تحریریه چی بپوشم در
6,241

راهنمای تصویری پوشیدن جلیقه در موقعیت‌های مختلف؛ با پوشیدن جلیقه، زبیاترین بانوی شهر شوید

راهنمای تصویری پوشیدن جلیقه در موقعیت‌های مختلف؛ با پوشیدن جلیقه، زبیاترین بانوی شهر شوید

پیش از هر چیزی باید بدانیم که جلیقه در واقع چه نوع لباسی است و چگونه به نظر می‌رسد. جلیقه یک آیتم پوشیدنی بدون آستین است که معمولا زیر کت و روی پیراهن پوشیده می‌شود. این روزها بسیاری از افراد جلیقه‌ها را بدون استفاده از کت یا پیراهن می‌پوشند و حتی از آن‌ها برای لایه‌بندی کردن استایل خود استفاده می‌کنند. جلیقه‌ها با انواع مختلفی از پارچه‌ها، مانند پشم، جین و پنبه، دوخته می‌شوند و می‌توانند در سبک‌های پوشش مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

استایلی خاص با جلیقه زنانه

اگر اهل دنبال کردن ترندهای جدید دنیای مد و فشن باشید حتما می‌دانید که این روزها جلیقه‌های پارچه‌ای زنانه محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده‌اند. استایل با جلیقه‌ی زنانه می‌تواند بسیار راحت و کاربردی باشد و احساس راحتی فوق‌العاده‌ای را به شما هدیه بدهد.

یکی از دلایل اصلی محبوب شدن جلیقه‌های زنانه ماهیت شیک و در عین حال کلاسیک آن‌‌ها است که باعث می‌شود بتوانید از این آیتم پوشیدنی در استایل‌های مختلف استفاده کنید.

از آنجایی که این روزها جلیقه‌ی زنانه به یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین آیتم‌های کمد لباس هر فردی تبدیل شده و آشنایی با نحوه‌ی ست کردن آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است؛ قصد داریم در این مطلب به معرفی انواع روش‌های استایل با جلیقه‌ی زنانه بپردازیم. با ما همراه باشید.

جلیقه چیست؟

پیش از هر چیزی باید بدانیم که جلیقه در واقع چه نوع لباسی است و چگونه به نظر می‌رسد. جلیقه یک آیتم پوشیدنی بدون آستین است که معمولا زیر کت و روی پیراهن پوشیده می‌شود. این روزها بسیاری از افراد جلیقه‌ها را بدون استفاده از کت یا پیراهن می‌پوشند و حتی از آن‌ها برای لایه‌بندی کردن استایل خود استفاده می‌کنند. جلیقه‌ها با انواع مختلفی از پارچه‌ها، مانند پشم، جین و پنبه، دوخته می‌شوند و می‌توانند در سبک‌های پوشش مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

استایل با ست جلیقه و شلوار

یکی از راحت‌ترین و بهترین روش‌های استایل با جلیقه‌‌ی زنانه، پوشیدن ست جلیقه‌ و شلوار پارچه‌ای است. این مدل پوشش که برای قرارهای رسمی مهم و محل کار مناسب است می‌تواند برای کسانیکه می‌خواهند یک استایل ساده و در عین حال مینیمال داشته باشند انتخاب هوشمندانه‌ای به شمار بیاید.

شما می‌توانید ست جلیقه و شلوار خود را از میان رنگ‌های خنثی مانند کرم، خاکستری و شیری انتخاب کنید تا ظاهرتان ترندی‌تر به نظر برسد. برای زیر جلیقه از پیراهن رنگ سفید نازک استفاده نمایید تا در استایل خود یک تضاد چشمگیر به وجود بیاورید. یک کیف دوشی کوچک در کنار یک کفش کتانی، کفش پاشنه‌دار یا صندل راحتی می‌تواند تیپتان را کامل کند.

1

استایل با جلیقه‌ی زنانه و تیشرت اورسایز

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که دلشان می‌خواهد از جلیقه‌ی زنانه برای یک استایل غیررسمی استفاده کنند پیشنهاد می‌کنیم به سراغ پوشیدن این آیتم پوشیدنی به همراه یک تیشرت اورسایز بروید. در قدم اول توصیه می‌کنیم در این استایل از جلیقه‌های پارچه‌ای بلند دارای خطوط راه راه نازک یا جلیقه‌های رنگی مانند قهوه‌ای، مشکی و نخودی استفاده کنید. برای انتخاب تیشرت اورسایز نیازی نیست دقت زیادی به خرج دهید، فقط کافی است که آیتم مورد نظرتان به اندازه‌ی کافی گشاد باشد و قد آن به اندازه‌ی قد جلیقه‌ای که در نظر دارید به نظر برسد.

برای پایین تنه‌ی خود هم می‌توانید از دامن‌های چین‌دار استفاده کنید و هم می‌توانید به سراغ شلوارهای بگی پارچه‌ای یا جین بروید. در هنگام انتخاب کفش سعی کنید از کتانی‌های چانکی مانند ایرفورس نایکی یا صندل‌های راحتی استفاده نمایید. یک توت بگ یا کیف دوشی استایل شما را کامل خواهد کرد.

1

استایل با پیراهن و جلیقه‌ی زنانه

در روزهای گرم فصل‌های بهار و تابستان که همه‌ی افراد سعی می‌کنند از لباس‌های کمتری در استایل خود استفاده کنند داشتن یک تیپ خاص و متفاوت می‌تواند کمی سخت باشد. با این وجود شما می‌توانید یک جلیقه‌ی ساده‌ی رنگی را روی پیراهن زنانه‌ی بلند خود بپوشید تا استایل شیک و زیبایی را برای خودتان بسازید.

در صورت علاقه پیشنهاد می‌کنیم پیراهن‌های خود را از میان مدل‌های طرح‌دار انتخاب کنید تا تیپتان از حالت یکنواختی خارج شود. برای کفش هم بهتر است به سراغ صندل‌های راحتی یا کتانی‌های ورزشی راحت بروید. یک کیف حصیری ساده یا توت بگ مخصوص خرید، استایل تابستانه‌ی شما را به طرز فوق‌العاده‌ای تغییر خواهد داد.

1

استایل جلیقه‌ی جین روی جین

همانطور که می‌دانید استایل‌های جین روی جین که در آن‌ها هم برای بالا تنه و برای پایین تنه از لباس‌های جین استفاده می‌شود در سال ۲۰۲۴ ترند شده‌اند. در فصل‌های گرم سال که نمی‌توانیم به سراغ پوشیدن کت‌های جین برویم ست کردن یک جلیقه‌ی جین با شلوار یا دامن جین ایده‌ی بسیار خوبی به نظر می‌آید.

برای زیر جلیقه‌ی خود می‌توانید از پیراهن‌ها یا تیشرت‌های اورسایز کوتاه استفاده کنید. اگر به همراه جلیقه‌ی خود دامن جین پوشیدید استایل خود را با یک کفش لوفر مشکی یا کتانی سامبا و همینطور کیف کراس بادی مینیمال تکمیل کنید. اگر پوشیدن شلوار را ترجیح می‌دهید به سراغ استفاده از کفش‌های اسپرت راحتی بروید و از کیف‌های بزرگتر استفاده نمایید.

1

استایل جلیقه‌ی زنانه با دامن

استایل با جلیقه‌ی زنانه و دامن یکی از راحت‌ترین روش‌های ست کردن این آیتم پوشیدنی ترندی است که می‌توانید امتحان کنید. شما می‌توانید جلیقه‌ی خود را با توجه به سبک پوشش شخصیتان همراه با هر نوع و مدل دامنی که خواستید، از جمله دامن حبابی، دامن راسته، دامن کارگو، دامن ساتن، دامن لینن و دامن جین بپوشید و از زیبایی آن لذت ببرید. جلیقه‌ای که می‌خواهید با دامن استایل کنید می‌تواند از جنس پارچه‌های مختلف، کوتاه یا بلند باشد.

در هنگام انتخاب کیف و کفش باید به دامنی که انتخاب کرده‌اید توجه داشته باشید تا بتوانید استایل خود را کامل کنید. اما پیشنهاد ما این است که به جنس هر یک از آیتم‌هایی که برای استایل خود در نظر دارید توجه داشته باشید. سعی کنید یک آیتم را در مرکز قرار دهید و باقی موارد را بر اساس آن انتخاب کنید.

استایل با جلیقه‌ی چرم

1

جلیقه‌ی چرم انتخابی عالی برای داشتن یک استایل خیابانی شیک و متفاوت است. برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می‌کنند جلیقه‌های چرمی از مد خارج شده‌اند، این آیتم‌های پوشیدنی در واقع محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورده‌اند.

پیشنهاد ما این است که جلیقه‌ی چرم مشکی یا قهوه‌ای خود را با یک تیشرت اورسایز کوتاه و یک شلوار جین نیم بگ یا بگی بپوشید. برای کفش بهتر است از لوفرهای چانکی یا بوت‌های ساق کوتاه استفاده کنید. کیف‌های کراس بادی پارچه‌ای و باگت بگ‌های کوچک برای ست شدن با این استایل فوق‌العاده هستند.

استایل با جلیقه‌ی جلو بسته

همه‌ی جلیقه‌های زنانه دکمه‌دار نیستند و شما می‌توانید از مدل‌های جلو بسته‌ی آن‌ها هم در استایل خود استفاده کنید. در روزهای آخر تابستان که هوا کمی سردتر می‌شود بهتر است جلیقه‌های بافتنی کوتاه را روی پیراهن‌های اورسایز خود بپوشید و برای پایین تنه از شلوارهای بگ پارچه‌ای یا دامن‌های چین‌دار استفاده نمایید. جلیقه‌های بافتنی مورد نظر شما بهتر است دارای طرح خاص یا رنگی متفاوت از رنگ پیراهنتان باشند. برای کفش‌ها می‌توانید در روزهای بارانی از بوت‌های ساق کوتاه استفاده کنید و در روزهای عادی به سراغ کتانی‌های ساق دار یا حتی کتانی‌های راحتی اسپرت بروید.

1

استایل با جلیقه‌ی پارچه‌ای و شلوار جین

بیشتر افراد سعی می‌کنند جلیقه‌ی پارچه‌ای خود را با یک شلوار پارچه‌ای از همان جنس و همان رنگ استایل کنند تا ظاهرشان مرتب و ترندی‌تر به نظر برسد. این در حالی است که ترکیب شلوار جین با جلیقه‌ی پارچه‌ای رنگی می‌تواند یک استایل متفاوت و خاص‌تر را برای شما به وجود بیاورد.

پیشنهاد اول ما به شما این است که جلیقه‌ی پارچه‌ای خود را با شلوارهای جین بگی و پیراهن‌های اورسایز پوشید. این تیپ را می‌توانید با اکسسوری‌هایی چون کراوات، کلاه و کفش‌های لوفر یا کتانی‌های راحتی کامل کنید.

اگر به شلوارهای خیلی گشاد علاقه‌ای ندارید می‌توانید از شلوار جین‌های راسته یا اسلیم فیت برای استایل با جلیقه‌ی زنانه استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که این مدل جین‌ها برای افرادی که قد بلندی دارند بیشتر مناسب هستند و با جلیقه‌های کوتاه و کفش‌های کتانی اسپرت یا بوت‌های پاشنه گربه‌ای بهتر استایل می‌شوند.

نکات مهم استایل با جلیقه

آشنایی با روش‌های استایل کردن جلیقه‌ی زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و می‌تواند به شما کمک کند تا برای پوشیدن این آیتم پوشیدنی ایده‌های بهتری را در نظر بگیرید. با این وجود، اگر می‌خواهید جلیقه را با توجه به سبک شخصی خود ست کنید باید درباره‌ی نکات مهم استایل کردن آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

استایل لایه‌ لایه:‌ به طور کلی، فراموش نکنید که لایه لایه پوشیدن لباس‌ها استایل شما را عمیق‌تر و خاص‌تر می‌کند. برای مثال، شما می‌توانید جلیقه‌ی خود را روی یک پیراهن دکمه‌دار یا یقه اسکی مناسب فصل بپوشید تا ظاهر برجسته‌تری داشته باشید.

جلیقه زیر کت: از یک جلیقه به عنوان لباس زیرین کت استفاده کنید تا به استایل شخصی خود عمق و جذابیت بیشتری اضافه شود.

استفاده از اکسسوری مناسب: برای برجسته کردن کمرتان، یک کمربند مخصوص را به استایل با جلیقه‌ی زنانه‌ی خود اضافه کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که در استفاده از زیور‌آلات زیاده‌روی نکنید تا استایلتان مرتب و شیک به نظر برسد.

استفاده از بافت‌ها و الگو‌ها: لباس‌های دارای طرح‌های چاپی و جنس‌های مختلف، مانند پشم یا جین، را در کنار هم قرار دهید و امتحان کنید.

انتخاب کفش مناسب: کفش خود را با توجه به استایلتان انتخاب کنید. برای مثال،‌اگر استایلتان رسمی و زنانه است از پوشیدن کتانی‌های اسپرت راحتی خودداری کنید.

سخن پایانی

استایل با جلیقه‌ی زنانه به یکی از محبوب‌ترین و جدیدترین ترندهای این روزها تبدیل شده است. اگر دلتان می‌خواهد آیتمی را در کمدتان داشته باشید که بتوانید آن را با همه‌ی لباس‌های خود ست کنید و به سبک‌های متفاوتی استایل نمایید پیشنهاد می‌کنیم که در اسرع وقت به سراغ خرید رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت جلیقه‌های زنانه‌ بروید.

 

منبع: خبر‌آنلاین

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :