این شخصیت های کارتونی با لباس‌های جذابشان، هوش از سرتان می‌برند

دنیای انیمیشن‌ها بسیار متنوع و جذاب است. شخصیت‌هایی با توانایی‌ها، ویژگی‌ها و البته استایل‌های مختلفی در این حوزه خلق شده‌اند. برخی از آنها بسیار هم خوش‌پوش هستند و از نظر پوشش در خاطرمان می‌مانند. در این مقاله می‌خواهیم به سراغ شیک‌پوش‌های دنیای انیمیشن برویم و ببینیم که چطور و چگونه لباس می‌پوشند و چطور می‌توانیم از آنها الهام بگیرید.

ad banner

خوش استایل ترین کاراکترهای انیمیشن

فری‌گادمادر

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

فری‌ گادمادر از پری‌ها و فرشته‌های مهربان دنیای داستان‌ها فاصله زیادی داشت. او مانند پری مهربان داستان سیندرلا نبود یا از مهربانی‌های رایج پری‌های قصه بهره نبرده بود. با این حال، خوش‌پوش بود و بسیار پیشرو. استایل او در صحنه‌های مختلف از انیمیشن شرکت، بسیار جذاب و جالب‌توجه بود. فری گادمادر با آن پیراهن براق زرشکی، عینک گربه‌ای و موهای پلاتینی-استخوانی نمره بسیار خوبی از نظر استایل و پوشش می‌گیرد. تناسب مدل لباس با اندام از جمله درس‌های ارزشمندی است که این پری نامتعارف و خوش‌پوش به ما داد. برای اینکه خوش‌پوش‌تر و شیک‌تر از همیشه دیده شوید، بهتر است که به مقوله تناسب میان مدل لباس و بدنتان دقت ویژه‌ای داشته باشید؛ درست مانند فری‌گادمادر. شاید این پری بدجنس شبیه پری‌های رایج داستان‌های قدیمی نباشد اما باز هم حضور الهام‌بخشی برای مخاطب دارد و دست‌کم در زمینه فشن و مد می‌توند الهام‌بخش باشد. قبول دارید؟

عروس مردگان

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

امیلی ایفاکننده نقش اصلی انیمیشن عروس مردگان هم از خوش‌پوش‌های این حوزه است. شاید برایتان عجیب باشد که او با لباس‌هایی مندرس و پاره که از گور بیرون آمده، چطور خوش‌پوش و جذاب است؟ باید بگوییم که بله! عروس مردگان به رغم تمام این ویژگی‌های همچنان جذاب است و مدل لباس و استایلی که دارد او را از پیشتاز می‌کند. اگر این اثر بسیار جذاب انیمیشنی از تیم برتون بزرگ را ندیده‌اید، حتما نگاهی به آن داشته باشید. امیلی به مقوله استایل جان می‌بخشد. منظور چیست؟ واقعیت این است که خیلی‌ها خوش‌لباس هستند و انتخاب‌های خوبی در این زمینه دارند اما همه خوش‌پوش و الهام‌بخش نمی‌شوند. دلیل چیست؟ دلیل آن است که داشتن استایلی چشم‌گیر در گروی رعایت چندین نکته است. یکی از مهم‌ترین‌ها، تناسب میان لباس و اندام است. در مرحله دوم هم آنچه اهمیت پیدا می‌کند، تناسب میان نوع لباس و شخصیت فرد است. در درجه سوم هم ژست‌ها، اداها و فیگورهای بدنی است که باعث می‌شود، لباسی بیشتر از حد به تن بیاید و جذابتان کند. امیلی همه این سطوح را رعایت می‌کرد و برای همین با لباسی مندرس و از گوربرخاسته هم همچنان جام جذابیت را بالای سر می‌برد.

سام اسپارکس

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

احتمال بارش کوفته قلقلی از آن انیمیشن‌های جالبی است که داستانش در قالب فیلمی کارتونی بیشتر ظرفیت پیش‌برد و ارائه دارد. شخصیت‌های این انیمیشن هم بسیار جذاب پردازش شده‌اند. یکی از آنها سام اسپارکس است که با لباس‌هایی شیک و جذاب در فیلم دیده می‌شود. او که چهره خوبی هم دارد، با انتخاب رنگ‌های زیبا و ترکیب‌های جذاب استایل، خود را در این فهرست جای می‌دهد.

دلبر

خوش استایل ترین کاراکترهای انیمیشن

دیو و دلبر از جمله آثار محبوب تماشاگران در تمام دوران‌ها است. شخصیت دلبر از خوش‌پوش‌های این فهرست است. با آن پیراهن‌های زردرنگ و شاد پرنسسی، دلبر همیشه دل دیو و هزاران تماشاگر خود به ویژه دخترکان کوچک را می‌برد. درسی که از استایل او می‌گیریم، این است که رنگ‌های شاد می‌توانند به خوش‌پوشی‌مان صحه بگذارند و روحیه خودمان و اطرافیان را حسابی ارتقا بدهند. شما هم طرفدار دلبر هستید؟ از استایل او خوشتان می‌آید؟

مولان

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

مولان شخصیت زنی جذاب و خوش‌پوش است که فقط زیبا یا باوقار نیست بلکه ویژگی‌های دیگری از جمله جسارت و شجاعت هم در او دیده می‌شود. با تغییر موج فیلمنامه‌های انیمیشنی در سال‌های اخیر و توجه به معرفی کاراکترهای زنی با قدرت‌هایی غیر از زیبایی و جذابیت، نگاه بیننده‌ها و به ویژه نسل‌های جوان‌تر به مقوله جذابیت تغییر کرده است. مولان هم از جذاب‌ترین خوش‌پوش‌هایی است که جنگنده‌ای قوی به شمار می‌رود و ارزش‌های معنوی زیادی به مخاطبان خود معرفی می‌کند.

مارج سیمپسون

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

با خانواده سیمپسون آشنایی دارید؟ همان خانواده عجیب‌وغریبی که داستان‌هایی عمیق در قالب طنز و با نوعی جنون خلاقانه را در هر قسمت مقابل تماشاچی‌ها به نمایش می‌گذارند. مادر خانواده مارج سیمپسون یکی از معقول‌ترین شخصیت‌های این داستان است و برخلاف همسرش هومر سعی می‌کند که نگاه خردمندانه‌ای به مسائل مختلف داشته باشد. او از خوش‌پوش‌های دنیای کارتن‌ها و انیمیشن‌ها هم هست. با استایل خاص موهایش که همیشه بالای سر جمع شده، دکلته‌های مرتب و خوش‌دوخت و گردن‌بندش از جمله کاراکترهای شیک در دنیای انیمیشن‌ها است.

السا

کاراکتر خوشپوش انیمیشن

السا از محبوب‌ترین چهره‌های انیمیشنی در سال‌های اخیر است. او فقط مانند باربی یا پرنسس‌های دیزنی به زیبایی و مهربانی معروف نیست. السا زن قدرتمندی است که به دنبال سرنوشت خود می‌رود و شجاعانه با حقایق روبه‌رو می‌شود. وجود چنین شخصیت‌هایی برای نسل‌های جوان الهام‌بخش و بسیار آموزنده است. السا از خوش‌پوش‌های دنیای تصویر هم به‌شمار می‌رود. او با موهای بلوند و آن پیراهن‌های خوش‌دوخت و خوش‌رنگ در خاطره‌ها به‌خوبی می‌ماند.

پرنسس فیونا

خوش استایل ترین کاراکترهای انیمیشن

همسر شرک را که به‌خاطر دارید. او در زمان‌هایی که از غول به انسان استحاله پیدا می‌کرد، بسیار زیبا به نظر می‌رسید. موهای نارنجی و بافته‌اش در همراهی با آن پیراهن لخت سبزرنگ باعث می‌شود که او را هم در فهرست خوش‌استایل‌های انیمیشنی قرار بدهیم. درسی که باید از این پرنسس متفاوت بگیریم، این است که اگر لباسی جذاب و متناسب با رنگ پوست و انداممان انتخاب کنیم، نیاز به اضافه‌کردن لباس‌های جدید به کمدمان خیلی کم می‌شود. قبول دارید؟

در آخر

انیمیشن‌ها داستان‌های جذابی دارند و به واسطه امکاناتی که در زمینه پرورش داستان و جلوه‌های بصری در اختیار دارند، تنوع بی‌مثالی در پیش‌برد قصه ارائه می‌کنند. شخصیت‌های انیمیشن‌ها هم با چنین اوصافی بسیار به یادماندنی می‌شوند. در این مقاله از خوش‌پوش‌های خوش‌استایل در دنیای انیمیشن‌ها گفتیم. کدام‌یک از شخصیت‌ها را بیشتر دوست دارید و فکر می‌کنید که از باقی خوش‌تیپ‌تر و خوش‌پوش‌تر است؟ اگر بخواهید نامی هم شما به این فهرست اضافه کنید، پیشنهادتان چه خواهد بود؟ انیمیشن‌ها فقط آثاری برای تماشای کودکان نیستند. در بسیاری از مواقع حتی از نظر گروه سنی فقط مناسب تماشای بزرگسالان هستند. این آثار درس‌های فراوانی هم دارند و شخصیت‌های جذابی به ما معرفی می‌کنند. شخصیت‌هایی که هم از نظر روانی و معنوی و هم از نظر ایجاد تفریح و سرگرمی می‌توانند بسیار الهام‌بخش باشند. این کاراکترها در دنیای مدوفشن هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :