب لاک سلیقه بهتری دارد؟ نظرتان چیست؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :