اکسسوری های مورد نیاز خانم ها در بهار

0

اگر شما هم بدنبال بهاری تازه در ظاهر خودتون هستید ولی هنوز هم نتونستید موفق بشید بهتره مقاله پاکسسوری های مورد نیاز خانم ها در بهار رو حتما بخونید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا چند ترفند جالب برای جالب بنظر رسیدن در فصل بهار رو بهتون معرفی کنیم.

اول از همه یادتون باشه از چندین طرح به طور همزمان استفاده نکنید. مثلا اگر پیراهن راه راه دارید، شلوارچارخونه نپوشید و … و در کنار چسبیدن به یک الگو میتونید از یک شال یا کمربند یک رنگ استفاده کنید تا با هم ترکیب بشوند. اگر چند الگو همزمان بکار برود یشه گفت همون رنگین کمون خودمون شدید.

اگر خیلی دوست دارید که رنگ ها را با هم ترکیب کنید، بهتره که یک رنگ با شدت متفاوت را بکار ببرید، مثلا مانتو آبی کم رنگ و شلوار یا روسری آبی پر رنگ و …

بهتون حق میدم که بخواید در مورد حداقل یکی از وسایل همراهتون زیاده روی کنید، کاملا متفاوتی بکار ببرید، ولی حواستون باشه بهتره اون گزینه کفش یا کیف دستی شما باشه، چون یک لباس آبی با کیف قرمز توجه بیشتری رو به سمت شما جلب یکنه.

پوشش های جانبی در بهار

یادتون باشه که بهار فصل شادی و سرزندگیه پس هرچقدر دوست دارید از لوازم تزیینی زیبا و رنگارنگ استفاده کنید.

در نهایت بهتره بگیم که با اینکه خیلی از افراد مو را یکی از پوشش های جانبی در بهار نمیدونند ولی اینطورست. پس موهاتون رو همیشه به بهترین شکل آرایش کنید و منظم نگه دارید.

مطالب مرتبط:

1- راهی جدید برای پوشیدن تیشرت آبی در بهار

2- تیشرت هایی زیبا برای بانوان در فصل بهار

3- امسال بهار چه رنگی بپوشم؟

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :