مصی روشن در
2,756

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز؛ عروس جذاب ما ایرانی‌ها

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز؛ عروس جذاب ما ایرانی‌ها

به تازگی بریتنی اسپیرز 40 ساله بعد از اینکه در طول 13 سال تحت سرپرستی و کنترل شدید پدرش بود فاش کرد که سومین فرزندش را باردار است. او از طریق اینستاگرام این خبر شادی‌بخش را به طرفدارانش اعلام کرد. این اولین فرزند بریتنی و نامزد 28 ساله‌اش، سام اصغری، خواهد بود البته بریتنی در این پست از سام به عنوان شوهر خودش اسم برده بود.

single_content ad banner

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

سام اصغری هم این خبر را تأیید کرد و نوشت: « ازدواج و بچه‌ها بخش طبیعی از یک رابطه قوی پر از عشق و احترام هستند. پدر بودن چیزی است که من همیشه مشتاقانه منتظرش بوده‌ام و آن را ساده نمی‌گیرم.» البته بریتنی و همسر سابقش دو پسر دارند. به مناسب بارداری مجدد این ستاره موسیقی پاپ نگاه مختصری به استایل او در دوران دو بارداری اولش خواهیم داشت.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

بریتنی در سال 2005 به همراه همسر سابقش با یک تاپ آبی و دامن قهوه‌ای روی فرش قرمز فیلم «چارلی و کارخانه شکلات سازی» حضور پیدا کرد و از این طریق خبر بارداری اش را تأیید کرد. جالب است بدانید که هنوز در آن زمان نشان دادن بارداری با این جسارت چندان پذیرفته نشده بود. مثلا در مصاحبه‌ای یکی از صاحبان فروشگاه لباس بارداری BELLY گفت: «ما کاملا از دیدن دوران بارداری زنان به عنوان یک موضوع زیبا عقب مانده‌ایم. اما نه به اندازه‌ای که بریتنی آن را به نمایش گذاشت.» او این نحوه لباس پوشیدن بریتنی را کمی زیاده‌روی و نسبتا بی‌مزه دانست.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

یکی از لباس‌های زیبای بریتنی پیراهنی بود که در سال 2005 با موهای کوتاه بلوند روشن برای عکس روی جلد مجله ELLE پوشیده بود. بافت پارچه این لباس راه راه جناغی رنگارنگ بود که رکاب‌ها و کمربند صورتی با پاپیون‌هایی که داشتند کاملا یادآور حال و هوای بریتنی در دوران قبل از حاملگی او بودند.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز در طول دوران بارداری‌های اول و دومش از لباس‌های بدون آستین با یقه خیلی باز استقبال کرده و مهم‌ترین لباس مربوط به این دوران که ظاهرش را خیلی درخشان نشان می‌داد و بازتاب زیادی پیدا کرد، پیراهن صورتی کوتاه او بود که در مراسم جوایز سالیانه Teen Choice پوشیده بوده که این مراسم از شبکه تلویزیونی فاکس پخش می‌شد.

این جوایز به بزرگترین دستاوردهای سال در موسیقی، فیلم، تلویزیون، ورزش، مد و رسانه‌های اجتماعی اهدا می‌شود و برگزیدگان توسط بینندگانی که در ایالت متحده زندگی می‌کنند و از سیزده سال به بالا هستند انتخاب می‌شوند. البته همین مدل لباس با رنگ صورتی متفاوت که گل‌هایی در بالاتنه و روی دامنش داشت از انتخاب‌های خوب بریتنی به حساب می‌آیند.

اما می‌شود گفت همه از بریتنی با آن پوشش‌های جذاب به یاد ماندنی از لباس دو تکه سبز و آبی با مار پیتون دور گردنش گرفته تا آن لباس چسبان کریستالی‌ انتظار بیشتری داشتند او بعضی وقت‌ها در دوران بارداری‌اش نامنظم و بی‌حوصله در انتخاب لباس به نظر می‌رسید و مثلا به جای اینکه در این دوران از لباس‌های اورسایز شیک استفاده کند دامن دهقانی با چکمه‌های کابویی پوشیده بود.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

بریتنی حتی در یک بازه زمانی موهایش را کوتاه کرد. او در این زمان به گفته خودش به ترشی و بستنی علاقه زیادی پیدا کرده بود و مخصوصا شب‌ها از این مواد غذایی استفاده می‌کرد. بریتنی مبتلا به اضطراب و افسردگی بود که زنان ممکن است از زمان بارداری تا یک سال بعد از تولد تجربه کنند. او در دومین حاملگی خود بین 15 تا 20 کیلو وزن زیاد کرد. در همین دوران هم گاهی لباس‌هایی می‌پوشید که با سلیقه و انتخاب‌های اغلب شاد و سرزنده او همخوانی نداشت و بیشتر پارچه‌های کدر و خفه داشتند.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

بریتنی در اوایل دهه 2000 طرفدارانش را غافلگیر و در واقع شوک‌زده کرد. او در سال 2004 یک ازدواج کوتاه مدت 55 ساعته با جیسون آلن الکساندر در وگاس داشت و هشت ماه بعد از این ماجرا مراسم ازدواج شگفت‌انگیزش را با عشق جدیدش، فدرلاین، بر کوینگزار کرد. هفت ماه بعد از جشن ازدواج این زوج خبر حاملگی بریتنی را اعلام کردند.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

در 14 سپتامبر 2005 اولین فرزند مشترک بریتنی و  کوین فدرلاین به دنیا آمد. آنها اسم اولین پسرشان را شان پرستون گذاشتند که در یک مرکز پزشکی در کالیفرنیا به دنیا آمد و حدود 3 کیلوگرم وزن داشت. وقتی هنوز یک هفته به تولد یک سالگی شان باقی مانده بود پسر دوم این زوج به دنیا آمد. اسپیرز هر دو فرزند خود را از روش زایمان سزارین به دنیا آورد.او حدود دو ماه بعد از تولد دومین فرزندش به دلیل اختلافات زیاد با همسرش درخواست طلاق داد.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

الان دو پسر آنها 16 و 15 سال دارند. کوین حضانت کامل دو پسرش با بریتنی اسپیرز را بعد از جدایی به عهده گرفت و از همان ابتدا بریتنی به کوین 20 هزار دلار در ماه برای نگهداری و هزینه‌های تحصیل و مدرسه فرزندانش پرداخت کرده است.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

او علاوه بر اینها برای پوشاک، فعالیت‌های فوق برنامه و خیلی از هزینه‌های دیگر پسرهایشان مبلغی بیشتر از 35 هزار دلار در ماه پرداخت کرده است که البته این مبلغ هر سال زیادتر هم شده است.

زیباترین استایل‌های بارداری بریتنی اسپیرز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا در تاریخ 16 می 2022

من جذابیتی درش نمیبینم

ناشناس در تاریخ 16 می 2022

ما که زیبایی ندیدیم ..‌.الان کدوم استایلش زیبا بود؟ کی گفته ایشون عروس ایرانیهاست؟ اصلا جذاب هم نیست!

قاسم در تاریخ 19 می 2022

قربون عروسمون برمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :