نیلوفر شهدوست در
14,721

در کمد لباس «چشم‌قشنگ‌ترین بازیگر ترکیه» چه خبر است؟ شیک بودن به شیوه بیرجه آکالای

در کمد لباس «چشم‌قشنگ‌ترین بازیگر ترکیه» چه خبر است؟ شیک بودن به شیوه بیرجه آکالای

بیرجه آکالای (Birce Akalay) از هنرپیشه‌های خوش‌چهره و معروف ترکی است که طرفداران زیادی دارد. او از آن دست بازیگرانی است که استایل نگاه و بازی با چهره‌اش حرفه‌ای و قدرتمند به نظر می‌رسد. بیرجه در طول سال‌های فعالیتش در دنیای تصویر، در مجموعه‌ای از فیلم‌ها و سریال‌هایی ظاهر شده که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده‌اند. به بهانه شهرت و محبوبیت او در میان مخاطبان ترک و ایرانی، نگاهی به استایلش خواهیم داشت. آکالای از دنیای مدوفشن چه نمره‌ای می‌گیرد؟

استایل بیرجه آکالای

اهل تنوع

استایل بیرجه آکالای

بیرجه آکالای از بازیگران خوش‌صورتی است که مدل‌های مختلف مو و آرایش به‌خوبی روی صورتش می‌نشینند. او می‌داند که مدل‌های گوناگون استایل مو و آرایش برایش مناسب هستند و از همین روی به تنوع هم علاقه‌مند است. در تصویر بالا هم او را با موهایی چتری می‌بینید که با فرم صورت و اندازه پیشانی‌اش در تناسب کامل است.

استفاده از رنگ سفید

استایل بیرجه آکالای

رنگ سفید از آن رنگ‌هایی است که تقریبا برای هر موقعیتی گزینه مناسبی است. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید در مراسمی رسمی شرکت کنید یا به دنبال شرکت در موقعیتی راحت‌تر هستید. در هر حال، استفاده از این رنگ برای بخش‌های مختلف استایل ایده خوبی خواهد بود. بیرجه هم از افرادی است که از رنگ سفید استقبال زیادی می‌کند. این رنگ هم برای پوست‌های تیره مناسب است و هم روشن. بیرجه هم با رنگ سفید زیباتر می‌شود. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از انتخاب‌های رنگ سفید را از سوی او می‌بینید. در این استایل، بیرجه آکالای برای ست‌کردن دامن در استایل، از رنگ مشکی استفاده کرده است. مشکی دیرینه‌ترین یار رنگ سفید برای تدارک‌دیدن استایلی جانانه، شیک و بی‌ریسک است. اگر نمی‌دانید که چه رنگ‌هایی را با هم ست کنید، حتما نیم‌نگاهی به دو رنگ سفید و مشکی در کنار هم داشته و مطمئن باشید که این ترکیب زیبا از کار درمی‌آید.

علاقه به رنگ‌های درخشان

استایل بیرجه آکالای

بیرجه آکالای از رنگ‌های شاد در استایلش زیاد استفاده می‌کند. او به سراغ طیف‌های رنگی شاد می‌رود. کسانی که از این رنگ‌ها در استایل خود بهره می‌برند، نوعی شادابی، جسارت و رهایی را هم به نمایش می‌گذارند. وجود طیفی از رنگ‌های درخشان در لباس‌هایتان باعث می‌شود که نظر دیگران را به خود جلب کنید و در هر جمعی شاخص باشید. معمولا، کسانی که از این رنگ‌ها در استایل استفاده می‌کنند، اعتماد به نفس زیادی دارند و از اینکه همه نگاه‌ها به سمتشان خیره شود، نه‌تنها اذیت نمی‌شوند بلکه لذت هم می‌برند. بیرجه از آن هنرپیشه‌های جذابی است که اعتمادبه‌نفس و شکوه خاصی در استایلش دیده می‌شود و این موضوع را با استفاده از شاخصه‌های جالب توجه در استایلش به رخ می‌کشد.

پوشیدن کت‌وشلوارهای متنوع

استایل بیرجه آکالای

بیرجه آکالای اندام متناسبی دارد و قامتش کشیده است. او با کت‌وشلوارهایی از طرح‌ها و مدل‌های گوناگون بسیار خوش‌استایل می‌شود. این روزها که مدل‌های اورسایز و گشاد بیشتر از همیشه ترند شده‌اند، درخشش چنین مدل‌هایی بیشتر به چشم می‌آید و بیرجه هم از این مدل‌ها استقبال زیادی می‌کند. در تصویر بالا، شاهد استایل زیبایی از او در کتی بلند ‌وشلواری گشاد و سفیدرنگ هستیم. ست‌کردن کفش‌های پاشنه‌دار و نوک‌تیز با این لباس، انتخاب بسیار خوبی بوده است. باید حواستان را به انتخاب درست کفش با کت‌وشلوار جمع کنید. یادتان باشد که کفش‌های ظریف و نوک‌تیز پاشنه‌دار، انتخاب‌های درست‌تری برای پوشیدن با کت‌وشلوارهای رسمی هستند.

استفاده صحیح از اکسسوری‌ها

استایل بیرجه آکالای

استفاده از اکسسوری‌های مناسب می‌تواند شما را زیباتر و استایلتان را جذاب‌تر کند. این نکته‌ای است که بیرجه به خوبی به آن واقف است. او معمولا از گوشواره‌های زیبا و بزرگ، گردن‌بندهایی متناسب با یقه لباس و دستمال‌گردن‌ها و اکسسوری‌های دیگر به خوبی در استایلش استفاده می‌کند. در تصویر بالا هم او را با گوشواره و گردن‌بندی زیبایی می‌بینید که مکمل استایلش شده است. برای شومیز هم همان‌طور که پیش‌تر هم گفته شد، به سراغ یکی از علایقش یعنی رنگ سفید رفته است.

انتخاب استایل چرمی

استایل بیرجه آکالای

بیرجه آکالای هنرپیشه زیبایی است که جسارت خوبی در انتخاب استایل‌های متنوع دارد. او به سراغ گزینه‌هایی می‌رود که باعث می‌شوند روحیاتش هم به‌خوبی نمایان شود. برای مثال، او به کت‌ها و شلوارهای چرمی علاقه دارد. لباس‌های چرمی محبوبیت زیادی دارند اما کمتر کسی جسارت پوشیدن آنها را دارد. بیرجه با برخورداری از اندامی زیبا، مشکلی برای انتخاب استایل ندارد و انتخاب لباس‌های چرمی هم به جذابیتش اضافه می‌کند. اینکه بسیاری از افراد جسارت پوشیدن لباس چرمی را ندارند، تاحد زیادی ریشه در نبود تناسب میان هیکل و استایل آنها هم دارد. برای اینکه این جنس از لباس‌ها روی تن به‌خوبی جلوه کنند، باید وزن متعادل و اندام ورزیده‌ای داشته باشید. آکالای تمام این ویژگی‌ها را دارد.

آرایش متناسب

استایل بیرجه آکالای

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های استایل هر فرد، نوع آرایش موها و صورتش است. بیرجه از آن دست بازیگرانی است که تنوع را در این زمینه رعایت می‌کند اما امضای شخصی خودش را هم دارد. او با وجود صورت زیبایش، مراحل سختی را برای رسیدن به استایلی خوب پیش رو ندارد. از همین ویژگی هم بهره می‌برد و صورتش را به حالتی ساده و با رنگ‌های نود آرایش می‌کند. او برای رژ لب به سراغ گزینه‌های نود و خنثی می‌رود. کسانی که مانند آکالای، لب‌های بزرگ و گوشتی دارند، بهتر است که از چنین رنگ‌هایی برای آرایش لب بهره ببرند. چشم‌های سبز بیرجه هم معمولا با آرایش ساده و دودی چشم‌ها به رنگ مشکی همراه است. چشم‌رنگی‌ها می‌توانند از سایه‌های اسموکی و مداد چشم‌های مشکی بهره ببرند. این ترکیب برایشان بسیار دلنشین و خاص از کار درمی‌آید.

استایل کژاوال-نیمه‌کلاسیک

استایل بیرجه آکالای

یکی از جذابیت‌های استایل بیرجه آکالای این است که تقریبا در پوشیدن هر نوع استایلی، امضای شخصی خود را هم به یادگار می‌گذارد. او استایل‌های نیمه‌اسپرت زیبایی هم برای خود تدارک می‌بیند. ردپایی از کلاسیک‌دوستی در این استایل‌ها دیده می‌شود. به تصویر بالا نگاه کنید. بیرجه را با کتی بلند و خوش‌دوخت می‌بینید که ساختار و دوختی نیمه‌رسمی/کلاسیک دارد. کمربندی چرمی و شلوار جین هم به زیبایی از سوی او استفاده شده است. انتخاب اکسسوری‌ها هم مانند همیشه با ظرافت و دقت صورت گرفته است. یکی از جذاب‌ترین ترکیب رنگ‌ها برای استایل‌های نیمه‌رسمی و اسپرت همین است: قهوه‌ای، جین و شومیزی سفید. نظرتان چیست؟

در آخر

درمیان هنرپیشه‌های ترک، برخی درخشش بیشتری دارند. دلیل این درخشش، فقط ظاهر زیبا نیست بلکه ریشه آن به توانایی در اجرا هم بازمی‌گردد. برخی از بازیگران دارای نوعی توانایی شهودی برای ایفای نقش هستند. بیرجه هم در این دسته قرار می‌گیرد. او بازی قوی و عمیقی ارائه می‌کند و در ضمن خوش‌قیافه هم هست و استایل خوبی دارد. در این مقاله از ویژگی‌های استایل او برایتان گفتیم. شما چه شاخصه‌ای در تیپ و ظاهر او می‌بینید. به نظرتان کدام ویژگی استایلش الهام‌بخش و جالب است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :