با این 5 عطر تابستانی، گرما را منجمد کنید!

همانطور که عطرهای گرم مناسب فصل پاییز و زمستان هستند، عطرهای خنک هم بهترین گزینه برای فصل تابستان به حساب می‌آیند. در این مطلب به معرفی 5 عطر زنانه مناسب فصل تابستان پرداخته‌ایم تا با عطرهای خوشبو، تابستان را منجمد کنید. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید:

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

گوچی؛ بلوم

یکی از پرطرفدارترین عطرهای گوچی، همین عطر بلوم است. طراحی شیشه این عطر هم به شکلی انجام شده که یادآور زیبایی ‌های تابستان و یک رویای تابستانی بسیار زیباست. این ویژگی مختص شیشه این عطر نیست، بلکه بوی آن هم به شدت تابستانی طراحی شده است. این عطر دارای بوهایی از قبیل بوی لیمو، گل مریم و گل یاسمن است. همین بوها هم سبب می‌شوند که عطر گوچی بلوم به عنوان یکی از پرطرفدارترن عطرهای تابستانی شناخته شود.

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

مارک جیکوبز؛ دیزی

همانطور که از نامش هم پیداست، این عطر از برند مارک جیکوبز، عطر و بوی شاد و سرحای دارد و حس و حال سرزندگی را در شما بیدار می‌کند. بوی آن شیرین است و به همین خاطر هم در تابستان طرفداران زیادی دارد. بوی این عطر به نوعی طراحی شده که به شما احساسا بیرون رفتن و فعالیت می‌دهد.

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

جورجیو آرمانی؛ سی

این عطر از برند جورجیو آرمانی در سال 2013 وارد بازار شد و از همان زمان توانست به عطر محبوب بسایری از بانوان دنیا بدل شود. کیت بلانشت چهره تبلیغاتی این عطر بود و حضور او به عنوان چهره تبلیغاتی هم باعث شد این عطر طرفداران بیشتری بیابد. این عطر دارای رایحه‌های انگور، گل رز، وانیل، چوب‌های جنگلی و نعنای هندی است که باعث میشوند این عطر، حس و حال تابستانی داشته باشد.

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

ورساچه؛ برایت کریستال

این عطر را می‌توانیم یکی از پرطرفدارترین عطرهای زنانه بدانیم. این عطر در سال 2006 به بازار آمد و به واسطه رایحه میوه‌ای‌اش به سرعت توانست به یکی از محبوب‌ترین عطرهای تابستانی بدل شود. این عطر رایحه‌هایی از جمله انار، مگنولیا، نیلوفر آبی، مشک و چوب ماهون دارد و انتخاب بسیار مناسبی برای مهمانی و قرارهای عاشقانه است.

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

ایو سن لورن؛ سینما

عطرهای این برند معمولا قیمت بالایی دارند و به عنوان عطرهای لوکس شناخته می‌شوند. عطر سینما از برند ایو سن لورن، در سال 2004 طراحی شده و به واسطه داشتن بوی زنبق و گل یاس، یکی از پرطرفدارترین عطرهای تابستانی شناخته می‌شود. این عطر ماندگاری طولانی‌مدت دارد و می‌تواند شما را سر حال و شاداب نگاه دارد.

بهترین عطرهای زنانه تابستانی

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :