این دو بانوی سلطنتی هم در مهمانی ووگ حاضر شدند اما باز هم با لباس‌هایی که چندان زیبا نبودند!

مهمانی «دنیای ووگ» که پنجشنبه‌شب، ۱۴ سپتامبر، به عنوان افتتاحیه هفته مد لندن، که از روز جمعه، ۱۵ سپتامبر کار خود را آغاز خواهد کرد، برگزار شد، علاوه بر ستاره‌های دنیای هنر و مد، میزبان دو خواهر از خانواده سلطنتی نیز بود.

ad banner

خواهران یورک در ووگ ورلد

شاهدخت بئاتریس و شاهدخت اوژنی، دو فرزند شاهزاده اندرو، فرزند سوم ملکه الیزابت دوم فقیدند که به ترتیب در جایگاه نهم و یازدهم در صف تاج و تخت بریتانیا قرار می‌گیرند. آن‌ها به عنوان خواهران یورک نیز شناخته می‌شوند.

خواهران یورک در ووگ ورلد

بئاتریس که در این مهمانی به همراه همسرش، ادواردو ماپلی موزی شرکت کرده بود، پیراهنی از ریچارد کویین پوشیده بود که از مجموعه پاییز/زمستان ۲۰۲۳ این برند بود.

خواهران یورک در ووگ ورلد

خواهران یورک در ووگ ورلد

اوژنی نیز که به تنهایی در مراسم حضور داشت، پیراهنی از فندی انتخاب کرده بود که به مجموعه فاخر پاییز/زمستان ۲۳ تعلق داشت. او برای تکمیل سبک خود یک جفت کفش پاشنه‌دار نقره‌ای با سنگ‌های رنگی از فندی را که حدود ۱۹۰۰ دلار قیمت دارند، انتخاب کرده بود.

خواهران یورک در ووگ ورلد

خواهران یورک در ووگ ورلد

دومین مراسم سالانه «دنیای ووگ» (Vogue World) آغازگرد هفته مد لندن است که به طور رسمی روز جمعه، ۱۵ سپتامبر، افتتاح می‌شود. این رویداد که با یک نمایش مد از مجموعه‌های برگزیده پاییز/زمستان ۲۰۲۳ به پایان رسید، اولین بار در هفته مد نیویورک در سپتامبر گذشته برگزار شد.

خواهران یورک در ووگ ورلد

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :