قانون 8 ساعت چیست؟

0

بیدار شدن صبح زود و آماده شدن و رفتن به سرکار یا دانشگاه به اندازه کافی سخت است و اگر انتخاب لباس مناسب و ترکیب و ست کردن لباس‌های مناسب را هم به آن اضافه کنیم غیر قابل تحمل می‌شود. البته افراد سحر خیز در این مورد مشکلی ندارند اما بیشتر افراد دم دست‌ترین لباس را برای پوشیدن انتخاب می‌کنند و به همین دلیل یک استایل تکراری و کسل کننده دارند. اما چطور می‌توان این مشکل را حل کرد؟ یک راه حل ساده برای این مشکل وجود دارد که به قانون 8 ساعت مشهور است. اما قانون 8 ساعت چیست؟

قانون 8 ساعت چیست؟

این قانون می‌تواند مشکل آماده شدن در صبح را حل کند و همه افرادی که آن را رعایت کرده‌اند اعتراف می‌کنند که این قانون توانسته است استایل آن‌ها را متحول کند. اما قانون 8 ساعت چیست؟  بسیار ساده است. کافی است 8 ساعت قبل از زمان بیدار شدن در صبح لباس‌های خود را برای صبح فردا انتخاب و آماده کنید. اگر لباس‌ها نیاز به اتو یا کارهای دیگری هم داشته باشند شما زمان کافی برای انجام آن خواهید داشت.

البته این زمان می‌تواند بیشتر هم باشد اما با توجه به شرایط نامتعادل آب و هوایی مناسب ترین زمان ممکن همین هشت ساعت خواهد بود. این انتخاب لباس و آماده سازی حداکثر 10 دقیقه از وقت شما را در شب و قبل از خواب می‌گیرد اما باعث می‌شود صبح‌ها زمان بیشتری برای خواب داشته باشید و با آرامش خاطر و آسوده از خواب بیدار شده و آماده شوید. امیدواریم شما نیز این قانون را در زندگی خود به کار بگیرید و از مزایای آن بهره مند شوید.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :