محمد رضا اهوارکی در
0

خانم‌ها: چرا کفش های من ارزان به نظر می رسد؟

خانم‌ها: چرا کفش های من ارزان به نظر می رسد؟

همان طور که می دانید کفش ها از مهمترین عناصر تیپ شما هستند که می توانند به راحتی تیپ شما را از بهترین موقعیتش به بدترین برسانند. از این رو خانم ها برای انتخاب کفش هزینه ی زیادی را متحمل می شوند و همیشه از این گله می کنند که چرا کفشی که خریده اند ارزان تر از چیزی که هست به نظر می رسد. در این مقاله با ارایه ی ۷ دلیل به شما می گوییم که چرا این فکر را می کنید. با ما همراه باشید.

۱- پاشنه ی کفش زیادی بلند است

هر چه پاشنه ی کفش بلندتر باشد قیمت آن ارزان تر به نظر می رسد. پس در انتخاب پاشنه ی کفش های متعادل تر دقت زیادی به خرج دهید.

خانم‌ها: چرا کفش های من ارزان به نظر می رسد؟

۲- کفش اندازه ی پای شما نیست

کفش های بزرگتر یا کوچکتر از سایز پای شما واقعا مخرب تیپتان هستند. هرقدر هم که کفش انتخاب شده‌تان زیبا و فوق العاده بود تا وقتی سایز پایتان با آن متناسب نبود آن را نخرید.

۳– روش راه رفتن درست با آن را نمی دانید

حتی اگر کفش شما هم گران باشد تلوتلو خوردن و لنگ زدن حین راه رفتن می تواند آن را ارزان جلوه دهد. با پاشنه های کوتاه تر راه رفتن را تمرین کنید و آرام آرام به سمت پاشنه های بلندتر بروید.

۴- شاید پاره شده اند

حتی اگر گران ترین جنس کفش را هم تهیه کرده باشید هیچ چیزی بدتر از یک کفش پاره شده نمی تواند تیپ شما را خراب کند. همیشه در حفظ  و نگهداری کفش های تان تلاش جدی بکنید.

۵- چرم مصنوعی زیادی در آن به کار رفته است

بیشتر مواقع چرم مصنوعی کار را خراب می کند. به جای آنکه به دنبال پاشنه بلند های حجیم با چرم های مصنوعی باشید به دنبال بوت های کوچک تر ولی اصیل تر باشید. این کفش ها شاید گرانتر بودن را به تیپ شما القا کنند ولی از کفش های پاشنه بلند چرم مصنوعی همچین انتظاری نمی رود.

خانم‌ها: چرا کفش های من ارزان به نظر می رسد؟

۶- خیلی براق هستند

کفش های براق برای رنگ های سفید و بژ و مشکی مناسب هستند ولی انتخاب کفش مجلسی براق آبی یا قرمز اصلا گزینه ی خوبی نیست.

۷- خیلی تزئینی هستند

حتی اگر کفش مجلسی شما با الماس و طلا هم تزیین شده باشد بازهم ارزان به نظر می رسد. اگر می خواهید کفش با تزیئنات خوب تهیه کنید به دنبال چرم های مصنوعی براق باشید ولی مطمئن شوید که بقیه ی تیپتان درخشنده نباشد.

خانم‌ها: چرا کفش های من ارزان به نظر می رسد؟

مطالب مرتبط:

1- سایز کف پای شما درباره‌تان چه می گوید؟

2- ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

3- خانم ها در سفر چه کفشی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :