المیرا فلاحیان در
905

این شما و این «جیمز باند» سینمای ایران؛ چنین خوشتیپ چرایی آقای جدیدی؟

این شما و این «جیمز باند» سینمای ایران؛ چنین خوشتیپ چرایی آقای جدیدی؟

امیر جدیدی از بازیگران خوش‌استایل و خوش‌چهره سینمای ایران است. او در مدت حضورش توانسته در طیف وسیعی از آثار خوب بازی کند. موفقیت‌های بسیار درخشانی را هم نصیب خود کرده است. از جشنواره فجر گرفته تا کن و اسکار را تجربه کرده و نقش‌های خوبی از خود به‌جای گذاشته است. تیپ و استایل جدیدی هم همیشه جای صحبت‌کردن دارد. چرا؟ چون با شناخت خوبی که از علاقه‌مندی‌های خود در این زمینه دارد و البته بهره‌مندی‌اش از امکاناتی مانند قد بلند و اندام متناسب همیشه تیپ‌های خوبی از او می‌بینیم. البته خطاهایی هم دارد اما نقاط مثبت استایلش همیشه بر ضعف‌ها می‌چربند.

single_content ad banner

استایل امیر جدیدی

علاقه به تیپ اسپرت

استایل امیر جدیدی

لباس‌های اسپرت راحتی زیادی به‌همراه می‌آورند. از سوی دیگر تنوع زیادی درمیان آنها وجود دارد و دست را برای انتخاب حسابی باز می‌گذارند. سوئیشرت‌ها و هودی‌ها بسیار متنوع و رنگارنگ هستند. جدیدی هم از این تنوع لذت می‌برد و در موقعیت‌های مختلف با استایل‌های اسپرتی دیده می‌شود که به‌خوبی روی اندامش نشسته‌اند.

توجه به دوخت و کیفیت لباس

استایل امیر جدیدی

جدیدی معمولا لباس‌های خوش‌دوخت و باکیفیتی به‌تن می‌کند. این یکی از اصلی‌ترین روش‌های خوش‌پوشی است. اگر به برند لباس‌های امیر جدیدی نگاه کنید، متوجه می‌شوید که معمولا لباس‌هایی از برندهای مطرح و البته گران به‌تن می‌کند. همه این‌ها روی خوش‌پوشی‌اش اثر مثبت گذاشته‌اند. در تصویر بالا هم او را با کت‌وشلوار اسپرت و خوش‌دوختی می‌بینید که برای حضور در جشنواره‌ای خارجی به‌تن کرده است. هماهنگی کت‌وشلوار اسپرت با کتانی سفید هم بسیار خوب از کار درآمده است. اگر در سال‌های پیش، چنین استایلی را به کسی پیشنهاد می‌کردید، امکان اینکه آن را بپسندد خیلی کم بود. حالا دیگر قواعد دنیای فشن در حال تغییر است و می‌خواهد که تنوع و آزادی بیشتری را به مخاطبانش تقدیم کند.

استفاده از هودی‌ها و سوئیشرت

استایل امیر جدیدی

اگر نگاهی به استایل‌های مختلف جدیدی بیاندازید، متوجه می‌شوید که از هودی‌ها و سوئیشرت‌ها خوشش می‌آید. او اندام متناسبی دارد و با لباس‌های اسپرت تیپ خوبی پیدا می‌کند. این لباس‌ها هم راحت هستند و هم دستتان را برای ست‌کردن با لباس‌های مختلف دیگر باز می‌گذارند. برای مثال، هم می‌توانید از سوئیشرت و هودی به‌تنهایی استفاده کنید و هم در زیر کت، پافرها، پالتوها، کاپشن‌ها و … . برای تدارک‌دیدن استایلی چندلایه هم بهترین گزینه‌ها همین هودی‌ها و سوئیشرت‌ها هستند. برای مثال، یک لایه تیشرت بپوشید، روی آن پیراهن شومیزی جین اضافه کنید و بعد هم به‌سراغ پوشیدن سوئیشرت جلوباز بروید. اگر سرد باشد، قراردادن پالتویی گشاد روی تمام این‌ها هم استایلتان در لایه‌پوشی را تکمیل می‌کند.

رعایت کدهای پوششی

استایل امیر جدیدی

توجه به کدهای پوششی و رعایت تناسب میان هر موقعیت با لباس برای سلبریتی‌ها واجب است. متأسفانه در بسیاری از مواقع، سلبریتی‌های ایرانی به این نکته توجه ندارند و استایل‌های خوبی در مراسم و موقعیت‌های گوناگون از آنها دیده نمی‌شود. امیر جدیدی این‌طور نیست و همیشه می‌داند که باید متناسب با موقعیت لباس بپوشد. هم در زمان‌هایی که در جشنواره‌های داخلی شرکت می‌کند از استایل رسمی بهره می‌برد و هم در زمان حضور در جشنواره‌های خارجی مختلف. او در موقعیت‌های دیگری مانند اکران عمومی فیلم‌ها به راحتی بیشتر توجه می‌کند و به‌سراغ تیپ اسپرت می‌رود. یادتان باشد که اگر شما هم قصد خوش‌پوش‌بودن را دارید، باید به تناسب هر مکان و لباستان با آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. در تصویر بالا، جدیدی را روی فرش قرمز جشنواره کن می‌بینید. این استایل برای چنین جشنواره مهمی بسیار مناسب است.

کت‌وشلوارهایی با رنگ خنثی

استایل امیر جدیدی

رنگ‌های خنثی هم انتخاب‌های جذابی هستند و می‌توانند در استایل‌های رسمی و اسپرت استفاده شوند. این رنگ‌ها در کنار رنگ‌های مختلف دیگر ترکیب‌های خوبی به‌وجود می‌آورند. مرور استایل‌های امیر جدیدی نشان می‌دهد که از این رنگ‌ها خوشش می‌آید. او برای انتخاب کت‌وشلوار معمولا به‌سراغ رنگ‌های نظیر طوسی، کرم و خاکی می‌رود. چنین انتخاب‌هایی هم همیشه نتایج خوبی به‌همراه دارند. در تصویر بالا، امیر را با استایلی به‌رنگ طوسی از طیف‌های مختلف می‌بینید. خروجی نهایی این تیپ مطلوب است و نمره خوبی می‌گیرد.

اجرای درست استایل اسمارت‌کژوال

استایل امیر جدیدی

 

منظور از استایل اسمارت‌کژوال (smart casual) چیست؟ یعنی استایلی که تلفیقی است از عناصر استایل رسمی و اسپرت. امیر جدیدی هم طرفدار چنین استایلی است. استفاده از کت‌های اسپرت و تک با شلوارهای جین و پیراهن‌های مردانه یا پولوشرت‌ها می‌تواند چنین تیپی را برایتان رقم بزند. جدیدی هم در تصویر بالا همین کار را کرده و استایل خوبی برای خود تدارک دیده است. از آنجایی که قد و گردن امیر جدیدی بلند است، استفاده از تیشرتی یقه گرد زیر این کت اسپرت فکر خوبی بوده است اما چنانچه شما هم از این تیپ خوشتان می‌آید اما گردن بلندی ندارید، شاید بهتر باشد که به‌جای تیشرت یقه‌گرد از مدل دیگری از پیراهن استفاده کنید. پیراهن مردانه یا تیشرتی یقه‌هفت می‌توانند از انتخاب‌هایتان باشند.

در نظرگرفتن تناسب رنگ‌ها

استایل امیر جدیدی

افرادی که خوش‌تیپ و خوش‌پوش به‌نظر می‌رسند، ضمن شناخت خوبی که از دنیای مدوفشن دارند به ترکیب رنگ‌ها هم دقت زیادی می‌کنند. آنها سلیقه خوبی در کنار هم گذاشتن رنگ‌ها دارند و می‌دانند که چه ترکیبی از رنگ‌ها می‌تواند استایلشان را زیباتر کند. در تصویر بالا هم شاهد چنین چیزی هستیم. جدیدی از استایلی مونوکروم برای شرکت در مراسم جشنواره کن استفاده کرده است. این استایل برای مراسم فوتوکال یا همان تصویربرداری و مصاحبه با بازیگران مناسب بوده و نه غیررسمی و ساده است و نه رسمی و پر از جزئیات. چنین استایلی برای شرکت در این موقعیت از جشنواره کن بسیار مناسب است. رنگ‌های استایل هم جایی برای نقد باقی نمی‌گذارند. هرچند که انتخاب رنگ تیره برای پوشش کمی محافظه‌کارانه به‌نظر می‌رسد اما همیشه جذاب است و جای نقدونظر نمی‌گذارد.

در آخر

جدیدی استایل خوبی دارد و در شمار سلبریتی‌هایی است که نمره خوبی در این زمینه می‌گیرد. او همیشه با استایلی آراسته و مدلی که دوست دارد در موقعیت‌های گوناگون ظاهر می‌شود. در سال‌های اخیر هم حضور پررنگی در جشنواره‌های خارجی داشته و این موضوع باعث شده که با برندهای مطرح و طراحان همکاری‌هایی در زمینه استایل داشته باشد. جدیدی از آن هنرپیشه‌هایی است که برندینگ پوششی مخصوص به خود را دارد و سلیقه‌اش را در هر بار که روی فرش قرمز ظاهر می‌شود یا در موقعیتی مانند اکران فیلم‌ها شرکت دارد در پوشش خود منعکس می‌کند. شما به استایل‌های او چه نمره‌ای می‌دهید؟ طرفدار تیپ و استایل پوششی‌اش هستید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :