نحوه ست کردن کت و شلوار آبی با کفش قهوه‌ای

باور کنید یا نه، در دوره ای از تاریخ کفش قهوه ای در صنعت مد و فشن برای آقایان جایی نداشت. در واقع جذابیت آقایان تنها به کفش های آکسفورد و بروگ مشکی محدود می شد که آن را یا با کت و شلوار مشکی یا طوسی ست می کردند. اما خوشبختانه رنگ سرمه ای و قهوه ای به تدریج راه خود را در دنیای مد باز کردند و تبدیل به یکی از محبوب ترین رنگ های لباس و اکسسوری های آقایان شدند.

در این مطلب یکی از رایج ترین سوالات آقایان را در رابطه با کفش مشکی و کت و شلوار آبی پاسخ داده ایم:

کفش قهوه ای را چگونه با کت و شلوار آبی ست کنیم؟

در دنیای مدرن امروز می توانید کفش قهوه ای را با کت و شلوار آبی ست کنید به شرط این که به برخی از قوانین پایبند باشید:

از آنجا که رنگ آبی تونالیته های مختلفی از آبی روشن گرفته تا سرمه ای دارد، شما باید با توجه به موقعیتی که در آن هستید، رنگ کت و شلوارتان را انتخاب کنید.

برای موقعیت های رسمی، کت و شلوار سرمه ای بهترین انتخاب است.

برای محیط کار یا موقعیت های نیمه رسمی، کت و شلوار آبی متوسط گزینه مناسب تری می باشد. این رنگ نه خیلی رسمی بوده و نه خیلی کژوال، از این رو برای فعالیت های روزمره و محیط های نیمه رسمی مناسب است.

اگر می خواهید استایل غیر رسمی یا کژوال بزنید، ما رنگ آبی ملایم را به شما پیشنهاد می دهیم که برای دورهمی های دوستانه و… جان می دهد.

چه رنگ کفشی را با کت و شلوار آبی ست کنیم؟

چرم قهوه ای می تواند استایل مردانه شما را از این رو به آن کند. رنگ قهوه ای هم مانند آبی تونالیته های مختلفی از شتری گرفته تا قهوه ای تیره و شکلاتی و… دارد.

برای موقعیت های رسمی، یک کفش قهوه ای تیره در کنار کت و شلوار سرمه ای بهترین انتخاب خواهد بود.

اگر به دنبال استایلی برای موقعیت های نیمه رسمی و روزمره تان هستید، می توانید قهوه ای متوسط را انتخاب کنید که بهترین گزینه در کنار آبی متوسط است.

برای کت و شلوار آبی ملایم هم قهوه ای روشن، قهوه ای مایل به قرمز و شتری را به شما پیشنهاد می دهیم. این استایل برای تعطیلات آخر هفته، دورهمی های عصرانه و قرار ملاقات های غیر رسمی مناسب می باشد.

چه نوع کفشی برای کت و شلوار مناسب است؟

مدل کفش شما بستگی به موقعیتی دارد که می خواهید در آن حضور داشته باشید.

مراسم رسمی: برای مراسم رسمی شما می توانید یک کفش آکسفورد را با کت و شلوارتان ست کنید.

مراسم نیمه رسمی: برای مراسم نیمه رسمی، یک جفت کفش بروگ می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

مراسم غیر رسمی یا کژوال: کفش لوفر به رنگ قهوه ای روشن یا شتری در کنار کت و شلوار آبی ملایم می تواند استایل غیر رسمی شما را تکمیل کند.

پردیس بختیاری
نویسنده: پردیس بختیاری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :