مصی روشن در
1,588

این سلبریتی‌ها به لباس مادرانشان دستبرد زدند!

این سلبریتی‌ها به لباس مادرانشان دستبرد زدند!

تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر فرزند یک سلبریتی بودید؛ با کمد لباس مادر و یا پدر سلبریتی‌تان چه می‌کردید؟ خب لابد جواب می‌دهید فرزندان سلبریتی‌ها هم به اندازه آن‌ها لباس دارند. درست است اما لباس‌هایشان نمی‌تواند به خاص بودن و تک بودن لباس مادر و پدر سلبریتی‌شان برسد. خصوصا که مادرشان جزو این گروه باشد و خودشان هم دختری که هر چه می‌گذرد به قد و سایز و اندازه لباس نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شوند.

single_content ad banner

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

لیلی دپ و لباس‌های مادرش

لیلی رز دپ یکی از همین دختران سلبریتی زاده است آن هم از دو سو، پدرش جانی دپ بازیگر است و مادرش ونسا پارادی خواننده است.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

لیلی که بازیگر و مدل است و برای خودش معروفیتی شخصی هم بهم زده؛ بارها لباس مادرش را پوشیده است.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

 

دختران آنجلینا و لباس‌هایی که در پستو نماند

آنجلینا جولی به‌جای اینکه اجازه دهد لباس‌هایش و خصوصا آن‌ها که در مراسم فرش قرمزش پوشیده بود در زیرزمین گرد و غبار بخورد، تصمیم گرفت به دخترانش اجازه دهد؛ خودش را در این لباس‌ها ببینند.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

زاهارا جولی-پیت، شانزده‌ساله در اولین نمایش آخرین فیلم مادرش، Marvel’s Eternals با لباس طلایی برند الی ساب که مادرش سال ۲۰۱۴ در مراسم جوایز اسکار پوشیده بود، حاضر و به سوژه عکاسان زیادی تبدیل شد.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

یکی دیگر از دختران جولی، شیلو، نیز در مراسم فرش قرمز Eternals با لباس سیاه و سفید از برند دیور مادرش حاضر شد. آنجلینا در تور مطبوعاتی سال ۲۰۱۹ برای Maleficent: Mistress of Evil این لباس را پوشیده بود.البته لباس تغییراتی کرده بود، کوتاه شده بود و تا بالای زانو آمده بود و تسمه‌های شانه هم محکمتر شده بود.اگر می‌خواهید درباره لباس پوشیدن شیلو بیشتر بدانید، نام او را در سایت جست و جو کنید، چون مطلب کاملی درباره او داریم.

کایا گربر و سیندی کرافورد و راهی که ادامه دارد

کایا گربر مدل و بازیگر امریکایی هم یکی از کسانی است که نه تنها گاهی لباس‌های مادرش را می‌پوشد که کلا راه مادرش را در تیپ و استایل می‌رود.مادرش هم که سیندی کرافورد است. او هم مدل است و هم بازیگر و هم یک چهره تلویزیونی معروف. با این تفاسیر چه کسی می‌تواند از او بهتر باشد برای الگو شدن توسط دخترش؟

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

کایا در مراسم جایزه فشن لوس آنجلس لباسی از مادرش را پوشیده بود که مشکی رنگ بود و یقه‌ای به شکل x است.

مادری که به کمد دخترش دستبرد می‌زند

حالا می‌خواهیم نمونه جالبی را به شما معرفی کنیم و او کسی نیست جز مادر کیت میدلتون که بارها از لباس‌های دخترش برای حضور در مراسم مختلف استفاده کرده است.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

کارول میدلتون برای مراسم رویال اسکات لباس صورتی آدامسی از برند ME + EM را از دخترش دوشس کمبریج، قرض گرفت و پوشید. او البته این لباس را یکبار دیگر در ملاقات با میلا اسندون، دختر ۵ساله مبتلا به سرطان خون هم پوشیده بود.بد نیست این را هم بدانید که مسابقات اسب دوانی رویال اسکات در بریتانیا از مشهورترین رقابت‌های اسب دوانی جهان است و محلی برای نشان دادن کلاه‌هایی با طراحی غیرمعمول.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

کیت در دوران پیش از دوشس شدنش هم در مراسم عروسی یکی از دوستانش در سال ۲۰۰۹، یک لباس جذاب سفید رنگ با کلاه آبی پوشیده بود. سال بعد، کارول همان کلاه را برای رویال اسکوت بر سر گذاشت.

لباس حاملگی کیم کارداشیان برای کریس جنر مادر

کیم کارداشیان در مراسم جوایز سینمایی ام‌تی‌وی که در آوریل ۲۰۱۳، برگزار شد یک لباس شیک بارداری از برند گرانقیمت سن لورن را پوشیده بود.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

این لباس خوش فرم با آستین‌های گشاد و افتاده، فقط چند ماه بعد به تن مادرش کریس رفت. کریس این لباس را که تنگ شده بود و برآمدگی و گشادی در نظر گرفته برای بچه را نداشت در جشن انتشار تابستانی یک مجله پوشیده بود.

دنیا به سمت مد پایدار می‌رود

البته می‌توان این تحلیل را هم داشت که این افراد می‌خواهند در زمینه مد پایدار قدم بردارند. مدی که بر خلاف فست فشن، شما را به خرید لباس‌های زیاد که هر روز دنیا را آلوده و پر‌تر از زباله می‌کنند، دعوت نمی‌کنند.

سلبریتی‌ها با لباس مادرانشان

اگر علاقمند به دانستن در باره مد پایدار هستید، بازهم می‌توانید در سایت ما درباره آن اطلاعات بدست بیاورید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سمیرا در تاریخ 02 آگوست 2022

خوب هست که ما مردم را با مد پایدار بیشتر آشنا میکنید، ممنونارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :