۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

امروزه میزان ارزش ساعت های مچی در حال افزایش است، و شاید زمان خوبی برای سرمایه گذاری کردن بر روی آن ها باشد! در آخرین حراجی ۲۰۱۴ این ۵ ساعت مچی مردانه توسط کلکسیونرهای معروف دنیا انتخاب شدند:

۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

۱- ساعت مچی (Vacheron Constantin Tour de Ill’e)

برندی قابل اعتماد و احترام در صنعت ساعت سازی، از این برند در حراجی یک ساعت به ارزش ۱٫۲ میلیون دلار به نمایش گذاشته شد. این ساعت دارای نمایشگر تاریخ، ماه و … می باشد.

۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

۲- ساعت مچی رولکس (Rolex Submariner)

این ساعت مچی نیز از برندهای گران قیمت دنیا رولکس است. رولکس Submariner ساعت مورد علاقه هنرپیشه معروف هالیوود، استیو مک کوین (استیو مک کوئین) می باشد.  بند این ساعت مچی از استیل ضد زنگ بوده و ارزشی معادل ۱۹۹۰۰۰ دلار می باشد.

۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

۳- ساعت مچی (Jager – Lecoultre Memovox)

این ساعت مچی زیبا که در سال ۱۹۵۰ تولید شده است، ارزشی حدود ۲۰۰۰۰ دلار دارد. این ساعت مچی هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت مکانیکی (Manual) می باشد. این ساعت مچی از نظر مهندسی بسیار خیره کننده و شگفت انگیز است.

۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

۴- ساعت مچی کارتیر (Cartier Tank)

ارزش این ساعت مچی ۹۵۰۰ دلار است. این ساعت نیز یکی از انواع ساعت های گرانقیمت است که دنبال آن بودید. این برند ساعت در بازه سال های ۱۹۱۰ تا ۱۹۶۰ رهبر بازار ساعت بوده است و هر ساله تعداد ۱۰۰ عدد از این ساعت تولید می شده است.

۵ ساعت مچی از برندهای مشهور

۵- ساعت مچی (IWC MKXI)

ارزش این ساعت حدود ۶۰۰۰ دلار است. و برای آنان که به دنبال ساعت مناسب برای سفرهای هوایی اند مناسب است. این ساعت زیبا دارای قالب ضد مغناطیسی است و قطر صفحه این ساعت ۳۶ میلی متر است.

منبع: دنیای ثروتمندان

مطالب مرتبط:

۱- ۵ دلیل دوست داشتنی بودن ساعت پتک فیلیپ

۲- ۱۱ ساعت مچی مردانه مارک دار اصل و شیک

۳- ۳۰ مدل ساعت مچی مشکی مردانه

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :