این سلبریتی‌ها، بدترین لباس‌های مت گالا را پوشیدند؛ فراموشتان نمی‌کنیم!

مت‌گالا است و استایل‌های رنگارنگ سلبریتی‌ها که برای چند روز، نگاه همه دنیا را به لباس‌ها و حواشی جلب می‌کنند. امسال هم این مراسم پرهیاهو و متنوع برگزار شد. برندهای مختلف با کمک‌گرفتن از طراحان درجه یک خود دست به تدارک‌دیدن پوشش‌های خاص برای افراد مشهور مختلف کردند. فندی، دیور، ولنتینو و چندین و چند برند دیگر مانند همیشه با حضوری پررنگ در این مراسم، ردپای خود را به جا گذاشتند. بعضی‌ها بسیار درخشان ظاهر شدند، و تعداد از چهره‌های شناخته‌شده هم با انتخاب‌های عجیب و نامناسب، در فهرست بدلباس‌ها خود را جای دادند. در ادامه نگاهی به آنها خواهیم داشت.

بدترین لباس های مت گالا

تایکا وایتیتی (Taika Waiti)

بدترین لباس های مت گالا

 

تایکا وایتیتی را با فیلم جذاب و ارزشمند «جوجو ربیت» می‌شناسیم. او کارگردان زبردستی است و در خلاقیت‌های تصویری و مفهومی، کارش حرف ندارد. اما انگار در زمینه خلاقیت به خرج‌دادن در استایل به خوبی موارد دیگر عمل نمی‌کند. تایکا در مراسم مت گالا با کت بلندی حاضر شد که دوخت خوبی نداشت. ترکیب رنگ‌های موجود در استایل هم به‌خوبی در کنار هم ننشسته‌اند و نتیجه چشم‌نواز نشده است. هرچند که رنگ‌های طوسی، مشکی و سفید می‌توانند همخوانی جذابی با هم داشته باشند اما در این استایل، جای‌گذاری رنگ‌ها اشتباه بوده و ظاهرش را مخدوش کرده است. برای مثال، شاید اگر رنگ شلوار مشکی و رنگ کفش‌ها سفید بود، خروجی بهتری را شاهد می‌شدیم.

اولویا وایلد (Olivia Wilde)

بدترین لباس های مت گالا

نفر دوم بدپوش‌های مت‌گالای اخیر، اولویا وایلد با آن چشم‌های گیرا و جذاب است. این هنرپیشه مشهور چیزی برای درخشیدن روی فرش قرمزها کم ندارد اما این‌بار محاسباتش اشتباه از کار درآمده‌اند. برای مثال، طرح لباسش در ناحیه کمر، ایده خوبی بوده که روی کاغذ درخشان اما در اجرا و دوخت خوب جلوه نمی‌کند. برش بالای لباس و قسمت کمر هم تناسبی با هم ندارند. این استایل نه زیبا است و نه حتی اندکی خلاقانه. قبول دارید؟

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

کریستین استوارت (Kristen Stewart)

بدترین لباس های مت گالا

کریستین در سال‌های اخیر به‌شدت درخشیده است. مجموعه‌ای از فعالیت‌های عالی و درجه‌یک را پشت سر گذاشته و حتی مدیریت جشنواره‌های مهم هم به او سپرده شده است. در بسیاری از مواقع هم استایلش مانند روند و عملکرد فعالیت‌های هنری‌اش تحسین‌برانگیز بوده اما در مت‌گالای ۲۰۲۳، حضور خوبی از نظر استایل نداشته است. کت‌ و شولار کریستین کلاژی از ناهماهنگی‌های مختلف است. پیراهن از دنیای دیگری وارد این استایل شده است، کفش‌ها و شلوار هم هریک ساز خود را می‌زنند. فقط مدل و دوخت کت جذاب است که آن هم در این تلفیق ناهماهنگ، مانند جزیره‌ای تنها است و نتوانسته استایل را نجات بدهد.

جنا اورتگا (Jenna Ortega)بدترین لباس های مت گالا

 

اورتگا این روزها سراسیمه می‌درخشد و نگاه‌ها را به سمت خود می‌کشاند. حضورش در مجموعه مشهور ونزدی، او را به یک‌باره به شهرتی جهانی رساند. دیگر از هر گوشه و کنار فضای مجازی، صدای موسیقی «دنس دنس دنس!!!» را شنیده‌ایم و دست‌کم، یک‌بار هم که شده، تصویر جنا اورتگا را دیده‌ایم. او باید از این شهرت زیاد و سریع به بهترین شکل بهره‌برداری کند و با حضور موثر در موقعیت‌های مهمی مانند مت گالا، خودش را در خاطره‌ها ثبت کند. این بار که موفق به دریافت نمره قبولی نشد و استایلی تکراری و فاقد خلاقیت در شبی ارائه داد که مشهورترین ویژگی‌اش، خاص‌بودن است.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal)

بدترین لباس های مت گالا

اگر اهل ترندهای روز دنیای فیلم و سریال باشید، حتما پدرو پاسکال را در «آخرین بازمانده از ما» یا همان لست‌ آو آس (last of us) دیده‌اید. او هم با شهرتی زیاد و ناگهانی روبه‌‌رو شده است و انگار شیوه مواجهه با آن را هم به خوبی بلد نیست. برای مثال، حضور بیش از حد آوانگاردش روی فرش قرمز مت گالای ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که هنوز آداب ستارگی را نمی‌داند. استایل پدور از بدترین‌های جشن بود چون ناهماهنگی و نبود دلایل منطقی در طراحی‌اش زیاد به چشم می‌خورد.

رامی مالک (Rami Malek)

بدترین لباس های مت گالا

رامی مالک، به عنوان یکی از بازیگران حرفه‌ای و برنده جایزه اسکار، به خوبی با تم مراسم آشنا بود و رنگ سیاه و سفید استایلش نیز این را نشان می‌داد. اما آیا او می‌دانست که قرار است بر روی فرش قرمز مراسم مت گالا قدم بزند؟ استایلی که او انتخاب کرده بود، برای شرکت در بسیاری از مهمانی‌ها و مراسم عروسی نیز زیاد از حد ساده به نظر می‌رسید، حال چه برسد به فرش قرمز مهم‌ترین مراسم مد و فشن دنیا. این استایل با یک کت مشکی  درخشش لازم را به دست می‌آورد ولی بنابر تصمیم  رامی مالک همینقدر ساده باقی ماند و این بازیگر را به حاشیه برد.

در آخر

مت گالای ۲۰۲۳ هم به پایان رسید اما حواشی‌اش فعلا در جریان است. شما هم در انتخاب فهرست بدترین‌ها با ما هم‌نظر هستید؟ به نظرتان کدام سلبریتی دیگری هست که باید به این مجموعه اضافه شود؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :