زیباترین گوشواره‌هایی که در گوش بازیگران مشهور ایرانی دیده‌ایم؛ گوش‌آرایی به شیوه نوین!

نوع گوشواره‌هایی که انتخاب می‌کنید به زیبایی و احساس شما کمک می‌کنند . بعضی از آنها شما را زنانه‌تر نشان می‌دهند و بعضی دیگر تأثیری در این زمینه ندارند. در خیلی از فرهنگ ها، گوشواره‌ها به طور سنتی به عنوان نماد هویت فرهنگی یا قبیله ای و یا نشان‌دهنده سن، وضعیت تأهل یا رتبه و مقام اجتماعی بوده‌اند. در بعضی از فرهنگ‌ها هم اعتقاد بر این بوده که گوشواره‌ها دارای قدرت محافظتی یا دارویی هستند. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به چند نوع گوشواره مختلف و ویژگی‌های آنها که انتخاب بازیگران ایرانی بوده‌اند.

ad banner

گوشواره بازیگران ایرانی

بهاره کیان افشار و گوشواره‌های از برنج و سوزن‌دوزی

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

بهاره کیان‌افشار سال گذشته برای اکران فیلم «گربه سیاه»  ست گوشواره و دستبند خیلی زیبایی از یک طراح موفق ایرانی انتخاب کرده بود. گوشواره‌های بهاره از قطعات برنج و سوزن‌دوزی با نخ‌های زرین ساخته شده.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

طراح این زیورآلات تکنیک‌های ساخت و طراحی‌اش را بر اساس سوزن‌دوزی‌های نواحی ایران به ویژه بلوچ و ترکمن انجام می‌دهد.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

او در تولید و طراحی اکسسوری‌هایش از پارچه‌های دستبافت بلوچی هم استفاده می‌کند.

نیکی مظفری و گوشواره love

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

نیکی مظفری یک جفت گوشواره‌ حلقه‌ای بزرگ نقره‌ای انتخاب کرده که در قسمت قطر افقی آنها نوشته love همراه با قلب کوچک صورتی رنگی وجود دارد که با کت خاکستری او کاملا هماهنگ است. به طور کلی گوشواره‌های حلقه‌ای اکسسوریهای محبوبی هستند که با هر نوع لباسی کار می‌کنند. البته بعضی‌ها فکر می‌کنند که استفاده از گوشواره‌های حلقه‌ای باعث می‌شود قدیمی یا حتی بی‌کلاس به نظر برسند ولی این نظر به هیچ‌وجه درست نیست چون این گوشواره‌ها اکسسوری‌های کلاسیکی هستند که هرگز از مد نیفتاده‌اند.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

گوشواره‌های نیکی هم حس سرزندگی و شادابی و امید را تداعی می‌کنند.  از مدل‌های مشابه گوشواره‌های او در رنگهای مختلف نقره‌ای و طلایی هم مدتهاست در بازار وجود دارد و همچنان این مدل‌ها طرفداران زیادی دارد.

برای کسانی که گوشواره بزرگ  برایشان مهم است گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ بهترین انتخاب هستند. بد نیست بدانید در مورد این گوشواره‌ها این شعار وجود دارد که «هرچه بزرگ‌تر، بهتر» و پیام این گوشواره‌ها هم این است «من اینجا هستم.» گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ قاب خوبی برای صورت به حساب می‌آیند و توجه را کاملا به صورت شما جلب می‌کنند. زندیا، جنیفر لوپز و ریانا از جمله هنرمندانی هستند که علاقه زیادی به این نوع گوشواره‌ها دارند و آنها را در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف استفاده می‌کنند.

گوشواره سبز الناز حبیبی

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

الناز حبیبی در یکی از اکران‌های خیریه فیلم «قهرمان» در سال گذشته با ظاهری سراپا مشکی حاضر شد و فقط با گوشواره و کیف سبز به پوشش خود رنگ وارد کرد. گوشواره به رنگ سبز فقط یک انتخاب برای پوشش نیست اتفاقا این روزها نشانه این است که شما به روز هستید.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

گوشواره رنگ سبز به وِیژه با لباس به رنگ مشکی که انتخاب الناز هم هست حس کلاسیک ایجاد می‌کند. اما با لباس قرمز و نارنجی برای اجرای نمایش و پوشش‌های ماکسیمال خیلی مناسبند. رنگ مکمل سبز قرمز است و مثلا اگر شما شال قرمز رنگی سر می‌کنید انتخاب زیور آلات سبز انتخاب خیلی خوبی هستند.

عشق آزاده صمدی به گوشواره‌های مروارید

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

به نظر می‌رسد آزاده صمدی از آن دسته افرادی باشد که به گوشواره‌های مروارید علاقه‌مندند. او با این گوشواره‌ها که به اکران فیلم چاوش در پردیس چهارسو مربوط می‌شود در چند مراسم دیگر هم شرکت کرد. گوشواره‌های مروارید مثل الماس، یاقوت و زمرد نیستند که محدودیت زمانی و مکانی داشته باشند.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

استفاده از آنها با لباس رسمی و غیررسمی، شب یا روز، هر زمان و به هر شکلی عالی می‌شود. این گوشواره‌ها را حتی می‌شود به راحتی با شلوار جین و یک تی‌شرت معمولی پوشید و به ظاهری خیلی خوب رسید.

سمیرا حسن‌پور با گوشواره‌های سوزن‌دوزی

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

استایلیست‌های سمیرا حسن‌پور برای اینکه او را با بلوز و دامن آبی و سفید مقابل دوربین عکاس بفرستند گوشواره‌های سوزن‌دوزی با طرح گل برای او در نظر گرفتند. گوشواره‌های سوزن دوزی مخصوصا در یکی دو سال اخیر خیلی بیشتر از قبل شناخته شده و طرفدار پیدا کرده است.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

این گوشواره‌ها که هنر هنرمندان نقاط مختلف ایران به‌ویژه بلوچی را به مردم داخل و حتی بیرون کشور می‌شناساند انتخاب خیلی خوب و هوشمندانه‌ای بوده‌ است.

گوشواره‌های uken هدی زین‌العابدین

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

به احتمال فراوان گوشواره‌های هدی زین‌العابدین برای شرکت در جشنواره فیلم ونیز و نمایش فیلم «زالاوا» از برند « Uken» باشند. این گوشواره‌های حلقه‌ای خیلی بزرگ که آویزدارند کاملا توجه را به خودشان جلب می‌کنند.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

قطر این گوشواره‌ها حدود 8.5 سانتی‌متر  و جنس‌شان از آلیاژ روی است و ارتفاع کلی آنها حدود 20 سانتی‌متر است. این گوشواره‌ها برخلاف ظاهرشان که خیلی سنگین به نظر می‌رسند کمی بیشتر از 50 گرم وزن دارند.

ساقی حاجی‌پور گوشواره‌های کوچک و ساده

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

ترجیح ساقی حاجی‌پور گوشواره‌های کوچک و ساده است. اگر به صفحه اینستاگرام این بازیگر سربزنید خواهید دید که اغلب ترکیبی از گوشواره‌های میخی و حلقه‌ای کوچک به گوش دارد. همان‌طور که می‌دانید از مشخصه‌های گوشواره‌های میخی این است که طرح‌های ظریفشان باعث می‌شود کسی که آنها را انتخاب کرده، فرد خاص و ویژه‌ای نشان داده شود.

زیباترین گوشواره‌های بازیگران ایرانی

این گوشواره‌ها بدون توجه به مناسبت و یا سبک مد پوشیده شده و بدون زحمت با بقیه زیورآلات ست می‌شوند یا حتی به تنهایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. عکس‌های مختلف ساقی هم نشان می‌دهد که او خودآگاه یا ناخودآگاه از تمام ویژگیهای گوشواره‌های میخی استفاده کرده است.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :