بوته آ منو برندی ایرانی – ایتالیایی

ادوارد بورتولاتو و نیلوفر ساسانی اخیرا یک برند کفش جدید به نام بوته آ منو را راه اندازی کرده اند، که این برند از فرهنگ و سنن مختلف غربی و شرقی الهام گرفته است.

ad banner

بورتولاتوی ایتالیایی و نیلوفر ساسانی ایرانی الاصل بعد از آشنایی شان در سال 2012 در میلان و پس از معرفی زیبایی های فرهنگی کشورهایشان با یکدیگر تصمیم گرفتند برندی را طراحی کنند که از طریق آن  ترکیبی از فرهنگ شرق و غرب را به دنیا ارایه دهند.

بوته آ منو برندی ایرانی - ایتالیایی

بورتولاتو می گوید: “هدف ما اینست که از طریق کفش هایمان احساسی را به مشتری هایمان القا کنیم که آنها زمانی که فرهنگ های یکدیگر را کشف می کنند آن حس را تجربه می کنند.”

کلکسیون افتتاحیه آنها شامل پارچه های بافتنی شرقی، که هنر و معماری ایران باستان را منعکس می کند، است.  ساسانی می گوید:” قبل از راه اندازی بوته آ منو درصنعت کفش و طراحی برندهای جدید مشغول به کار بودم. تجربه من در کار با صنعت کفش، عشق و علاقه من برای راه اندازی یک برند و روابط من با بهترین تولیدکنندگان ایتالیایی کفش باعث شد که  به یک بنیان گذار برند تبدیل شوم.”

زمانی که تصمیم به این کار گرفتم، ایده ام را باهمسر وشریک کاری ام، ادواردو بورتولاتو، که به عنوان مشاور مدیریت در گروه مشاوره بوستون کار می کرد، درمیان گذاشتم و بعد از مطالعه گسترده در زمینه بازاریابی و استراتژی های مربوط به آن، طراحی برند را بایکدیگر آغاز کردیم.
بوته آ منو

کفش ها حاصل تلاش صنعتگران ایتالیایی و بافندگان هندی که از تکنیک ابریشم بافی متعلق به قرن17 استفاده می کنند، می باشند. برای اطمینان از طول عمر کفش ها، هر تکه از کفش از یک کفی چرم که آن را در برابر باران و سطوح لغزنده محافظت می کند تشکیل شده است. بورتولاتو و ساسانی تصمیم دارند که کارشان را با اضافه کردن بوت های زنانه و کفش های پاشنه بلند تا فصل آینده گسترش دهند.

ساسانی در ادامه می گوید:” ماموریت یک برند گردآوردن انسان ها و تکنیک ها در کنار یکدیگر و درعین حال تشویق این اتحاد و آمیزش، عشق و قدردانی از سایر فرهنگ های زیبا، به دور از  هر نوع رنگ و مرز جغرافیایی است.

مطالب مرتبط:

1- تاریخچه اسطوره دنیای مد ورساچه

2- معرفی ده برند با ارزش دنیای مد و فشن

3- زندگینامه بیژن پاکزاد طراح مد و فشن

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :