محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی

0

لباس های کوتاه مجلسی بین خانم ها محبوبیت بالایی دارند و پوشش مناسبی برای مهمانی های کوچک و نه چندان رسمی هستند. پس برای همه خانم های لازم است که یک لباس مجلسی کوتاه داشته باشند اما با توجه به مدل های متنوعی که این لباس ها دارند انتخاب دشوار است و ما در این مطلب محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی را معرفی خواهیم کرد تا کمکی برای انتخاب مناسب تر شما باشد.

1- لباس کلاسیک قرمز

در مطالب قبلی گفتیم که رنگ قرمز لباس مجلسی جذابیت شما چند برابر می کند و اگر این لباس فرم کلاسیک و تنگ داشته باشد نیز نتیجه بهتری خواهید گرفت. پس اگر اندام متناسبی دارید و به رنگ قرمز هم علاقه دارید این لباس بهترن انتخاب برای شما است. اما کمربند آن را فراموش نکنید چون اندام شما را بسیار زیباتر نشان خواهد داد.

محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی

 

2- لباس شیری نسبتا بلند

اگر به لباس خیلی کوتاه علاقه ندارید این مدل مناسب شما است. یقه دکلته و قد زیر زانوی آن فرمی شیک خواهد داد که برای مجالس رسمی و عروسی نیز مناسب است. اگر پوست خیلی روشنی دارید بهتر است این رنگ را انتخاب نکنید.

محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی

 

3- لباس چین دار مشکی

اگر قد شما بلند است و می خواهید لباس کوتاه بپوشید این مدل مناسب ترین مدل برای شما است. لباس که رنگ و بافت بالاتنه و پایین تنه آن متفاوت است و دامن چین دار زیبای آن به شما اجازه تحرک و فعالیت بیشتری خواهد داد.

محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی

 

4- لباس پولک دار مشکی راسته

لباس های راسته همیشه از محبوب ترین مدل های لباس کوتاه مجلسی بوده اند اما اگر به یک لباس راسته کوتاه نیاز دارید می توانید با انتخاب مدل های پولک دار که از ترندهای جدید هم هستند به لباس خود جلوه و جذابیت بسیار بیشتری بدهید و در مهمانی ها بدرخشید.

محبوب‌ترین مدل‌های لباس کوتاه مجلسی

 

مطالب مرتبط:

1- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

2- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :