مهفام میرزایی در
0

کیف های کتابی، فانتزی در دستان شما

کیف های کتابی، فانتزی در دستان شما

نگاهی به نمایش های مد فصل های اخیر خبر از بازگشت دهه هشتاد می دهد، شانه های بزرگ کمر باریک و شلوار های تنگ همه جا دیده می شوند اما اولیمپیا لتن طراح فرانسوی با دید دیگری به این دهه نگاه کرده است. مجموعه کیف های فانتزی وی با نقاشی های کیت هرینگ (Keith Haring) تصویر ساز معروف دهه هشتاد برای پاییز 2016 مجموعه ای فوق العاده و جالب توجه و بسیار خلاقانهاست. این طرح ها که به کیف های کتابی معروف شده اند بازار کیف های زنانه دستی فانتزی را از همین حالا به تسخیر خود در آورده اند. این کیف ها با طرح های بسیار متنوع، رنگارنگ، دوست داشتنی و در عین حال اصیل و با هویت می تواند بهترین انتخاب برای عاشقان کتاب و فانتزی باشد. این کیف های کتابی، فانتزی در درستان شما هستند.

کیف های کتابی، فانتزی در درستان شما

“هیجان” عنصری است که این کیف ها را به محصولی ویژه تبدیل کرده است. در عصری که فانتزی و تصویر حرف اول را می زند احساس در دست گرفتن کتاب محبوبتان و در عین حال استفاده کاربردی از آن می تواند حس تکرار نشدنی و فوق العاده ای داشته باشد. در طرح های این کیف ها ظرفیت بسیاری برای خلاقیت و ایده های تازه وجود دارد و به این دلیل می تواند تا چند فصل در صدر محبوب ترین ترند ها باشد.

کیف های کتابی، فانتزی در درستان شما

از طرح های زیبا با تم ژاپنی و داستان های کلاسیک مثل آثار خواهران برونته گرفته تا نقاشی های مدرن و نماد های فرهنگ عمومی مثل جنگ ستارگان و هری پاتر در این مجموعه ها دیده می شود.

کیف های کتابی، فانتزی در درستان شما

مطالب مرتبط:

1- کيف هاي بزرگ زنانه براي محل کار

2- ده برند گران قيمت کيف دستي زنانه

3- کيف هاي رنگي و ارزان براي خانم هاي خوش تيپ

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :