بهترین کت و شلوار اداری را از کجا بخریم؟

اگر در یک محیط اداری کار می‌کنید، نوع پوشش شما در روابط شما، تصمیمات‌تان و مذاکرات‌تان تاثیر می‌گذارد. بسیاری از محیط‌های اداری حال حاضر ایجاب می‌کنند کارمندان آن‌ها پوشش اداری با کت و شلوار داشته باشند. همین موضوع هم سبب شده که تولیدکنندگان و فروشندگان کت و شلوار، این دسته از افراد را هم در نظر گرفته و پاسخگوی نیاز آن‌ها هم باشد. بسیاری از فروشندگان مشهور کت و شلوار، مدل‌های مختلفی از کت و شلوار اداری را هم ارائه می‌دهند و دست کارمندان ادارات را در انتخاب پوشش مناسب باز می‌گذارند، اما سوال اینجاست که بهترین کت و شلوار اداری را از کجا بخریم؟ در ادامه راهنمای شما خواهیم بود تا انتخاب صحیح‌تری داشته باشید.

بهترین کت و شلوار اداری

کت و شلوار اداری چه ویژگی‌هایی دارد؟

پیش از انتخاب بهترین فروشگاه برای خرید کت و شلوار اداری، لازم است بدانید که یک دست کت و شلوار اداری چه ویژگی‌هایی دارد و فرق آن با سایر کت و شلوارها چیست؟

کت و شلوارهای اداری به نوعی طراحی می‌شوند که برای محل کار، قرارهای تجاری و مصاحبه‌های کاری مناسب هستند. این مدل از کت و شلوارها معمولا رنگ‌های تیره‌تری دارند تا برای چنین محیط‌هایی مناسب‌تر باشند. رنگ‌های از قبیل مشکی، سورمه‌ای، طوسی و خاکستری پرطرفدارترین رنگ‌های کت و شلوارهای اداری هستند.

بهترین کت و شلوار اداری

بسیاری از کت‌های اداری، دارای یقه انگلیسی هستند. این نوع یقه، از رایج‌ترین یقه‌ها به حساب می‌آیند. یقه‌های انگلیسی دارای اشکال مختلفی هستند. پهنای یقه می‌تواند تاثیر زیادی بر اندام شما بگذارد. یقه‌های انگلیسی نازک‌تر باعث می‌شوند کشیده‌تر دیده شوید. پس به هنگام انتخاب کت و شلوار اداری حتما این نکته را در نظر بگیرید و با آگاهی کامل کت مناسب را انتخاب کنید.

شلوار در ست کت و شلوار اداری چه ویژگی‌هایی دارد؟

انتخاب شلوار مناسب در کت و شلوار اداری می‌تواند تاثیر زیادی بر رسمی‌تر دیده شدن استایل شما داشته باشد. شلوار شما در یک استایل اداری باید صاف و ساده و بدون تزئینات و شلوغی‌هایی از قبیل پیله یا چین باشد. شلوارهایی که پاچه پاکتی دارند باعث می‌شوند استایل شما اداری‌تر دیده شود، اما از سویی هم می‌توانند قدتان را کوتاه‌تر نشان دهند. پس اگر قد کوتاهی دارید، از انتخاب شلوارهای پاکتی بپرهیزید.

کت‌های اداری چند دکمه هستند؟

امروزه کت و شلوارهای اداری دارای مدل‌های متنوع‌تری هستند و فروشگاه‌های بزرگ کت و شلوار، انتخاب‌های زیادی را پیش روی مشتریان قرار می‌دهند. اما کت‌های اداری معمولا دارای 2 یا 3 دکمه هستند. نکته مهمی که در رابطه با دکمه‌های کت باید در نظر داشته باشید، این است که دکمه پایینی کت را همواره باز بگذارید ولی به هنگام نشستن تمام دکمه‌های کت را باز کنید.

بهترین کت و شلوار اداری

برندها خارجی معروف کت و شلوار کدامند؟

بد نیست طرفداران برند تازه کار بدانند در زمینه کت و شلوار این برندها معروف هستند و در ایران هم بیشترشان نمایندگی دارند.

  • بوجی میلانو در خیابان خدامی محدوده ونک است و برای کلاسیک پوشان ِ ایتالیا دوست توصیه می شود
  • فرس که طبیعت دوست است و از پارچه‌هایی با الیاف طبیعی است و شعبه های زیادر در تهران دارد. البته بیشتر در غرب و شمال، مانند محدوده های کامرانیه، جردن و شهرک غرب است.

بهترین کت و شلوار اداری را از کجا بخریم؟

انتخاب فروشگاه مناسب بهترین کت و شلوار اداری و خرید کت و شلوار می‌تواند کمک بسزایی به شما در بهبود استایلتان داشته باشد. یکی از بهترین فروشگاه‌هایی که در حوزه کت و شلوارهای اداری هم حرفی برای گفتن دارد، فروشگاه آنلاین سادات پوش است. این برند با بهره‌گیری از بهترین پارچه‌ها و طراحی شیک‌ترین مدل‌های کت و شلوار، انتخاب‌های بسیار خاص و جذابی را برای شما که به دنبال بهترین کت و شلوار اداری هستید، در نظر گرفته است. برای خرید کت و شلوار مردانه اداری,مجلسی,دامادی میتوانید به فروشگاه سادات پوش مراجعه کنید.

بهترین کت و شلوار اداری

درباره گروه تولیدی سادات پوش، بهترین فروشگاه کت و شلوار اداری

واحد تولیدی صنعتی پوشاک سادات با تجربه ای بیش ازدو دهه درزمینه تولید و عرضه البسه مردانه(کت شلوار پیراهن)با همکاری کادری مجرب متشکل از بهترین طرّاحان و دوزندگان پوشاک مردانه این افتخاررا دارد تا هم چون گذشته در خدمت مشتریان عزیز باشد.

کلیه سرپرستان و مدیران واحد تولیدی سادات توسط متخصصین آموزش دیده که هم اکنون از بهترین مدل سازها ، طراحان وخبره در زمینه تولید و کیفیت می باشند. کلیه پرسنل در طی دوره های متوالی تحت نظر متخصصین آموزش دوخت و طراحی مدسازی و مدیریت و تضمین کیفیت آموزش دیده و می بینند.

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :