انتخاب لباس مجلسی بر اساس فرم اندام

۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۲

توسط مهفام میرزایی

انتخاب لباس مجلسی بر اساس فرم اندام

در انتخاب لباس مجلسی مناسب رنگ و مدل و طرح لباس اهمیت زیادی دارند اما چیزی که بیشتر از این مسائل اهمیت پیدا می کند شکل و فرم لباس مجلسی است. هر اندامی شکل خاصی دارد و هر شکلی لباس مناسب خود را می طلبد تا زیباتر جلوه کند و ایرادهایش کمتر به چشم بیاید. پس انتخاب هر لباس مجلسی مناسب باید بر اساس فرم اندام شخص صورت بگیرد. انتخاب لباس مجلسی بر اساس فرم اندام را در این مقاله بخوانید.

اندام لاغر یا ورزشکاری

این نوع اندام زیباست و شاید اندام ایده آل بسیاری از خانم ها باشد اما تا حدودی پسرانه و فاقد جذابیت های زنانه است بنابراین افرادی که از این نوع اندام برخوردار هستند هنگام انتخاب لباس مجلسی باید به دنبال اضافه کردن ظرافت و زیبایی زنانه به اندام خود باشند. این کار را می توان با لباس های بلند و توری که در قسمت کمر تنگ شده باشد و یقه پف و چین دار داشته باشد می توان انجام داد. استفاده از کمربند و همچنین لباس های چند رنگ که با خطای دید در اندام ایجاد حجم و برجستگی کند نیز گزینه مناسبی است، مثلا لباسی که رنگ بالاتنه و پایین تنه آن متفاوت باشد.

انتخاب لباس مجلسی بر اساس فرم اندام

اندام ساعت شنی

این اندام نقطه مقابل اندام ورزشکاری و لاغر است. کسی که چنین اندامی دارد می تواند هر مدل لباسی را انتخاب کند. مدل های غیر قرینه مانند یک شانه، مدل های مناسبی برای این افراد است و بهتر است از لباس هایی که انحنای کمر را به خوبی نشان نمی دهند دوری کنند.

اندام سیب و گلابی شکل

خانم هایی که دچار چاقی ناموزون در اندام خود هستند در این دسته قرار می گیرند. برای این افراد مانور دادن روی یقه های می تواند توجه را از ایرادهای اندامی منحرف کند و بالاتنه را جذاب تر نشان دهد مانند یقه های دکلته و قایقی که باعث می شود شانه ها عریض تر دیده شوند و اندام متعادل گردد.

جثه ریز

خانم هایی که قد کوتاه و به طور کلی جثه کوچکی دارند بهتر است در لباس های مجلسی خود از مدل های کوتاه تر که پاها را بلند تر و قد را کشیده تر نشان دهد استفاده کنند. لبه های دامن غیر قرینه هم می تواند در اندام این افراد ایجاد عمق کند و آن ها را بلند تر نشان دهد.

مطالب مرتبط:

1- بهترین دامن فون برای هر اندام

2- چطور لباسی مناسب اندامتان تهیه کنید؟

3- کوتاه ها چی بپوشند؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است