خانم‌های خوش‌تیپ کدام مدل‌های کفش کتانی را ترجیح می‌دهند؟

کفش کتانی از کفش‌هایی است که میان همه اقشار جامعه از زن و مرد و کودک و جوان محبوبیت دارد و راحتی و آزادی در پوشیدن این کفش با هیچ کفش دیگری قابل مقایسه نیست. کفش‌های کتانی مدل‌های متنوع و مختلفی دارند و حتی افراد مشهور هم مرتب از این کفش‌ها در استایل خود استفاده می‌کنند. اما آن‌ها کدام مدل‌ها را ترجیح می‌دهند؟ به نگاهی به استایل خیابانی ستارگان مد و وبلاگ نویسان معروف می‌توان به این سوال پاسخ داد. خانم‌های خوش‌تیپ کدام مدل‌های کفش کتانی را ترجیح می‌دهند؟

۱- کفش چرم سفید ساده

کفش کتانی سفید چرم از محبوب‌ترین کفش‌ها میان خانم‌ها به شمار می‌رود چون هم کیفیت بالایی دارد و هم راحتی کفش کتانی را، هیچ محدودیت سنی ندارد و در هر موقعیت و با هر لباسی می‌توان آن را پوشید.

خانم‌های خوش‌تیپ کدام مدل‌های کفش کتانی را ترجیح می‌دهند؟

۲- کتانی مشکی

مشکی همیشه بهترین رنگ برای لباس‌های شماست چون به راحتی با همه رنگ‌ها هماهنگ می‌شود. معمولا کفی یا قسمتی از این کفش‌ها به رنگ سفید یا رنگ‌های دیگر است. کفش کتانی مشکی می‌تواند از جنس پارچه، چرم یا جنس‌های دیگر باشد.

خانم‌های خوش‌تیپ کدام مدل‌های کفش کتانی را ترجیح می‌دهند؟

۳- کتانی‌های اصل 

 آدیداس، نایک، گوچی، فندی و … هر کدام مدل‌های شاخصی از کفش‌های کتانی زنانه را طراحی و تولید کرده‌اند که هویت برند آن‌ها محسوب می‌شود. به طور مثال برند آدیداس با سه خط مورب در کناره‌های کفش شناخته می‌شود، برند گوچی با سه خط سبز و قرمز و برند نایک با لوگوی مخصوص خودش. سعی کنید حتما این کفش‌ها را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید تا کیفیت و دوام بیشتری داشته باشند.

خانم‌های خوش‌تیپ کدام مدل‌های کفش کتانی را ترجیح می‌دهند؟

مطالب مرتبط:

۱- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ کدام را بپوشیم؟

۲- ۷ کفشی که همه خانم ها باید داشته باشند

۳- چند قانون ثابت شده خوش لباسی لباس های زنانه

۴- بیوگرافی بلا حدید و نحوه لباس پوشیدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :