chadmin در
11,519

10 دلیلی که ثابت می‌کند داشتن بینی بزرگ، باعث جذابیت بیشتر است!

10 دلیلی که ثابت می‌کند داشتن بینی بزرگ، باعث جذابیت بیشتر است!

در کنار این که هر روز می‌بینیم افراد بیشتری نسبت به جراحی زیبایی بینی خود اقدام کرده و علاقه‌مند به داشتن فرم کوچکتر و تراشیده‌تری از آن هستند، آیا هرگز به این فکر کرده‌اید که داشتن دماغ بزرگ می‌تواند در جای خود جذاب باشد؟ در واقع اگر می‌دانستید که چه دلایل محکمی در پشت داشتن دماغ بزرگ وجود دارد، دیگر آن قدرها به تصویر در آینه خرده نگرفته و از کمی بزرگ بودن بینی خود احساس نارضایتی نخواهید داشت.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

اگر هنوز نمی‌دانید چرا داشتن بینی بزرگ می‌تواند شما را جذابتر کند با ما همراه باشید تا این دلایل را مرور کنیم…

۱۰ دلیل جذابیت‌ بینی های بزرگ:

۱- دماغ بزرگ جلوه‌ای کلاسیک دارد

اگر به تندیس‌ها و مجسمه‌‌های رومی و یونانی بنگرید، زن و مرد، همگی بینی‌های بزرگی دارند و این در بین آن‌ها به عنوان یک علامت زیبایی در نظر گرفته شده و به  هیچ وجه ناپسند و ناخوشایند نبوده است. با این حساب اگر بینی بزرگی دارید، کمی به مجسمه‌های یونانی‌ها و رومی‌های باستان با پیکره‌های مرمرین نگاه کرده و در آینه به خود ببالید. اگر به کتب تاریخی مراجعه کنید، درخواهید یافت که کلئوپاترا، ملکه مشهور و زیبای مصر نیز بینی بزرگی داشت و علی رغم آن، چند تن از مردان مشهور و قدرتمند حکومتی و سیاسی آن روزگار، شیفته و عاشق او بودند. گویا داشتن بینی بزرگ به هیچ رو مانع جذاب بودن کلئوپاترا نشده بود.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

۲- نشانه‌ای از وراثت و اصالت است

در بیشتر افراد بینی به ارث رسیده و معمولا از یک پدر و مادر با بینی‌های بزرگ، فرزندان مشابهی متولد می‌شوند. اگر نه، به هر صورت در اقوام درجه بعدی خود، بینی مشابه را خواهید یافت. به هر ترتیب این نشانی از وراثت شما بوده و باید آن را به نشانه یک میراث واقعی بپذیرید. اگر می‌خواهید از نواده‌های اصیل خاندان خود باشید، بینی بزرگ شما می‌تواند یک نشان واقعی به شمار آید.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

۳-  نشان دهنده بلوغ است

همه افراد پس از رسیدن به سن بلوغ، تغییر شکل و اندازه بینی را تجربه کرده و این باعث می‌شود که بتوانند بلوغ خود را باور کرده و مطمئن باشند که به دنیای آدم بزرگ ها پا گذاشته اند. به این ترتیب نباید از داشتن دماغ بزرگ ناراحت بوده و در واقع این یک فاکتور از بزرگ شدن واقعی به شمار می‌آید. به علاوه بینی شما می‌تواند یک المان از شخصیتتان باشد. بنابراین با تغییر ابعاد و فرم آن، در واقع به نوعی شخصیت فعلی خود را مخدوش ساخته‌اید!

۴- کاراکتر و شخصیت شما را شکل میدهد

کاراکتر و شخصیت به عوامل متعددی وابسته است ، تن صدا ، مدل مو ، قد ، رنگ پوست و….مشخصه های بسیاری در شکل گیری یک کاراکتر و شخصیت تاثیر گذار است اما اگر قرار باشد از روی یک عکس پرتره و چهره، شخصیت و کاراکتری را حدس بزنید آن موقع است که بینی می تواند یکی از مهمترین اجزا باشد. بسته به آنکه چه تیپ شخصیتی ای دارید داشتن بینی بزرگ و یا کوچک می تواند روی آن تاثیرگذار باشد. اگر دقت کنید در کاراکتر سازی و شخصیت سازی های فیلم های موفق و خارجی، بعضا داشتن بینی بزرگ می تواند یک جلوه خاص به کاراکتر دهد و آن شخصیت را پخته تر ، جدی تر و مهم تر به تصویر بکشد.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

۵- زیبارویانی با دماغ بزرگ در تاریخ داشته ایم

اگر به گذشته و یا زمان حاضر دنیای سلبریتی‌ها بنگرید، زیبارویان و افراد موفقی با بینی‌های بزرگ می‌یابید که هر یک در نوع خود، در خطوط تاریخ ماندگار شده‌اند. با این حساب داشتن دماغ بزرگ نتوانسته در مقابل مسیر موفقیت آن‌ها و نیز شهرت و زیبایی سدی ایجاد کند. به طور مثال پرنسس دایانا بینی بزرگی داشت، اما همه او را به زیبایی شناخته و همیشه در قلب دوستداران خود زنده است. همین طور لیدی گاگا، خواننده آمریکایی مشهور فعلی بینی بزرگی دارد و به نظر نمی‌رسد که از داشتن این دماغ بزرگ، به هیچ وجه ناراضی باشد. آیا این سایز بینی توانسته در شهرت، موفقیت و میزان محبوبیت وی، تاثیر منفی بگذارد؟

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

۶- اعتماد به نفس بالا را نشان می‌دهد

داشتن بینی بزرگ و وابستگی به آن، حاکی از اعتماد به نفس بالای افراد است. زمانی که شما با یک فرد که دماغی بزرگ دارد، روبرو می‌شوید و می‌بینید که او با داشتن این سایز بینی، احساس راحتی کرده و تلاشی برای کوچک کردن و ترمیم آن نداشته است، به حتم در می‌یابید که او از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. در این حال احترام بیشتری برای او قائل خواهید بود.

۷- ابهت بیشتری به چهره می بخشد

بینی درست در مرکز چهره قرار داد و می تواند بعد از چشم ها بیشترین توجه را به خود جلب کند ، باید قبول کنیم که وقتی درباره یک چهره تاثیر گذار و با ابهت صحبت میکنیم تنها چیزی که ممکن است در تصور ما نباشد داشتن یک بینی کوچک یا عروسکی باشد. می توان گفت دماغ و بینی بزرگ به نوعی نشانه قدرت و ابهت است.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

۸- منحصر به فرد است

بینی نیز مانند دیگر اعضای چهره می تواند خاص شما باشد. به بینی های کوچک نگاه کنید آن ها همه شبیه به هم هستند. تصور کنید که همین مساله درباره چشم ها نیز وجود داشت و اکثر انسان ها چشمانی کاملا شبیه به هم میداشتند. زیبایی در تفاوت است.  یک بینی نچرال و طبیعی منحصر به فرد است و به شما چهره ای متفاوت و خاص خودتان را می بخشد

۹- جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند

به آقایان نگاه کنید. یک آقا با بینی بزرگ برایتان جذاب‌تر است یا یک آقا با بینی کوچک و تراشیده؟ بیشتر خانم‌ها گزینه اول را انتخاب خواهند کرد. با این حساب تقریبا نیمی از جمعیت جهان، به بینی بزرگ طرف مقابل خود علاقه مند بوده و هیچ نیازی به جایگزین شدن آن با یک بینی کوچک نمی‌بینند. باور داشته باشید که بسیاری از آقایان نیز همین نظر متقابل را داشته و بانوان با بینی‌های طبیعی، هر چند که بزرگ باشد، را به عنوان طرف مقابل خود ترجیح می‌دهند.

۱۰-  نمکین است!

بله نمکین است! چهره هایی با بینی های بزرگ معمولا چهره هایی نمکین هستند و خنده آن ها معمولا دوست داشتنی تر است.

دلایل زیبا بودن بینی بزرگ

کلام آخر…

امروزه عمل های زیبایی بخصوص عمل بینی همچنان رواج دارد اما نکته جالب آن این است که این عمل ها به سمت طبیعی تر جلوه دادن چهره پیش گرفته شده اند و لزوما عمل بینی به معنی کوچک کردن بینی معنا نمیشود ، بلکه سایز بینی را متناسب با چهره و صرفا جهت رفع نواقصی که باعث بر هم ریختن هارمونی و جذابیت چهره میشود انجام میشود. با این حال سلبریتی های بسیاری هستند که علارغم داشتن بینی های بزرگ از جذابیت بسیاری برخوردار هستند و می توان گفت جذابیت و زیبایی در بینی خلاصه نمی شود بلکه معیارهای زیبایی همواره در حال تغییر هستند.

شما چه فاکتورهای دیگری را در این گروه جای می‌دهید؟ چرا داشتن دماغ بزرگ جذاب است و ابهت بیشتری به وجود می آورد؟ چطور می‌توان با داشتن چنین بینی، همچنان احساس زیبایی و جذابیت کرد؟ نظرات و ایده‌های خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. شما می‌توانید این مطلب را با دوستان و آشنایان خود، به اشتراک بگذارید.

منبع: مالتینا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 24 نوامبر 2022

فرقی نمی کند

علی در تاریخ 26 اکتبر 2023

ومورددیگر که باعث میشود بابینی بزرگتر باابهت تر و جداب تر بنظر بیایید گذاشتن سیبل پرپشت ویاچنگیزی وحشمت فردسی ویا ریش پرفسوری است

. در تاریخ 08 جولای 2024

حس خوب. حس خووووب..ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :