چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم

0

جواهرات هر خانمی مهم‌ترین و گران‌ترین موارد مجموعه اکسسوری‌های او هستند که بر خلاف اندازه کوچک خود تاثیر زیادی در استایل رسمی و مجلسی وی به جا می‌گذارند. بیشتر خانم‌ها دوست دارند در استایل بیرون خود نیز از مقدار مناسبی جواهرات استفاده کنند و تیپ خود را ارتقا دهند اما در فصل زمستان با نوع خاص و حجم زیاد لباس‌ها، ست کردن و استفاده از جواهرات کمی مشکل به نظر می‌رسد. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم.

گردنبند

نوع گردنبند اهمیتی ندارد فقط باید در زمستان از گردنبندی استفاده کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا دیده شود و بین لباس‌های زیاد شما مخفی نشود. توصیه می‌شود این اکسسوری را زیر آخرین لایه لباس‌های خود مثل مانتو یا ژاکت استفاده کنید تا کمتر دست و پاگیر باشد.

yasmine-sewell-statement-necklace-683x1024

چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم

گوشواره

اگر اهل استفاده از گوشواره‌های بزرگ زیر شال خود هستید طول آن را طوری انتخاب کنید که از گوش‌ها آویزان بماند و روی گردن یا شال‌گردن شما تا نخورد.

چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم

دستبند و گوشواره

لایه‌های روی هم لباس معمولا مانع از استفاده از دستبند و النگو می‌شود اما یک روش هوشمندانه بستن دستبند و النگو روی لایه داخلی لباس شما یعنی بلوز و پلیور و بیرون آوردن آن از زیر آستین کت و پالتو است. توصیه می‌شود از حلقه‌هایی استفاده کنید که ساده‌تر بوده و جزییات کمتری داشته باشد تا به لباس‌ها و شال شما گیر نکند.

چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم

سنجاق سینه

در مطالب قبلی گفتیم که یکی از روش‌های جذاب‌تر کردن لباس‌های زمستانی استفاده از سنجاق سینه روی کت و پالتو است. پس اگر می‌خواهید در زمستان از جواهرات استفاده کنید ما سنجاق سینه را به شما توصیه می‌کنیم چون این وسیله می‌تواند نماد شیک پوشی شما باشد.

چطور در زمستان از جواهرات استفاده کنیم

مطالب مرتبط:

1- هر لباسی را با چه جواهراتی بپوشید؟

2- چگونه اکسسوری هایم را تعمیر کنم؟

3- 5 برند جواهرات که شاید آن ها را نمی شناسید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :