بازیگر مشهور ترک، پا در کفش جی جی حدید کرد!

دو شب پیش، ششمین سالگرد آغاز کار نتفلیکس در ترکیه، جشن گرفته شد و بازیگران و سلبریتی‌های زیادی در این جشن حضور یافتند. استایل سلبریتی‌ها در این جشن به شدت مورد توجه قرار گرفت.

برن سات و جی جی حدید

برن سات، بازیگر مشهور ترک، که احتمالا او را با ایفای نقش در سریال‎هایی از جمله «عشق ممنوع» و «فاطماگل» می‌شناسید هم به همراه همسرش در این مراسم حضور یافت و استایل این زوج به شدت مورد توجه قرار گرفت.

برن سات و جی جی حدید

برن سات و همسرش کنان دوغولو در این مراسم با ست صورتی‌رنگ برند والنتینو در مراسم حاضر شدند، اما نکته جالب درباره استایل برن سات این بود که دقیقا همین استایل را پیشتر بر تن جی جی حدید، مدل مشهور هم دیده بودیم. همین موضوع باعث شد که کاربران فضای مجازی بپرسند که این استایل به برن سات بیشتر می‌آید یا جی جی حدید.

برن سات و جی جی حدید

جی جی حدید با این استایل در مراسم مخصوص پرنس چارلز حضور یافته بود. پوشیدن پیراهن، جوراب شلواری و کفش صورتی در کنار موهای پلاتینی رنگ او، استایلش را شبیه باربی کرده بود.

برن سات و جی جی حدید

این در حالی بود که برن سات با موهای خرمایی رنگش ظاهر شده بود.نکته متفاوت دیگر در استایل این دو نفر، وجود کیف دستی صورتی در دست جی جی حدید و بدون کیف بودن برن سات بود.

برن سات و جی جی حدید

تصمیم با شماست. این استایل والنتینو به کدام سلبریتی بیشتر می‌آید؟ برن سات یا جی جی حدید؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :