نیلوفر شهدوست در
1,527

استایل‌تان را با خواهرتان ست کنید؛ پیشنهادهایی شیک برای خواهران خوشتیپ

استایل‌تان را با خواهرتان ست کنید؛ پیشنهادهایی شیک برای خواهران خوشتیپ

عید نزدیک است و شاید شما هم به‌دنبال طرح و مدلی مناسب برای لباس نوروز خودتان هستید. بعضی‌ها از ست‌کردن لباسشان با خواهر، همسر یا دوست لذت می‌برند. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید، احتمالا دلتان می‌خواهد که برای نوروز امسال به‌سراغ پیراهنی بروید که مدل جذابی دارد و به‌دنبال ایده‌هایی برای ست‌کردن لباستان با فردی مثل خواهرتان می‌گردید. در ادامه پیشنهادات جالبی برایتان داریم. با ما همراه باشید.

استایل ست دو خواهر

هماهنگی مدل

استایل ست دو خواهر

یکی از راه‌های ست‌کردن لباس برای دو خواهر، این است که به‌سراغ مدل‌هایی هماهنگ بروند. لازم نیست که تمام بخش‌های یک تیپ و استایل دقیقاً شبیه هم باشد. برای اینکه دو استایل با هم هماهنگ باشند، می‌توانید به‌سراغ دو مدل تقریبا مشابه بروید. در تصویر بالا شاهد دو پیراهن هستید که از نظر مدل تقریبا یکسان‌اند. طرح پارچه شبیه است و از نظر رنگ و استایل‌، همه‌چیز به‌طور نسبی مشابه است. اگر شما هم دوست دارید که لباستان را با دوست یا خواهرتان ست کنید، باید حواستان به این باشد که مدل اندام هرکس با دیگری متفاوت است. در عکس بالا، پیراهن آبی یقه بلند و حجیمی دارد. این مدل از یقه برای کسانی مناسب است که گردن بلندی دارند. استفاده از کمربند هم می‌تواند برای افراد لاغر ایده خوبی باشد یا کسانی که دارای انحناهای در بخش کمر هستند. باید به تناسب میان مدل لباس و اندام هر فرد دقت شود. این روش از ست‌کردن، برای کسانی مناسب است که دوست دارند، استایلی هماهنگ داشته باشند اما مدل بدن و هیکلشان متفاوت است.

ست‌کردن طرح‌ها

استایل ست دو خواهر

در صورتی که دوست دارید، لباستان را با خواهر یا دوست‌تان ست کنید، امکان استفاده از ایده ست‌کردن پارچه لباس‌ها هم برایتان وجود دارد. برای مثال، مدل دلخواه لباس که متناسب با اندامتان است، انتخاب کنید و بعد از پارچه‌ای مشابه با لباس خواهرتان، لباس خود را بدوزید یا خریداری کنید. از جمله طرح‌های جذابی که می‌توانید در این زمینه استفاده کنید، باید به طرح پارچه خالخالی اشاره کنیم. پارچه‌های خالخالی دنیای وسیع و متنوعی دارند. خالخالی‌های سفید-مشکی یا برعکس، خالخالی‌های رنگی، خال‌های درشت یا ریز و… . برای انتخاب لباس‌هایی با طرح پارچه یکسان می‌توانید به‌سراغ راه‌راه یا گلدار هم بروید. البته دقت کنید که گاهی‌اوقات، چنین انتخابی می‌تواند کمی مغشوش شود. باید دقت کنید که طرح‌ها در کنار هم صحنه چشم‌نواز و هماهنگی به‌وجود بیاورند و شبیه یونیفرم سازمان‌ها و مدارس نشوند. در تصویر بالا شاهد سه لباس خالخالی هستیم که با یکدیگر در تناسب و هماهنگی‌اند. در عین حال، با تماشای تصویر، این احساس به شما دست نمی‌دهد که با یک گروه سرود با یونیفرمی مشابه روبه‌رو هستیم. هرکس طرح پارچه موردعلاقه خود و متناسب با هیکل و اندامش را به‌تن کرده است.

اندکی تفاوت

استایل ست دو خواهر

یکی از ایده‌های جذاب برای ست‌کردن هم انتخاب مدل و پارچه‌ای مشابه است. شما می‌توانید لباس‌هایی با مدل یکسان با تغییراتی جزئی برای خود و خواهرتان تدارک ببینید. در تصویر بالا، شاهد چنین ستی هستید. مدل لباس و طرح پارچه یکسان است و تغییرات اندکی در دوخت و ست‌کردن لباس با کفش و کیف دیده می‌شود. بیشتر خواهرهای دوقلو از اینکه شبیه به هم لباس بپوشند، لذت می‌برند. اگر شما هم خواهری دوقلو دارید، شاید از این ایده خوشتان بیاید. نظرتان چیست؟ شبیه‌بودن را فدای داشتن عناصری برای ایجاد کاراکتر شخصیتی ویژه نکنید. حواستان به این موضوع باشد.

رنگ‌های متضاد

استایل ست دو خواهر

اگر از ایده‌های پیش استقبال نمی‌کنید، پیشنهاد دیگری هم برایتان داریم. استفاده از دو رنگ متضاد می‌تواند فکر خوبی باشد. ببینید که کدام‌یک از رنگ‌ها در کنار یکدیگر ترکیب متضاد اما چشم‌نوازی به‌وجود می‌آورند. قرمز و آبی، سبز و بنفش یا سفید و مشکی از جمله ترکیب‌های پیشنهادی‌اند. در تصویر بالا شاهد چنین استایل‌هایی هستید. مدل دو لباس هم تاحد زیادی شبیه هم است اما هریک از تیپ‌ها به دو شیوه مختلف با کفش و کیف‌های گوناگون و متفاوت استایل شده‌اند. کنار هم قرارگرفتن رنگ قرمز و آبی در یک استایل هم نتایج خوبی به‌همراه دارد. رنگ‌های متضاد متنوعی می‌توانند در کنار یکدیگر ترکیب‌های چشم‌نواز و جالب به‌وجود بیاورند. اگر به‌دنبال لباس‌ها و استایل‌های شاد هستید، نگاهی به ترکیب دو رنگ سبز و بنفش داشته باشید. طیف‌های پاستلی هم می‌توانند در کنار یکدیگر زیبا جلوه کنند. منظور از رنگ‌های پاستلی همان رنگ‌های کم‌رنگ از هر طیف رنگی هستند که آرام و ملایم به‌شمار می‌روند و چشم‌نواز هستند. بنا به سلیقه خودتان و طرف دیگر دست به طراحی استایل خود بزنید و رنگ‌هایی دیدنی و خوشایند انتخاب کنید.

تِم و استایل مشابه

استایل ست دو خواهر

برای ست‌کردن لباستان با خواهر یا دوست صمیمی، لازم نیست که حتما موبه‌موی استایل هم را تقلید کنید. اگر بتوانید لباسی در یک سبک پوششی و طرح انتخاب کنید هم ست خوبی از کار درمی‌آید. چنین سبکی از پوشش، جذاب‌تر هم هست و شما را از اینکه شبیه یک جفت دوقلوی همسان شوید، دور می‌کند. البته دوقلوبودن ایرادی ندارد ولی هرکس دوست دارد که استایل مخصوص به خود را داشته باشد. حتی در ست‌کردن هم امکان جاری‌کردن اصول شخصی استایل وجود دارد. این‌طور نیست؟

نکته مهم درباره ست‌کردن لباس با دیگری

ست‌کردن موضوعی فراتر از استایل است. کسانی که به این کار علاقه دارند، در واقع به‌دنبال نشان‌دادن نوعی صمیمیت و محبت میان یکدیگر هستند. آنها در تلاش‌اند که با ست‌کردن و هماهنگی میان لباس‌هایشان پیوند و محبتی را به نمایش بگذارند که میانشان وجود دارد. اگر قرار است که ست کنید، حتما به وجود عنصری شخصی در استایل هم دقت داشته باشید. هرچقدر هم که دو نفر به هم نزدیک باشند، باز هم تفاوت‌هایی از نظر اندام، سلیقه و قیافه دارند که بهتر است در طراحی و تدارک‌دیدن استایل برای خود به آنها دقت داشته باشند.

در آخر

بسیاری از افراد و به‌ویژه خواهرها دوست ندارند که لباس‌هایشان را با هم ست کنند. با این حال، چنین ایده‌ای بی‌طرفدار هم نیست و خیلی‌ها هم از انجامش استقبال می‌کنند. اگر قصد دارید که چنین ایده‌ای را امتحان کنید، خوب است که نگاهی به پیشنهادهای ما در این مقاله داشته باشید. ست‌کردن رنگ‌ها و طرح‌ها و مدل‌های مختلف، دنیای وسیعی از انتخاب‌های گوناگون را پیش رویتان قرار می‌دهد. نظرتان چیست؟ کدام ایده برای ست‌کردن را بیشتر می‌پسندید؟ اگر شما هم پیشنهادی دارید، حتما با ما درمیان بگذارید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :