محمد رضا اهوارکی در
0

عضلانی نشان دادن بازو با لباس پوشیدن بهتر!

عضلانی نشان دادن بازو با لباس پوشیدن بهتر!

شما بازوهای کوچکی دارید ولی قرار نیست همه ی دنیا این قضیه را بفهمند. با این 6 قانونی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم بازوهای خود را با لباس پوشیدن مناسب بزرگتر و حجیم تر نشان دهید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

تیشرت

از آستین های گشاد دوری کنید

نگذارید که آستی های بلند به عضلات سرشانه ی شما غلبه کنند. داشتن تناسب راه حل این مشکل است. هر چه آستین های تنگ تر داشته باشید بازوهای شما بیشتر به چشم می آیند. از قانون دو انگشتی استفاده کنید و این قانون این گونه است که اگر بین بازوی شما و آستینتان دو انگشت فاصله بود یعنی تیشرت برای شما بزرگ است.

مشخصات لباس را بخوانید

سعی کنید تیشرت هایی را انتخاب کنید که درصد کمی کتان استرچ در آن ها بکار رفته باشد و این قضیه به لباس کمک می کند که روی سرشانه های شما بچسبد.

یک سایز کوچک تر انتخاب کنید

برخی آقایان همیشه می خواهند یک سایز بزرگتر لباس بخرند که یک موقع در آینده برایشان کوچک نشود. آستین های شل و آویزان بازوهای شما را شدیدا کوچک نشان می دهد پس غرورتان را کنار بگذارید و همیشه سایز مدیوم یا کوچک انتخاب کنید که بازوهای شما بزرگتر به نظر برسد.

پیراهن

اندازه ی بدنتان انتخاب کنید

اگر می خواهید که لباس های رسمیتان به اندازه ی کافی شما را بزرگ نشان دهند به دنبال مدل های چسبان و اندازه باشید. از مدل های پیراهن کلاسیک دوری کنید که هم در اندازه ی بدن شما و هم آستین ها بزرگتر و گشادتر است.

کمی از دستتان معلوم باشد

آستین پیراهن را تا بالای آرنج بالا بزنید و تحقیقات نشان داده این تا زدن بدلیل یک خطای چشم باعث می شود سرشانه های شما بزرگتر به نظر برسد.

هرچه کمتر بهتر

پیراهن های آستین کوتاه بازوها و سرشانه های شما را بزرگ تر نشان خواهد داد.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی کاربردی برای آقایان در فصل تابستان

2- نکاتی برای خانم های شیک پوش

3- نکات مهم در شستشو و نگهداری لباس هادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :