مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند

0

اگر چه گفته می شود برای دیگران لباس نپوشید اما پوشاک ما اولین چیزی هستند که در برخورد با دیگران جلب توجه می کنند و همیشه اولین تاثیر بالاترین تاثیر را دارد و همین پوشش و لباس زمینه قضاوت را برای دیگران فراهم می‌کند. کارشناسان با بررسی های مختلف دریافته اند که مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند. پس لازم است به این موارد در لباس‌های خود دقت کافی داشته باشيد.

مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند

آیا لباس هایتان اندازه تنتان است؟

اندازه بودن لباس یکی از اصول اساسی مد است و اولین چیزی است که در ظاهر شما جلب توجه می کند. لباسی که پوشیده اید چه تنگ باشد و چه گشاد ظاهر خوبی نخواهید داشت پس حتما لباسی بپوشید که کاملا اندازه تنتان باشد و تنگ یا گشاد نباشد.

آیا اکسسوری های جذابی دارید؟

زیبایی و جذابیت اکسسوری ها بیش از هر چیز دیگری در پوشش شما جلب توجه می کند پس می‌توانید با استفاده از یک ساعت شیک، یک دستبند زیبا یا کمربند مناسب استایل خود را جذاب تر و جالب توجه تر کنید.

آیا لباس هایی که روی هم پوشيده اید به اندازه و صحيح است؟

بسیاری افراد در روی هم پوشیدن لباس ها دقت کافی ندارند که باعث می شود ظاهر شلخته و نامرتبی پیدا کنند و این عدم تناسب و بی نظمی بیش از هر چیز دیگری جلب توجه خواهد کرد و مردم درباره شما قضاوت خوبی نخواهند داشت.

آیا قد شلوار و مانتوی شما مناسب است؟

پوشیدن لباس های کوتاه یا زیادی بلند، شلواری که طول مناسبی ندارد و روی کفش شما افتاده است ظاهر تیپ شما را خراب می کند و باعث می شود همه زحماتتان در زیباتر شدن به هدر برود.

کیفتان چه شکلی است؟

کیف ها نقش مهمی در جذابیت استایل شما دارند. شما می توانید یک استایل ساده را با انتخاب کیفی زیبا و شیک به یک استایل خاص و جالب تبدیل کنید.

مطالب مرتبط:

1-  استایل شخصی چیست؟

2-  توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3-  چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :