تتوی عجیب بروکلین بکهام؛ فهمیدیم عاشق همسرتی! بس کن!

بروکلین بکهام از جدیدترین خالکوبی خود رونمایی کرده است! این خالکوبی جدید مجموع خالکوبی‌های این سرآشپز جوان را به چیزی حدود 80 تا 100 عدد رسانده است!

خالکوبی بروکلین بکهام

بروکلین بکهام از خالکوبی جدید و بزرگی که به عنوان ادای احترام به همسرش نیکولا پلتز انجام داده است، پرده برداری کرده و او را به مجموعه گسترده خالکوبی‌هایش افزوده است.

بروکلین حالا یک پرتره دائمی از همسرش بر روی بازوی خود دارد. او همینطور فاش کرد که در مجموع بین 80 تا 100 خالکوبی دارد.

خالکوبی جدید بروکلین بکهام از همسرش

اما این اولین خالکوبی بروکلین بکهام از همسرش نیست! او تمام عهد عروسی خود را نیز بر روی بازوی خود و چشمان نیکولا را در پشت گردنش خالکوبی کرده است.

بروکلین با حضور در برنامه تلویزیونی جنیفر هادسون از این خالکوبی رونمایی کرد. جنیفر هادسون در این برنامه از پرسید: «شنیده‌ام که خالکوبی‌های زیادی داری. تا الان چند تا خالکوبی داشتی؟» بروکلین نیز در پاسخ به او گفت: «چیزی بین 80 تا 100. من واقعا مطمئن نیستم.»

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

جنیفر که از شنیدن این جواب تعجب کرده بود از او پرسید که آیا به خاطر می‌آورد که آخرین خالکوبی‌اش چه بوده است. بروکلین نیز با خوشحالی گفت که آخرین خالکوبی‌اش ادای احترامی جدید به همسرش است. «در واقع پرتره همسرم را روی بازویم خالکوبی کردم. این آخرین خالکوبی‌ای بود که انجام دادم.»

بروکلین بکهام، پسر دیوید و ویکتوریا بکهام، حتی سویشرت خود را نیز درآورد تا این خالکوبی جدید را به نمایش بگذارد!

منبع: وقت صبح

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :