رعنا شریعتی در
1,476

خوشتیپ‌ترین بازیگر ترکیه هم با استایلی متفاوت در ونیز ظاهر شد!

خوشتیپ‌ترین بازیگر ترکیه هم با استایلی متفاوت در ونیز ظاهر شد!

بالاخره در یکی از روزهای شلوغ جشنواره فیلم ونیز امسال، جان یامان، بازیگر و مدل محبوب ترک، پا به صحنه گذاشت. این بازیگر خوش‌تیپ که چند وقتی است به ایتالیا مهاجرت کرده و آن‌جا در پروژه‌های مدلینگ مشغول فعالیت است، یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های ترکیه‌ای محسوب می‌شود. به طوری که همه‌ی طرفدارانش منتظر بودند تا ببینند او با چه تیپ و استایلی در جشنواره فیلم ونیز 2022 حضور پیدا خواهد کرد. تا این که بالاخره شب گذشته برای بازی در نقش اصلی سریال 2022 Viola come il mare روی فرش قرمز قدم گذاشت. او در این مراسم به همراه نامزد جدیدش فرانچسکا کیلمی، بازیگر ایتالیایی و دیگر بازیگر این سریال شرکت کرد.

جان یامان در این مراسم با دو استایل متفاوت دیده شد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

استایل اول و مناسب فتوکال

جان یامان در ونیز

استایل اول جان یامان در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از حضور در فرش قرمز، شامل یک پیراهن سورمه‌ای ساده با یقه‌ای باز و یک شلوار دیپلمات از برند دولچه و گابانا بود و کالج‌های سورمه‌ای زیبایی که به خوبی با دیگر اجزای استایلش هماهنگ شده بود.

جان یامان در ونیز

استفاده از گردنبند برای این استایل تقریبا کژوال و یقه‌ی باز لباسش بهترین انتخاب بود. نکته‎‌ای که در این استایل بسیار جلب توجه کرد، باز بودن دکمه‌های سرآستین پیراهنش بود! شاید قصد داشته با این حرکت نوعی شلخته‌طوری عمدی به استایلش بدهد تا در کنار طرفدارانش احساس راحتی کند!

جان یامان در ونیز

استایل دوم و رسمی جان یامان

استایل دوم این بازیگر هنگام حضور روی فرش قرمز، تاکسیدوی مشکی و آبی یا بهتر است بگوییم مشکی و ارغوانی‌رنگ از برند معروف دولچه و گابانا بود که رنگ سردش تضادی جذابی با رنگ گرم و آتشین فرش قرمز ایجاد کرده بود که باعث درخشش هرچه بیشتر این ستاره در این مراسم شد.

جان یامان یکی از سفیران تبلیغاتی برند دولچه و گابانا است و تقریبا همه منتظر بودند تا او را با لباسی خاص از همین برند روی فرش قرمز ونیز امسال ببینند.

خیلی از منتقدین مد و لباس عقیده دارند که داستان جالبی پشت انتخاب این رنگ برای تاکسیدوی جان یامان نهفته است. آن‌ها معتقدند چون معنای اسم سریال « بنفش مثل دریا» است انتخاب این رنگ برای لباس ممکن است از این اسم الهام گرفته شده باشد.

آیتم دیگری که در استایل این ستاره خودنمایی می‌کرد، پاپیون‌های روی کفش‌های مشکی براقش بود که عده‌ای آن‌ها را زنانه دانستند اما عده‌ای دیگر او را برای این جسارت در استایل تحسین کردند.

اغلب آقایان یقه‌های ساتن تاکسیدو را با یک پاپیون همجنس روی یقه ست می‌کنند اما در این استایل جان به دلیل باز بودن یقه از پاپیون استفاده نشده که به نظر کاملا هوشمندانه می‌آید.

جان یامان در ونیز

این بازیگر عکس‌هایی از مراسم را در صفحه‌ی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. در یکی از این عکس‌ها جان از تیزیانا ریکا، تهیه‌کننده ایتالیایی بابت حمایت‌های او تشکر کرد.

جان یامان در ونیز

او همچنین ویدیویی از خود در جمع طرفدارانش به اشتراک گذاشت که عمدتا خانم بودند و برای عکس گرفتن با جان بسیار هیجان‌زده شده بودند.

جان یامان در ونیز

به نظر می‌رسد جان یامان تا این‌جا یکی از خوش‌استایل‌ترین سلبریتی‌های مرد در فستیوال فیلم ونیز بوده باشد. البته عده‌ای از منتقدین مد، هری استایلز را از رقبای اصلی جان در این مراسم می‌دانند. به نظر شما خوشتیپ‌ترین سلبریتی مرد در جشنواره امسال تا به حال چه کسی بوده است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :