مصی روشن در
1,623

آیا کسی می‌تواند در خوشپوشی با دلبران گروه BTS رقابت کند؟ بعید است!

آیا کسی می‌تواند در خوشپوشی با دلبران گروه BTS رقابت کند؟ بعید است!

پادشاهان گروه موسیقی پاپ کره‌ای در طول سال‌ها با لباس‌های جسورانه و شیک خود، قراردادهای فرش قرمز را دگرگون کرده اند.

اگرچه ممکن است آن‌ها همیشه به دلیل استعدادها و مهارت‌های موسیقی خود شناخته شده‌اند اما پنهان کردنی نیست که استایل ویژه‌ای که در هماهنگی با هم داشتند- نه شبیه به هم البته- دل بسیاری را ربوده‌اند و طرفداران زیادی را هم دور تا دور دنیا پیدا کرده اند.

استایل فرش قرمز گروه bts

در طول سال‌ها، پادشاهان ک. پاپ (پاپ کُره ای) سبک‌های بسیاری را تجربه کرده اند، از لباس‌های کلاسیک و تمام مشکی که در اولین جایزه گرمی خود به تن داشتند تا کت‌های گلدار، ژاکت‌های خال‌خالی و حتی هودی‌هایی که در نمایشگاه‌های جوایز معتبر پوشیدند و از استایل رسمی فاصله گرفتند.

استایل فرش قرمز گروه bts

این گروه همانطور که با موسیقی خود به رکوردشکنی ادامه می‌دهند با انتخاب لباس‌های خود نیز بسیاری قراردادها را می‌شکنند و از نو می‌سازند. در این مطلب نگاهی به سبک BTS انداخته‌ایم که روی فرش قرمز داشته اند.

گرمی ۲۰۲۲ با شکوفه اوریگامی لویی ویتون

گروه BTS بارها به گرمی دعوت شده‌اند و به آن‌ها ندایی برای برنده شدن، داده شده است، اما دست خالی بازگشته اند. آن‌ها در مراسم گرمی ۲۰۲۲ با کت و شلوارهای سفارشی برند Louis Vuitton از آخرین کلکسیون لباس مردانه ویرجیل آبلو (طراح)، برنده بهترین سبک لباس پوشیدن روی فرش قرمز شدند.

استایل فرش قرمز گروه bts

ویرجیل آبلو یک طراح مد و کارآفرین آمریکایی است. او از سال ۲۰۱۸ مدیر هنری مجموعه لباس مردانه لویی ویتون بود و در اوایل سال ۲۰۲۱ مسئولیت‌های خلاقانه بیشتری در برند LVMH به او واگذار شد.

استایل فرش قرمز گروه bts

اکسسوری‌های ستاره‌های ک. پاپ با سنجاق‌های کریستالی که به دکمه بالایی کت و شلوارشان چسبانده شده‌اند، برای جذاب‌تر کردن ظاهر تک‌رنگ‌شان، که در پالتی هماهنگ از آبی‌های عمیق، قهوه‌ای و سفید بود، آن‌ها را خاص‌تر کرده بود؛ در همین حال، روی کتِ «وی» اوریگامی شکوفه‌داری وصل شده بود که به نوع خودش تغییری خلاقانه در لوازم جانبی خیاطی سنتی به شمار می‌آمد.

گرمی ۲۰۲۱؛ کت و شلوار و کفش‌های ورزشی

گروه BTS یک ماه قبل از اینکه به عنوان سفیران برند لویی ویتون انتخاب شوند، ثابت کردند که برای لباس‌های مردانه‌ای که ویرجیل آبلو برای‌شان در گرمی ۲۰۲۱ طراحی کرد؛ مناسب هستند.

استایل فرش قرمز گروه bts

این ستارگانِ کره جنوبی در ترکیبی از خیاطی و ظاهر ورزشی از مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۲۱ لویی ویتون ظاهر شدند و با کفش‌های ورزشی خود، هودی و گل بزرگی بر سینه کت و… سروصدای زیادی را درست کردند.

جایزه موسیقی امریکا ۲۰۲۱ با لباسی زرد لیمویی

گروه موسیقی پسرانِکره‌ای در جایزه موسیقی AMA ۲۰۲۱ (جایزه موسیقی امریکا) با رنگی نرم و ملایم و البته امیدبخش ظاهر شدند. البته این لباس دوم آن‌ها در این مراسم بود. این گروه در ست اول این جایزه، کت و شلوارهای خاکستری لویی ویتون را به تن داشت، که خیلی به چشم نیامد.

استایل فرش قرمز گروه bts

لباسی که پوشیده بودند از برند پوشاک مردانه سئول با نام Tailorable بود. استایلیست آن‌ها برای جونگ کوک و جی هوپ عینک آفتابی رنگی در نظر گرفته بود و سوگا یک پیراهن ساتن به تن داشت که با برگردان ژاکتش همخوانی داشت. در ضمن آن‌ها جایزه این مسابقه را از آن خود کردند.

گرمی ۲۰۲۰ با سبک مینیمالیسم پیچیده

برای شصت و دومین دوره جوایز گرمی، گروه پسر ک. پاپ لباس‌های تاکسیدو را کنار گذاشتند و کت و اوورکت‌هایی را پوشیدند که تا آن روز کمتر در کمد لباسشان دیده شده بود.

استایل فرش قرمز گروه bts

لباس‌های آن‌ها از برند Bottega Veneta بود، که برند مد در سبک مینیمالیسم پیچیده به شمار می‌آید. طراح لباس آن‌ها «دانیل لی» بود که یک طراح مد انگلیسی است. او از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ مدیر خلاق خانه مد لوکس ایتالیایی Bottega Veneta بود. عکسی هم که می‌بینید، لباس‌های دیگری است که دنیل برای گروه BTS طراحی کرده بود.

استایل فرش قرمز گروه bts

جوایز موسیقی بیلبورد، با لباس‌هایی بازیگوش

جایزه موسیقیBillboard Music Award مراسمی است که در امریکا؛ نشربه‌ای بیلبورد برگزار می‌کند و بیش از ۴ دهه هم عمر دارد. جنت جکسون و مایکل جکسون هم جایزه موسیقی بیلبورد را در کارنامه خود داشته اند. گروهBTS هم هرچند؛ گِرمی به آن‌ها بی‌وفایی کرده است اما این جایزه با آن‌ها مهربان بوده و در دست های‌شان جا گرفته است.

استایل فرش قرمز گروه bts

این گروه دوست داشتنی در این مراسم؛ می‌توان گفت نیمی از لباس‌هایشان رسمی و نیمی دیگر بازیگوشانه بود. مثلا شوگا ژاکت خال خالی پوشیده بود. برند لباس‌های آن‌ها هم الکساندر مک کویین بود.

استایل فرش قرمز گروه bts

الکساندر مک کوئین یک خانه مد لوکس بریتانیایی است که سال ۱۹۹۲ توسط فردی به نام الکساندر مک کوئین که خودش طراح لباس بود؛ تاسیس شد. مدیر خلاق فعلی آن یک خانم به نام، سارا برتون است. این گروه بارها لباس‌هایی از طراحی این برند پوشیده اند.

یک چرخش ۳۶۰ درجه با دیور ۲۰۱۸

اگر بخواهیم بگوییم این گروه در کدام یک از حضورهای خود، مراسم را به کلی ترکانده اند، باید بگوییم روی فرش قرمز جایزه موسیقی آسیایی «ماما» بوده است. آن‌ها در این مراسم یک سبک از لباس‌های مونث (چون نمی‌توان گفت زنانه و به نوعی بهتر است بگوییم کمتر روالِ مردانه) کریستین دیور را به تن کردند.

استایل فرش قرمز گروه bts

این سبک یک پیجش سرگرم کننده از لباس‌های تاکسیدوهای تمام مشکی آن‌ها بود و هر کدام‌سازی برای خودشان می‌زدند اما در کنار هم ارکستر کامل و دوست داشتنی بودند.دیدگاه شما

تتلیتی در تاریخ 02 ژانویه 2023

مگه داریم بهتر از بی تی اس

نفیس در تاریخ 06 ژانویه 2023

واقعا جذابنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :