chadmin در
1,400

7 نکته برای استایل پاییزی دخترانه شیک و راحت

7 نکته برای استایل پاییزی دخترانه شیک و راحت

نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که پاییز فرا رسیده است و استایل شما بر اساس هوای پاییزی دچار تغییراتی خواهد شد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله در مورد اینکه چطور استایل پاییزی شیک و راحتی داشته باشید، صحبت کنیم. در ادامه، ما مهمترین اصول لباس پوشیدن برای فصل پاییز را ذکر کرده‌ایم تا در آب و هوای خنک پاییزی، با کمترین هزینه بهترین استایل ممکن را داشته باشید.

لباس پوشیدن در روزهای پاییزی به دلیل تغییرات دمای زیادی که در طول روز دارند، ممکن است به برنامه‌ریزی و دقت زیادی در انتخاب لباس نیاز داشته باشد. اگرچه ممکن است این کار بسیار سخت به نظر برسد، اما شما می‌توانید با استفاده از فقط چند لباس پاییزی در کمد خود و عوض کردن آن‌ها بر اساس تغییرات دما، شیک‌ترین و راحت‌ترین استایل را داشته باشید. نکات زیادی هستند که به شما در کامل کردن و ایجاد هارمونی میان لباس‌هایتان کمک می‌کند به طوری که دیگر نیازی به خرید لباس جدید نخواهید داشت؛ از جمله خرید ساعت زنانه یا حتی یک جفت کفش پاییزی.

استایل پاییزی دخترانه شیک و راحت

1. لباس‌های تابستانی می‌توانند به استایل پاییزی دخترانه شما کمک کنند.

به محض فرارسیدن پاییز، لباس‌های تابستانی خود را به آخر کمد پرتاب یا به انباری منتقل نکنید! این احتمال وجود دارد که پاییز پر از روزهای گرمی باشد که انتظارش را ندارید. اگر لباس‌های تابستانی خود را فورا با لباس‌های پاییزی جایگرین کنید، ممکن است در ظهرهای پاییزی هوای بسیار گرمی را تجربه کرده و دچار تعریق بدن شوید. برای جلوگیری از این امر، تعدادی از لباس‌های نازک خود را در کمد نگه دارید تا هنگام گرم شدن هوا، به استایل تابستانی خود برگردید.

اکثر لباس‌های تابستانی شما می‌توانند برای پاییز نیز در کنار لباس‌های دیگر به صورت لایه‌ای استفاده شوند. برای مثال، می‌توانید یک پیراهن تابستانه را روی یک یقه اسکی مشکی امتحان کنید یا حتی تاپ خود را با شلوار جین فاق بلند و ژاکت کش باف پشمی بپوشید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تقریباً هر لباس تابستانی را می‌توان با یک لباس پاییزی ترکیب کرد.

2. تنها با استفاده از یک لباس گرم نازک، استایل پاییزی جدید داشته باشید.

لازم نیست لباس گرم پاییزی شما به اندازه کت زمستانی شما کلفت باشد. کت جین نازک، پیراهن چهارخانه، ژاکت یا یک کت چرمی، لباس‌های همه کاره‌ای هستند که در پاییز می‌توانند مهمترین قسمت کمد لباس شما را تشکیل دهند. این لباس‌ها را می‌توانید هنگام لایه لایه لباس پوشیدن به عنوان لایه رویی همراه با لباس‌های تابستانی انتخاب کنید.

به طور کلی، اواسط پاییز زمانی است که می‌توانید همزمان از لباس‌های زمستانی مانند ژاکت‌های یقه اسکی، ژاکت‌های پشمی و شلوارهای مخمل در کنار لباس‌های نازک، سبک و خنک تابستانی استفاده کنید. در این صورت علاوه بر اینکه لباس‌های شما بسیار سبک هستند، می‌توانید در ظهرهای گرم پاییزی، لباس رویی خود را بیرون آورده و در کیف قرار دهید یا حتی دور کمرتان بپیچید.

3. انتخاب ساعت مناسب می‌تواند استایل پاییزی شما را ارتقا دهد.

استایل پاییزی دخترانه شیک و راحت

تغییر استایل تابستانی به پاییزی می‌تواند بسیار مشکل باشد. جمع کردن لباس‌های نازک و خنک از کمد و بیرون آوردن چکمه‌ها و کت‌های ضخیم ممکن است چالش‌هایی را برای شما ایجاد کند. استفاده از اکسسوری‌هایی مانند ساعت راهکاری عالی برای انتقال هوشمندانه و راحت‌تر استایلتان از تابستانی به پاییزی است. این فصل از سال یکی از بهترین موقعیت‌ها برای امتحان کردن تنوع بالای ساعت اوبلاک و انتخاب از میان آن‌ها است. در زیر ما برخی از برجسته‌ترین نکات در مورد انتخاب و خرید ساعت زنانه پاییزی ارزیابی کرده و توصیه‌هایی را ارائه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند بهترین ساعت ممکن را انتخاب کنید.

·       به اندازه ساعت خود توجه کنید.

در پاییز، به دلیل لباس‌های بیشتری که در استایلتان استفاده می‌کنید، می‌توانید ساعت‌های بزرگتری هم بپوشید. در اکثر مواقع ساعت‌های مناسب فصل پاییز، در مقایسه با فصل‌های بهار یا تابستان دارای بدنه‌ای با اندازه‌های 40 میلی‌متر یا بیشتر هستند. این موضوع بسیار مهم است؛ زیرا در صورت نادیده گرفتن آن، ساعت شما در زیر اجزای لباس‌هایی که می‌پوشید گم خواهد شد و تلاش‎های شما بی نتیجه می‌ماند.

·       از رنگ‌های پاییزی استفاده کنید.

در طول تابستان، تنوع بیشتری در انتخاب انواع ساعت‌ها با بدنه‌های متفاوت وجود دارد؛ به طوری که می‌توانید ساعت‌های زیادی در طرح‌های رنگارنگ و جنس‌های پلاستیک، فلز و… پیدا کنید. با این حال، در فصل پاییز طرح‌های ساده‌تر و خلوت‌تر هستند که بر مدل‌های دیگر غالب می‌شوند.

اگر نگاهی به ساعت‌های پاییزی بیندازید، متوجه خواهید شد که ساعت‌های بند چرمی در استایل پاییزی بسیار کاربرد دارند؛ یکی از دلایل استفاده از این ساعت‌ها در پاییز این است که رنگبندی متناسب با فصل دارند و هارمونی زیباتری با استایل شما می‌سازند.

·       از رنگ‌های شاد در ساعت خود غافل نشوید.

پاییز بدون شک فصل رنگ‌های آرام و گرم است. با این حال، نیازی به دوری از رنگ‌های شاد و تند دیگر ندارید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که رنگ‌های انتخابی شما باید در یک محدوده خاصی باقی مانده و کلیت را تحت تأثیر قرار ندهند. انتخاب یک رنگ نامحسوس از قرمز شرابی همراه با لباسی که با رنگ‌های قهوه‌ای ترکیب شده است می تواند بسیار جالب توجه باشد.

·       به رنگ ساعت خود توجه کنید.

نه تنها در مورد لباس پاییزی، بلکه در انتخاب ساعت پاییزی نیز رنگ‌های تیره و خاکی نسبت به رنگ‌های دیگر غالب هستند. به طوری که ساعت‌هایی با صفحه‌های قهوه‌ای، آبی تیره، مشکی و کرم در این فصل بیشتر استفاده می‌شوند.

4. استفاده از رنگ‌های پاییزی را در تعادل نگه دارید.

رنگ‌های پاییزی روی درختان و گیاهان بسیار زیبا به نظر می‌رسند؛ اما این موضوع که باید کمد لباس خود را متناسب با رنگ‌های پاییزی پر کنید، تا حدودی منسوخ شده است. لازم نیست حتما در استایل پاییزیتان فقط از رنگ‌هایی در طیف نارنجی و قرمز استفاده کنید؛ رنگ‌هایی را بپوشید که احساس خوبی به شما می‌دهند. ما پیشنهاد می‌کنیم که اگر در طول تابستان برای غلبه بر گرما به پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های روشن پایبند بودید، در این فصل رنگ‌های روشن و خنثی تیره‌تر را در نظر بگیرید.

5. از جذابیت چهارخانه‌ها غافل نشوید و از الگوها استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس، با الگوها و نقش‌ها بازی کنید. پاییز زمان بسیار خوبی برای بازی با طرح‌هایی مثل چهارخانه، پلنگی، شطرنجی و دیگر الگوها است. همچنین می‌توانید لباس‌های طرح‌دار خود را با رنگ‌های اولیه و خنثی مانند خاکستری و لباس‌هایی از جنس جین و چرم ست کنید. برای مثال، می‌توانید لباس‌های چهارخانه را در کنار چکمه‌های مشکی و یک کت جین یا چرم به یک استایل بی نقص تبدیل کنید.

استایل پاییزی دخترانه شیک و راحت

6. کفش‌ها و چکمه‌های پاییزی را در نظر داشته باشید.

هوای سرد پاییز این فرصت را فراهم می‌کند که صندل‌های تابستانی خود را کنار گذاشته و جای آن‌ها را با چکمه‌ها و کفش‌های پاییزی تعویض کنید. برای داشتن یک استایل پاییزی شیک و راحت می‌توانید نیم بوت‌های جیر، چکمه‌های پاشنه‌دار تا زانو یا چکمه‌های چرمی را با یک لباس یا دامن جین ست کنید.

7. به جنس لباس خود توجه کنید تا با استایلتان راحت‌تر باشید.

پارچه پنبه‌ای، یکی از پرکاربردترین پارچه‌ها در صنعت نساجی است که اغلب برای تولید لباس‌های پاییزی استفاده می‌شود. در حالی که پارچه‌های نخی مانند فلانل و جین می‌توانند برای تابستان خیلی گرم و کلفت و برای زمستان و بهار خیلی خشک باشند، اما برای هوای خشک و بادخیز پاییز بسیار مناسب هستند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :