بهرام رادان خوش تیپ هفته 7

بهرام رادان هنرپیشه و سوپر مدل و مجری که به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکار ترین بازیگران ایرانی در دهه 80 و 90 شناخته می شود امروز به عنوان خوش تیپ هفته 7 از طرف تحریریه چی بپوشم انتخاب شد. استایل و نحوه پوشش این هنرمند به قدری با اهمیت بوده است که به عنوان مدل از طرف بسیاری از برندهای داخلی به همکاری دعوت شده که مهم ترین آن نوین چرم است. 

ad banner

بهرام رادان

1- بیوگرافی بهرام رادان

بهرام رادان در 8 اردیبهشت سال 58 در تهران به دنیا آمد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. در سال 78 دوره های بازیگری اش راآغاز و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد. رادان تابحال چندین بار نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد هم شده است. او علاقه‌ی زیادش به کتاب و موسیقی را مدیون مادرش است و می گوید اسطوره کودکیش یک فوتبالیست بوه است.

بهرام رادان

2- خصوصیات ظاهری بهرام رادان

همانطور که در پست های قبل گفتیم متعادل ترین وایده آل ترین فرم صورت، فرم بیضی است که در آن خطوط منحنی و حجم های صورت کاملا مشخص است. رادان هم از لحاظ زیبایی شناسی دارای فرم صورت بیضی می باشد و از مشخصه های صورت این هنرمند فتوژنیک بودن چهره اش می باشد. چشم های سبز رادان نیز یکی از مهم ترین شاخصه های صورت وی است.

بهرام رادان

3- نوع پوشش بهرام رادان

از علایق شخصی بهرام رادان حضور در عرصه مد و لباس و تبلیغات است و اهمیت بسیار زیادی به نوع لباس پوشیدن و ظاهرش می دهد و به نظر می رسد شیک پوشی برای بهرام رادان یک اتفاق همیشگی است. ظاهر تابستانی بهرام رادان از آن نمونه هایی است که برندبازهای اسپرت پوش در سراسر دنیا عاشق آن هستند او می گوید زمانی که قرار است در مکان ها و مراسم عمومی حضور پیدا کند از قبل در مورد نوع لباسی که می خواهد به تن کند بسیار فکر می کند و اظهار می کند که بیشتر بازیگران ما نمی دانند باید در یک مراسم رسمی کت وشلوار یا لباس رسمی بپوشند.

بهرام رادان

4- برندهای موردعلاقه بهرام رادان

رادان یک برندباز معروف است. ساعت بولگاری و apple watch از محبوب ترین برندهایی است که بر دست آقای بازیگر دیده شده است. اما مهمترین برند مورد علاقه او نوین چرم می باشد که رادان به عنوان مدل این برند معروف فعالیت می کند.

بهرام رادان

5- اکسسوری های مورد علاقه

عینک آفتابی ریبن گربه ای یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که رادان از آن ها استفاده می کند.

بهرام رادان

6- مدل مو

شاید از این نظر یکی از عجیب ترین هنرمندان ایرانی به شمار بیاید. رادان گاهی با موهای بسیار بلند و گاهی با سر تراشیده در فیلم ها طرفادارانش را غافلگیر کرده است. اما باید بگیم با توجه به سن و فرم صورت وی مناسب ترین حالت موهای کوتاه است.

بهرام رادان

7- رنگ مورد علاقه

خیلی ساده باید بگم رنگ مشکی! رادان در بسیاری از تیپ های اسپرت و رسمی خود از رنگ مشکی استفاده کرده.

بهرام رادان

مینا کریمی
نویسنده: مینا کریمی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :