مریم فخری در
2,559

نانسی اجرم و حیفا قبل از عمل‌های زیبایی این شکلی بودند؛ عجیب و باورنکردنی!

نانسی اجرم و حیفا قبل از عمل‌های زیبایی این شکلی بودند؛ عجیب و باورنکردنی!

دیدن عکس‌های قدیمی و توجه به تغییرات پوشش و چهره گاهی جالب است و شاید گاهی حس حسرت یا ناراحتی را در پی داشته‌ باشد. اما در مورد سلبریتی‌ها و تغییراتی که در استایل و قیافه‌شان ایجاد شده است، معمولا مخاطبان به وجد می‌آیند.

در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به تغییرات دو خواننده مطرح و محبوب عرب که صدای آن‌ها در خاطرات بسیاری از ما حضور داشته است. با چی بپوشم همراه باشید.

نانسی عجرم

نانسی عجرم، خواننده معروف لبنانی، در مصاحبه‌ای قدیمی که بیش‌تر از ۷ میلیون بار دیده شد، با بینی متفاوت و صورت و اندامی که نسبت به چهره جدیدش بسیار تپل‌تر بود ظاهر شد. آن مصاحبه و بازدید زیادش تاثیر زیادی در شناخته شدن نانسی داشت.

تغییرات خواننده‌های عرب

در همان دوران او در مراسمی برای خوانندگی حاضر شد و در آن مراسم لباسی بلند و مشکی رنگ بر تن داشت که از یک طرف چاک بلندی داشت. چهره و استایل قدیمی او تغییرات بسیاری را به خود دیده‌اند.

حیفا وهبی

در اواسط دهه ۹۰ یک مدل جوان به نام حیفا وهبی چهره‌ی جدید دنیای مد شد. در آن زمان او یک کلیپ ویدیویی برای خواننده‌ای به نام  جورج وصوف ساخته بود و به همین سبب اسم او مطرح شد. زمانی‌ که حیفا به عنوان یکی از سی زن زیبای دنیا انتخاب شد، استایل و چهره‌ی کاملا متفاوتی از خود نشان داد.

تغییرات خواننده‌های عرب

 

در ابتدا حیفا یک بینی متفاوت و لب‌هایی به نسبت بزرگتر داشت و عجیب‌تر آن که رنگ چشم او نیز تیره‌تر بود! حیفا در آن زمان ابروهای پرپشت‌تری داشت اما موهایش تفاوت چندانی با عکس‌های امروزش ندارد. او در آن زمان آرایش‌های کمرنگی بر صورتش می‌نشاند ولی امروزه مدل آرایش او تبدیل به یک سبک و آیکون در دنیای مد شده است!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :