توصیه‌های شیک پوشی از دید سردبیر مجله ووگ

آنا وینتور سردبیر مجله ووگ از مهم ترین چهره‌های مد در دوران ما محسوب می‌شود. تاثیر او روی دنیای مد امروز تفاوت زیادی با چهره‌های دیگر مثل مدل‌ها و بازیگران دارد بلکه او تعیین می‌کند کارهای کدام برند و طراح دیده شود و کدام مدل‌ها و بازیگران چهره شوند. در این مقاله توصیه‌های شیک پوشی از دید سردبیر مجله ووگ را با هم مرور می‌کنیم.

آنا وینتور در سال 1949 در لندن به دنیا آمده و 40 سال گذشته را در کار مد و فشن سپری کرده است. همه او را فردی بد اخلاق و جدی در کارش می‌شناسند که کمک های بی دریغی به صنعت مد آمریکا کرده است از جمله ابداع جایزه CFDA  که سالانه به برترین های مد در امریکا داده می‌شود.

شاید سلیقه شخصی آنا وینتور در انتخاب لباس چندان خاص و متنوع نباشد اما او با مدل موی خاص و لباس‌های کلاسیک و متناسب سنش به یک آیکن تبدیل شده که برای بیشتر طراحان و نویسندگان مد یک اسطوره ترسناک نیز هست. اما آنا وینتور چه لباس‌هایی را ترجیح می‌دهد؟ توصیه‌های مد از آنا وینتور:

رنگ را فراموش نکنید

او از سرتا پا مشکی پوشیدن متنفر است و همیشه لباس‌ها و استایلی را ترجیح می‌دهد که در آن‌ها رنگ به کار رفته است و توصیه می‌کند که به استایل مشکی خود حتما یک عنصر رنگی اضافه کنید.

لباس‌ها را چندین بار بپوشید

آنا وینتور به آسیب‌های صنعت مد روی محیط زیست توجه دارد و همیشه توصیه می‌کند که لباس‌های خود را تا زمانی که قابل پوشیدن هستند استفاده کنید و آن‌ها را دور نریزید.

کلاسیک باشید

او همیشه توصیه می‌کند که از لباس‌های کلاسیک که هرگز از مد نمی‌افتند استفاده کنید و به ترندهای روز توجه چندانی نداشته باشید.

توصیه‌های شیک پوشی از دید سردبیر مجله ووگ

از لباس‌های لوگودار استفاده نکنید

آنا وینتور لباس‌هایی را که در آن‌ها از لوگوی برندها استفاده شده اصلا دوست ندارد و سادگی و شیک بودن را ترجیح می‌دهد.

توصیه‌های شیک پوشی از دید سردبیر مجله ووگ

لباس‌های الیاف طبیعی بپوشید

آنا وینتور از نایلون و الیاف پلاستیکی در لباس‌ها نفرت دارد و همیشه توصیه می‌کند که به جای این الیاف از الیاف و پارچه‌های طبیعی مثل پنبه و چرم استفاده کنید.

استایل ورزشی رنگارنگ نپوشید

آنا وینتور توصیه می‌کند در استایل ورزشی خود از رنگ‌های فلورسنت و توی چشم استفاده نکنید. بهترین رنگ برای لباس‌های ورزشی و راحتی رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و مشکی است.

مطالب مرتبط:

1- رازهای استایل کیت ماس

2- رازهای استایل آنجلینا جولی

3- رازهای استایل اولیویا پالرمو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :