نیلوفر شهدوست در
66,283

شلوار بگی را فقط با این کفش‌ها بپوشید؛ اگر دوست دارید خوشتیپ باشید، از این نکات پوشیدن شلوار بگی غافل نشوید!

شلوار بگی را فقط با این کفش‌ها بپوشید؛ اگر دوست دارید خوشتیپ باشید، از این نکات پوشیدن شلوار بگی غافل نشوید!

شلوارهای بگی را می‌پسندید؟ این شلوارهای جذاب که از دیرباز در دنیای مدوفشن جایگاه خاصی داشته‌اند، دوباره بازگشته‌اند و بیشتر از هر زمان دیگری مطرح و ترند شده‌اند. یکی از دغدغه‌های افراد در زمان انتخاب چنین شلواری، ست‌کردن عناصر دیگر استایل با آن است. برای مثال، وقتی شلوار بگی می‌پوشید، چه کفشی انتخاب می‌کنید؟ اگر شما هم چنین دغدغه‌ای دارید، بهتر است با ما همراه شوید تا به شما درباره این موضوع، توصیه‌هایی داشته باشیم. آماده‌اید؟

کفش برای شلوار بگ

۱. کتانی‌های تخت

کفش برای شلوار بگ

کتانی‌های جردن از پرطرفدارترین گزینه‌های این روزها هستند و از سوی جوانان با استقبال زیادی روبه‌رو شده‌اند. به نظر می‌رسد، آن‌طور که آل استار توانسته بود، دل نسل جوان در دهه‌های گذشته را برباید، حالا جردن جایگزین آن شده است. جردن‌ها انتخاب خوبی برای ست‌کردن با شلوارهای بگی هستند. این دست از کفش‌ها هم ایست خوبی به شلوار در پا می‌دهند و هم راحتی استایلی امروزی را به کمال می‌رسانند. اگر می‌خواهید تیپی اسپرت و به‌اصطلاح فرنگی‌ها کول (باحال) برای خود تدارک ببینید، این کتانی‌ها را فراموش نکنید. این‌ها از نقطه‌نظر طراحی و راحتی هم فوق‌العاده‌اند و می‌توانند برای سلامتی پاها گزینه‌ای مناسب باشند. اگر قدتان بلند است، کفش‌های کتانی دیگر از برندها و مدل‌های مختلف می‌تواند گزینه مطلوبی برای ست‌کردن با شلوار بگ باشد.

۲. آل‌استار

کفش برای شلوار بگ

کتانی‌های کانورس دنیایی وسیع و گسترده از شهرت و محبوبیت پیش روی خود دارند. این برند سال‌ها است که در زمره بهترین برندها خود را حفظ کرده و نسل‌های تازه هم مدام به سیل طرفدارانش اضافه می‌شوند. راحتی، تنوع و زیبایی این کفش‌ها باعث می‌شوند که گزینه‌ای ایدئال برای تدارک‌دیدن استایلی اسپرت باشند. برای ست‌کردن با شلوار بگ هم گزینه‌هایی مناسب به‌نظر می‌رسند و می‌توانند تیپی ایدئال برایتان رقم بزنند. دقت کنید که انواع متنوعی از این کفش وجود دارد و اگر قدتان خیلی بلند نیست، بهتر است که برای ست‌کردن آل‌استارها با شلوارهای بگی به‌سراغ موارد لِژدار بروید.

۳. کتانی مشکی

کفش برای شلوار بگ

زمانی که شلوارهای گشاد و بگی به پا می‌کنید، احتمال این وجود دارد که قدتان کمی کوتاه‌تر از واقعیت به نظر بیاید. برای همین، باید از استراتژی‌های دیگر برای بلندتر نشان‌دادن قدتان استفاده کنید. برای مثال، پوشیدن کفش مشکی و هم‌رنگ با جوراب و شلوار می‌تواند راهی برای بلندتر جلوه‌دادن قدتان باشد. اگر به‌سراغ کتانی مشکی و شلوار بگی به همین رنگ بروید، کشیده‌تر به‌نظر خواهید رسید. اگر قدتان بلند است هم باز از این ایده الهام بگیرید و سعی کنید که مزیت اندامتان یعنی قد رشید و بلندتان را مشخص کنید.

۴. بوت‌های لژدار

کفش برای شلوار بگ

نیم‌بوت‌های لژدر هم حسابی ترند شده‌اند و البته با ورودمان به فصل‌های گرم کمتر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بااین‌حال، استفاده از آن‌ها در همراهی با شلوار بگی استایل بوهویی جذابی برایتان ایجاد می‌کند. اگر مایل به استفاده از عناصر تیپ رها و آزاد بوهو هستید، از پوشیدن نیم‌بوت‌های پاشنه‌دار با شلوار بگی غافل نباشید. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از این استایل را مشاهده می‌کنید. جین بگی طرح‌دار، کیف کلاچ گل‌گلی و کلاه آرتیستیک موجود در این استایل جذاب و خاص هستند.

۵. صندل

کفش برای شلوار بگ

انتخاب صندل با شلوارهای بگی هم ایده خوبی است. با این انتخاب هم کشیده‌تر به‌نظر می‌رسید و هم از راحتی استایلی ترندی و جذاب بهره‌مند می‌شوید. یکی دیگر از ترندهای روز، بالازدن دمپای شلوار است. با بالازدن دمپای شلوار جین در هنگام پوشیدن صندل، تیپتان جذاب‌تر و زیباتر هم می‌شود. کسانی که شیفته بگی‌ها هستند اما به‌خاطر کوتاه‌بودن پا یا قدشان از آن‌ها استفاده نمی‌کنند، با این ایده می‌توانند شلوار بگی بپوشند و شیک‌تر از همیشه شوند. در تصویر بالا، نمونه‌ای جذاب از استایلی را می‌بینید که عناصر آن مطابق ترندهای روز هستند. راستی! داشتن کتی جین را هم در برنامه‌های خریدتان قرار بدهید. این کت‌های شیک و زیبا در طیف وسیعی از استایل‌ها و برای فصل‌های مختلف پرکاربرد هستند. ترکیبشان با شلوار بگی جین هم بسیار عالی از کار درمی‌آید.

۶. هیلز یا کفش‌های پاشنه‌دار

کفش برای شلوار بگ

یکی از انتخاب‌های نامتعارف برای ست‌کردن با شلوار بگی، کفش‌های پاشنه‌دار است. این کفش‌ها که در دسته‌بندی عناصر استایل کلاسیک قرار می‌گیرند، این روزها با شلوارهای گشاد بگ هم پوشیده می‌شوند و اتفاقا حسابی هم ترند شده‌اند. چنین انتخابی برای همه مناسب نیست. چون اگر جین بگ را به‌قصد ترتیب‌دادن استایلی خیابانی به پا کرده باشید، پوشیدن هیلز یا همان کفش‌های پاشنه‌بلند حسابی شما را به دردسر می‌اندازد. برای راحت‌بودن، بهتر است که از کتانی‌ها در کنار بگی‌ها استفاده کنید. بگی استایلی مطلقا اسپرت و تینیجری برای همه رقم می‌زند، اما استفاده از کفش پاشنه‌دار با آن و کیفی دستی می‌تواند به اسمارت کژوال‌شدن تیپتان کمک کند. در تصویر بالا به نکته مهمی در خصوص استفاده از شلوار بگی توجه شده است. زمانی که شلواری گشاد می‌پوشید، بهتر است که باقی بخش‌های استایلتان تنگ‌تر و جذب‌تر انتخاب شود. در این صورت، نوعی تعادل چشم‌نواز در تیپتان به‌چشم می‌خورد و خروجی بهتری پیدا می‌کند.

۷. بسکت یا کفش ورزشی لژدار

کفش برای شلوار بگ

کتانی‌های ورزشی که اصطلاحاً بسکت (basket) نام دارند، از بهترین کفش‌ها برای ست‌کردن در استایل‌های مختلف‌اند. اگر این کفش‌ها طراحی و کیفیت مطلوبی داشته باشند، برای پا و کمر گزینه‌های مطلوبی خواهند بود. ضمن اینکه تنوع مدل و رنگ‌هایشان هم آن‌ها را در شمار بهترین انتخاب‌ها قرار می‌دهد. کفش‌های بسکت که لژ و قالب بزرگی دارند، برای ست‌شدن با شلوارهای بگی هم ایدئال‌اند. این کفش‌ها مانع از آن می‌شوند که دمپای شلوار بگی روی زمین کشیده شود و در ضمن باعث ایست بهتر شلوار در پا می‌شوند. اگر قصد دارید از شلوارهای بگی استفاده کنید و راحت‌تر از همیشه باشید، حتماً به انتخاب بسکت در استایلتان توجه کنید. کفشی زیبا و باکیفیت بپوشید و از رهایی این تیپ اسپرت لذت ببرید.

در آخر

از شلوارهای بگی استفاده می‌کنید؟ این سال‌ها، ترندشدن چنین شلوارهایی باعث شده که بسیاری از افراد از آن‌ها بهره ببرند و دوستشان داشته باشند. راحتی و حس رهایی توأم با پوشیدن این شلوارها از سوی افرادی در سنین مختلف پسندیده می‌شود. باید حواستان به انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با شلوارهای بگی باشد. اگر کفشتان را از میان ترندهای روز انتخاب کنید، استایل درجه یکی خواهید داشت که همه و خودتان از تماشایش لذت می‌برید. از کدام پیشنهاد این مقاله بیشتر خوشتان آمده است؟ شما هم توصیه یا پیشنهادی در انتخاب کفش برای ست‌کردن با شلوار بگی دارید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :