مدل کفش کتانی مردانه برای تابستان با مد سال ۲۰۱۸

0

با افزایش تعداد زیاد انواع کفش‌های کتانی که می‌توانیم در موقعیت‌های مختلف به پا داشته باشیم، انتخاب کردن یک کفش کتانی مناسب هم سخت شده است. در این مطلب چی بپوشم برای انتخاب مدل کفش کتانی مردانه برای تابستان ۲۰۱۸ به شما پیشنهادات بیشتری می‌دهد. 

 

مدل کفش کتانی برای تابستان

فصل تابستان با روزهای طولانی و گرم فرا رسیده است و مسلماً به سادگی نمی‌توانیم از کنار داشتن کفش‌های مناسب برای این فصل بگذریم. یکی از انواع کفش‌هایی که این روزها مورد توجه همه قرار گرفته است کفش‌های کتانی و ورزشی است. تابستان فصل مناسبی است که بتوانید تغییری در استایل خودتان به وجود آورید. این روزها دیگر پوشیدن کتانی مختص نوجوانان و استایل های کژوال نیست و همه می‌توانند با انتخابی درست، کفش کتانی مناسب و راحتی داشته باشند.

 

کفش‌ کتانی سفید مردانه

رنگ سفید از جمله انتخاب‌هایی است که آزادی عمل کافی به شما در انتخاب کردن رنگ‌های دیگر برای ست کردن لباس‌ها به شما می‌دهد و می‌توانید هر رنگ خنثی و متناسب با رنگ سفید را برای ست کردن با کفش خودتان انتخاب کنید. نکته‌ای که باید در مورد کتانی‌های سفید رعایت کنید، تمیزی و درخشندگی آن‌ها است.

 

مدل کفش کتانی مردانه برای تابستان با مد سال 2018

 

کفش‌ کتانی مردانه برای دویدن و پیاده روی

این روزها تکنولوژی به صورت گسترده‌ای در صنعت کفش‌های کتانی ورزشی وارد شده است و در ورزش‌های حرفه‌ای همانند دو و میدانی، شاهد به وجود آمدن کفش‌هایی با طراحی‌های فوق‌العاده هستیم. راحتی و نتیجه نهایی قابل قبول در مورد طراحی‌های کفش‌های کتانی ورزشی و اسپرت باعث شده است که جایگاه آن‌ها در میان دیگر کفش‌های کتانی ثابت شده و غیرقابل انکار شود. فناوری در این کفش‌ها به کمک شما می‌رسد و باعث می‌شود که با انتخاب هوشمندانه این نوع از کفش‌های کتانی که معمولاً جنس پارچه‌ای دارند، پای شما گردش هوا و تنفس کافی در طی روزهای گرم تابستان داشته باشند.

مدل کفش کتانی مردانه برای تابستان با مد سال 2018

 

 

آگلی اسنیکر 

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، پوشیدن کفش‌های کتانی این روزها محدود به رده‌های سنی نوجوانان نمی‌شود و هر کسی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. پس جای شک و تعجب نیست که صنعت مد ردی از خودش در این عرصه از لباس‌ها هم گذاشته باشد. با ورود صنعت مد به عرصه کفش‌های کتانی، این کفش‌ها را علاوه بر سنین مختلف در شرایط گوناگون هم می‌توان استفاده کرد.

سابق بر این طراحان کفش و سازندگان معروف کفش‌های کتانی همانند آدیداس و نایکی با همکاری همدیگر، مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌کردند؛ اما با پیشرفت دنیای مد، طراحان استقلال خودشان را از شرکت‌ها تولیدکننده کفش کتانی اعلام کردند و به‌خودی‌خود شروع به تولید انواع کفش‌های مختلف کردند. به همین دلیل دسته‌ای با عنوان آگلی اسنیکر به وجود آمده است.

معمولاً این مدل کفش کتانی ، همان‌طور که می‌توانند در طراحی شیک و به روز باشند در استفاده از ماده‌های مختلف برای ساختن کفش می‌توانند قدیمی و ناکارآمد جلوه کنند. لازم به گفتن نیست که با وجود کیفیت پایین مواد، گاهی قیمت این کفش‌ها می‌تواند سر به فلک بکشد. جای نگرانی نیست این روزها تولیدکنندگان عادی کفش‌های کتانی سعی کرده‌اند که در طراحی‌ها، به پای دنیای مد و لباس برسند.

 

آگلی اسنیکر 

کفش‌های کتانی کلاسیک مردانه

کفش‌های کتانی زمانی کلاسیک نامیده می‌شوند که در برابر گذر زمان مقاومت از خود نشان می‌دهند و هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند این در حالی است که همتایان دیگرشان با گذشت زمان قدیمی و کنار می‌روند. دلایل مختلفی برای بقا همیشگی این کفش‌ها در دنیای مد وجود دارد. یکی از دلیل‌های اصلی جاودانگی کفش‌های کلاسیک، طراحی‌های بی‌نظیر آن‌ها است. این کفش‌ها نه‌تنها خود جاودانه هستند، بلکه درگذر زمان و روی کار آمدن دوباره آن‌ها در بازه‌های مختلف زمانی، یک الگوی مناسب برای تقلید طراحان نیز ایجاد می‌کنند. کفش‌های کتانی کلاسیکی همانند نایکی کورتز در طول سال‌های اخیر بارها مورد تقلید قرار گرفته است و هر سال کفش‌های مختلف کتانی از روی مدل و طراحی آن ساخته شده‌اند.

کفش‌های کلاسیک ممکن است به صورت کامل و درست عین سال‌های اولیه عرضه خودشان دوباره تولید و عرضه نشوند و کمی تغییر در طراحی آن‌ها به وجود آید. شرکت‌های بزرگ همانند آدیداس و نایکی بارها و بارها از مدل‌های کلاسیک خودشان دوباره طراحی و تولید کرده‌اند و هر بار هم موفق شده‌اند بازاری مشابه همانند مدل اصلی به دست آورند.

کتانی کلاسیک

 

برای هر یک از طبقه‌بندی‌های گفته شده در مورد کفش‌های کتانی، می‌توانید از برندهای مختلف جهانی استفاده کنید. از جمله این برندها که می‌توانید برای خریدن کفش کتانی بهره ببرید، آدیداس، نایکی، کانورس، اسیکس و پرادا است. در مورد کفش های کتانی که می خواهید برای تابستان خرید کنید و هر روز آنها را بپوشید، به سبک بودن، پارچه‌ای بودن و تمیز شدن راحت دقت کنید.

مطالب مرتبط:

۱- هنگام پوشیدن کتانی ورزشی این اشتباهات را انجام ندهید

۲- بهترین مدل کتانی ورزشی زنانه را ببینید

۳- بورس خرید کفش کتانی و مجلسی در تهران

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :