این مدل موهای سلبریتی‌ها، آمدند تا الگوی ابدی ما شوند!

خانم‌ها خیلی زود از موهای‌شان خسته می‌شوند؛ موهای‌شان را کوتاه می‌کنند و آرزو می‌کنند که بلند شود. تیره می‌کنند و دوست دارند موهای روشنی داشته باشند. خلاصه این حال بیشتر خانم هاست که کلا تنوع و زیباسازی برای‌شان مهم است. در این میان افراد مشهور بیشتر از همه ظاهرشان را تغییر می‌دهند چراکه به هر حال با چهره خود کار می‌کنند. به پنج نفر از آن‌ها نگاهی انداختیم.

مدل موی سلبریتی ها

آن‌ها روی بسیاری تاثیر می‌گذارند و به محض اینکه تغییری ایجاد می‌کنند؛ همان تغییر به نوعی ترند می‌شود چون دیگران هم فکر می‌کنند با این تغییر می‌توانند شبیه آن‌ها شوند. البته گاهی بسیار زیباتر هم می‌شوند. اما نباید فراموش کنیم که این چهره‌ها کافی است دستشان را دراز کنند و بخواهند که شکل دیگری شوند و معجزه رخ بدهد اما به هر حال این موقعیت برای همه ما وجود ندارد و گاهی باید مدت طولانی خودمان را تحمل کنیم.

امیلی راتایکوفسکی و موهای بلوند

مدل موی سلبریتی ها

امیلی راتایکوفسکی، بازیگر و مدل امریکایی در زمان قرنطینه، نتوانست موهای‌اش را تحمل کند و با آموزش توانست خودش موهای‌اش را چند ردیف باریک هایلات داشت، بور کند. او حتی در کمپین لوازم آرلیش و رنگ موی بلوند Absolu هم شرکت کرد. این رنگ مو همان زمان طرفداران زیادی پیدا کرد.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

هادیش و موهای تراشیده

مدل موی سلبریتی ها

البته دوران کرونا فقط روی امیلی اثر نداشت و تیفانی کمدین معروف هم توانست بعد از لغو مراسم فرش قرمز و دیگر جشن و جشنواره به مدل موی دلخواهش برسد. او موهای فرفری‌اش را تراشید و خیلی‌ها را به این فکر انداخت که دل به دریا بزنند و ببینند بدون مو و زحمت شستشو و البته سبکی سرشان چه می‌کنند.تیفانی هادیش در یک مصاحبه درباره این کارش گفت: می خواستم پوست سر و بدنم را بهتر بشناسم.

گربر و موهای صورتی و پشیمانی

مدل موی سلبریتی ها

کایا گربر مدل امریکایی موهای‌اش را صورتی کرد. این رنگ و مدل بسیار ترند شد و از هر ۱۰ نفر می‌شود گفت یک نفر در وسوسه این کار بود.گربر موهایش را خانه با پراکسید هیدروژن (که برای بلوند شدن توصیه نمی‌شود) خود را صورتی روشن رنگ کرد. او گفته بود: همیشه می‌خواستم این کار را انجام دهم؛ اما به شما می‌گویم، اگر موهای تیره و زیبای طبیعی دارید، ارزش دکلره کردن را ندارد.

بلی ایلیش و خداحافظی با موهای سبز

مدل موی سلبریتی ها

جدایی، تولد، جشن ازدواج و… همیشه می‌تواند وسوسه‌ای باشد برای تغییر حال و هوا! بلی هم برای آلبوم جدیدش و البته قبل از انتشار تک آهنگ آن یک تغییر اساسی در موهاش داد که همه را شوکه کرد. او موهای مشکی‌اش با ریشه‌های سبز لجن را کنار گذاشت وو بلوند پلاتینی، با چتری‌های پرده‌ای را انتخاب کرد.

سیارا استاد موهای متفاوت

مدل موی سلبریتی ها

سیارا موهای مشکی بلند و توی کمرش را آبی و یخی کرد و موهای پاستیلی را حسابی مد کرد. اما این موها نه در آوردن رنگشان کار هر آرایشگری و نه نگه داشتن‌اش، این مدل رنگ‌ها عمر کمی دارند. خلاصه خیلی‌ها را سیارا از راه به در کرد با این موهایش که سال ۲۰۲۰ مد شدند و هنوز هم ادامه دارند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 11 می 2022

آره بیشتر نگ موها مدل موهاخیلی مسخره استارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :