زن، پاییز، خوش‌پوشی؛ خاص‌ترین ترکیب رنگ‌ها برای پاییز امسال

امروزه خرید لباس چیزی نیست که خیلی‌ها آن را کار سختی بدانند. مغازه‌ها تنوع بسیار زیادی دارند که می‌توانند شما را در خود غرق کنند. اما برای رسیدن به سبکی که مناسب شما باشد، مهم است که بدانید چگونه رنگ‌ها را به درستی هماهنگ کنید تا بهترین ترکیب ممکن را داشته باشید.

ترکیب رنگ پاییزی

این چیزی است که همه ما نمی‌توانیم درست انجام بدهیم و هر از گاهی به مشاوره و اطلاعات نیاز داریم. این مطلب را برای شما جمع آوری کردیم تا یک کمد پاییزی زیبا را در یک پاییز خاص برای خودتان تدارک ببینید.

یک آبی آسمانی فوق العاده تازه

اگر تا به امروز این تم را در لباس‌هایتان نداشته اید؛ باید بگوییم اشتباه کرده اید. این طیف رنگی وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند به شما شخصیتی سبک بال و رها را می‌دهند.

ترکیب رنگ پاییزی

این طیف آبی هرچند برای هر مراسم و حتی رفت و آمدی، دلپذیر است اما پیشنهاد می‌شود برای زمانی که دیدارهای دوستانه و یا گردشی ساده دارید؛ آن را انتخاب کنید.

آبی تیره با خاکستری

اگر در روزی بارانی و سرد با حال و هوایی کمی افسرده خواستید؛ بروید و قدم بزنید به طیف آبی لباس‌های خود، خاکستری را اضافه کنید.

ترکیب رنگ پاییزی

این طیف رنگی به شما حسی از بلوغ و درونگرانی می‌دهد.

آبی و قهوه‌ای روشن و چشمگیر

این طیف رنگی را وقتی در لباس خود به کار می‌برید؛ کمی سن و سالدارتر می‌شوید؛ ضمن اینکه این رنگ‌ها برای مراسم رسمی‌تر بیشتر توصیه می‌شوند.

ترکیب رنگ پاییزی

سبز تیره، بژ و شرابی

حالا اگر می‌خواهید شادمانی خود را نشان دهید و گام‌های سنگین بردارید به سمت این ترکیب بروید.

ترکیب رنگ پاییزی

فقط اگر اضافه وزن دارید بدانید این طیف شما را درشت هیکل‌تر نشان می‌دهد.

آبی و خاکستری

این طیف رنگ برای محیط کاری و آموزشی پیشنهاد می‌شود چراکه هم جدیت در آن دیده می‌شود و هم سنگینی دارد که احساس اعتماد به نفس را منتقل می‌کند.

ترکیب رنگ پاییزی

ترکیبی ملایم شرابی و صورتی

اگر قرار ملاقاتی احساسی دارید، شک نکنید که با انتخاب چنین ترکیب رنگی می‌توانید؛ هر فردی که در مقابل شماست را خلع سلاح کنید.

ترکیب رنگ پاییزی

راه راه سبز و آبی

اگر طیف و البته طرح هم بسیار برای پاییز مناسب است. اگر می‌خواهید قرار کاری و یا دوستانه با گروه هم سن و سال‌های خود بگذارید؛ پیشنهاد چنین طیف رنگی را برایتان داریم.

ترکیب رنگ پاییزی

اما حتما سعی کنید؛ چهارخانه و راه راه لباس شما در اندازه متفاوت باشد و در یک راستا نباشد که چشم را آزار ندهد.

لُب کلام

در نهایت و خلاصه اگر بخواهیم بگوییم به جز این موارد و ترکیب رنگ‌های پیشنهادی؛ اگر به دنبال رنگ‌های ساده‌تر هستید در همه پاییزها؛ قهوه‌ای پررنگ، کاراملی و سفیدهای خامه‌ای مناسب هستند و با همدیگر به خوبی بازی می‌کنند.

ترکیب رنگ پاییزی

موضوع دیگر اینکه بهترین رنگ‌های مد پاییزی در سال ۲۰۲۲ همگی روشن و زیبا هستند، مانند رنگ‌های پرتقالی و سبزهای لیمویی و البته خاکستری کلاسیکی.

این رنگ ها در شال و کلاه‌های فصل سرد بسیار خوشایند هستند و می توانند بر دلگیری دل انگیز پاییز رنگ و بویی عاشقانه بدهند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :