المیرا فلاحیان در
2,375

اگر به دنبال کرم پودر زیر 200 هزار تومان هستید، این کرم پودرها را بخرید!

اگر به دنبال کرم پودر زیر 200 هزار تومان هستید، این کرم پودرها را بخرید!

شاید تا چند سال پیش می‌توانستید با 200 هزار تومان کل کیف لوازم آرایشتان را پر کنید، اما این روزها برای خریدن هر یک از آیتم‌های کیف آرایشی‌تان باید هزینه‌ای نزدیک به 500 هزار تومان صرف کنید. البته در این میان کم نیستند لوازم آرایشی که با کیفیت خوب و قیمت مناسب به فروش می‌رسند. کرم پودر را می‌توانیم از آیتم‌های اصلی آرایشی بدانیم که اتفاقا رشد قیمتی آن بسیار چشمگیر بوده. اما در ادامه این مطلب کرم پودرهای با کیفیتی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید با صرف هزینه‌ای زیر 200 هزار تومان آن‌ها را بخرید. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

بورژوا مدل Air Mat

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

اگر از آن دسته افرادی هستید که پوست چربی دارید، این مدل کرم پودر بهترین گزینه قیمت مناسب برای شماست. این کرم پـودر کامـلا فاقد چربی است و پوشانندگی بالایـی دارد. بافت سبک این کرم پودر سبب شـده که برای استفاده روزمره هم انتخاب درستـی باشـد. قیمت آن حدود 150 تومان است.

مای سری بلک دایموند

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

این مدل از کرم پودرهای مای، بسیار مات بوده و گزینه مناسبی برای پوست‌های چرب است. ایـن کرم پودر ظاهر شیک و کیفیـت بالایـی دارد و از سویـی هـم می‌توانـد جای آکنه و جـوش را به خوبی پوشانده و محو کند. spf15 این کرم پودر هم باعث می‌شود که برای آفتاب مناسب باشـد. قیمت حدودی آن 120 تومان است.

لورال مدل infallible

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

این مدل از کرم پودر خود دارای انواع مختلفی است که می‌توانید بسته به پوست‌تان گزینه مناسب را انتخاب کنید. اگر پوست چرب دارید، کرم پودر مات و فاقد چربی این برند مناسب‌ترین انتخاب برای شماست. لورال از مطرح‌ترین برندهای لوازم آرایشی دنیاست و قیمت حدودی این کرم پودر بین 100 تا 200 تومان اسـت.

مپ بوته مدل Hi-Cover

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

مپ بوته را می‌توانیم از دسته آن برندهای ایرانی بدانیم که کمتر دیده شده اما از کیفیت بسیـار بالایی برخوردار است. کرم پودر hi cover این برند ، فاقد چربی بوده و دارای تست درماتولوژی است. پوشانندگی این کـرم پـودر هـم بسیار بالاست و می‌تواند جای آکنه و جوش را محو کند. قیمت حدودی آن 180 تومان است.

گلدن رز مدل Satin Smoothing

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

اگر پیشتر از محصولات برند گلدن رز استفاده کرده باشید، حتما از کیفیت آن‌ها مطلعید. این مدل کرم پودر گلدن رز دارای مانـدگاری طولانی مدت روی پـوست صـورت است. این کرم پودر هم ظاهر مات و جذابی به صورت شما می‌بخشد. قیمت حدودی این کـرم پودر هم 180 تومان است.

BB کرم سینره مدل medium

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

سینره از محبوب‌ترین برندهای آرایشی ایرانی به حساب می‌آید که در سال‌های اخیر کرم پودرهای آن به محبوبیت بسیار زیادی رسیده‌اند. این کرم پودر هم دارای پوشانندگی بالایی بوده و ضد آفتاب و آبرسانی هم دارد. قیمت مناسب آن، این کرم پودر را به گزینه‌ای مناسب تبدیل کرده است. قیمت حدودی آن 150 تومان است.

کرم پودر این لی

کرم پودر زیر 200 هزار تومان

این کرم پودر هم از دسته کرم پودرهای مات است که ظاهر طبیعی و جذابی به چهره شما می‌بخشد. این برند هم از برندهای ایرانی محبوب به حساب می‌آید و در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مختلف در سال‌های اخیر بسیار موفق عمل کرده است. قیمت حدودی آن 70 تا 100 تومان است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 09 جولای 2022

همه جا دارن؟

ناشناس در تاریخ 09 جولای 2022

سلام وقت بخیر ببخشید من پوستم خشکه،تو این صفحه فقط برای پوست های چرب گفتید ،کیایی که پوست خشک دارند چیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :