مهفام میرزایی در
0

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

ساعت‌های مچی از مهم‌ترین اکسسوری‌های مردانه هستند که نقش مهمی در استایل بازی می‌کنند، این ساعت‌ها انواع مختلف دارند و هر مدلی مناسب موقعیتی خاص است. لباس‌های رسمی و مجلسی مردانه را نمی‌توان با هر نوع ساعتی استفاده کرد بلکه باید از ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه استفاده کرد. اما کدام ساعت‌های مچی مناسب لباس‌های رسمی و مجلسی مردانه هستند؟

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

ساعت و کت و شلوار مجلسی

ابتدا باید متذکر شویم که منظور در این جا کت و شلوار مجلسی است که با کت و شلوار معمولی کمی متفاوت و تجملی‌تر است، ترجیحا رنگ آن مشکی است و با پیراهن سفید و کراوات یا پاپیون استفاده می‌شود. کت و شلوار مجلسی با جلیقه همراه می‌شود و کفش مناسب آن کفش رسمی چرم براق مشکی است. و اما ساعت، ساعت مچی مناسب برای این نوع لباس باید کلاسیک باشد و با تیپ رسمی شما هماهنگی داشته باشد به طور مثال هرگز نباید از ساعت مچی شب رنگ یا دیجیتال برای این استایل استفاده کنید.

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

بهترین ساعت‌ها برای لباس رسمی و مجلسی

ساعت مچی مناسب لباس مجلسی و رسمی ساعتی است که کلاسیک باشد، امن‌ترین انتخاب‌ها ساعت‌هایی هستند که ساده و تطبیق‌پذیر باشد به طوری که فقط یک ساعت بتواند با تعداد زیادی لباس رسمی هماهنگ شود. بند این ساعت‌ها بهتر است چرم ساده یا طرح‌دار و یا فلزی باشد، قسمت اصلی آن نیز می‌تواند به رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، طلایی و رزگلد باشد که حتما به هماهنگی رنگی آن با لباس‌ها و اکسسوری‌های مجلسی خود دقت کافی داشته باشید.

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

اگر به دنبال چیزی متفاوت و خاص هستید روی جزئیات کوچک مانور دهید و از محدوده کلی ساعت‌های رسمی و مجلسی کلاسیک خارج نشوید.

ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه ساعت مچی مناسب لباس رسمی و مجلسی مردانه

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :