استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه

یکی از چیزهایی که همه خانم‌ها برای پوشیدن آن در زمستان هیجان زده هستند و به خاطر آن بی‌صبرانه منتظر بارش برف هستند پوتین است. پوتین‌های زنانه از اجزای مهم کمد لباس هر خانم شیک پوش هستند و حالا با شروع زمستان وقت آن رسیده که این پوتین‌ها را بپوشیم. اما پوتین زنانه انواع مختلفی دارد و هر مدلی برای استایل خاصی طرحی شده و باید با آن پوشیده شود. استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه را در این مقاله بخوانید.

ad banner

بوت ساق کوتاه

بوت‌های ساق کوتاه انواع مختلفی دارند، مدل‌های پاشنه کوتاه تقریبا با هر استایلی ست می‌شود اما مدل‌های پنجه باریک و پاشنه بلند مخصوص استایل خانمانه است. شلوار جین تنگ یا لگینگ که به مچ پا بچسبند بهترین انتخاب برای پوشیدن با این بوت است اما در سال‌های اخیر پوشیدن شلوار دمپاگشاد نیز با بوت‌های ساق کوتاه مد شده است که ترکیب زیبایی ایجاد می‌کند.

استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه

نیم بوت

بلندی این بوت از ساق پا فراتر نمی‌رود که لاغرترین بخش پا در اکثر افراد است. پوشیدن این نوع بوت معمولا کار ساده‌ای نیست اما یک مانتوی خیلی بلند با لگینگ و یا جین دمپا گشاد کوتاه همراه با این بوت ترکیب مناسبی به وجود می‌آورد. این بوت‌ها را با دامن کوتاه هم می‌توان پوشید.

استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه

زیر زانو

این بوت‌ها تا زیر زانو می‌رسند و برای بیشتر افراد انتخاب مناسبی است به ویژه خانم‌هایی که پاهای لاغر و خوش فرمی دارند. مثل موارد قبلی بهترین شلوار برای این بوت‌ها شلوار جین تنگ و لگینگ است که داخل بوت قرار بگیرد. روی آن هم می‌توان از یک مانتوی بلند که از لبه بوت پایین‌تر می‌رسد استفاده کرد.

استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه

بالای زانو

بیشتر خانم‌ها عاشق این بوت‌ها هستند که البته پوشیدن آن‌ها برای بیرون ممکن است چندان مناسب نباشد به شرطی که مانتو یا پالتوی شما به اندازه کافی بلند باشد و پوشش کافی داشته باشید. اما در مهمانی‌ها می توان این بوت را با یک لگینگ و تونیک و یا بلوز و دامن کوتاه پوشید.

استایل مناسب برای انواع پوتین زنانه

مطالب مرتبط:

1- بوت‌های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :