تحریریه چی بپوشم در
5,526

۸ ست جذاب تابستانی برای استایل گل‌گلی؛ کل شهر با این استایل‌ها عاشق شما می‌شوند

۸ ست جذاب تابستانی برای استایل گل‌گلی؛ کل شهر با این استایل‌ها عاشق شما می‌شوند

در میان ترندهای امسال مد و فشن استایل با لباس گل‌دار یکی از شاخص‌ترین ترندهاست. استایل فلورال یا گل‌گلی یکی از کلاسیک‌ترین استایل‌های جهان مد و فشن است که قدمتی بسیار دیرینه دارد. مهم‌ترین ویژگی استایل فلورال وجود طرح گل‌های رنگارنگ و مختلف است که روی پارچه‌ی لباس‌ها دیده می‌شود.

 استایل زنانه با لباس گل‌دار

لباس‌های گل‌دار دارای ماهیتی بسیار شاد و چشم‌ نوازند و برای تمامی فصل‌های سال مناسب‌اند اما استفاده از این آیتم‌ها در فصل‌های بهار و تابستان می‌تواند بسیار جذاب‌تر باشد. در این مطلب ۸ ست جذاب زنانه با لباس‌های گل‌دار را معرفی کرده‌ایم. می‌توانید آیتم‌های موجود در این ست‌های متنوع را مستقیماً از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید  یا این که از ترکیب آیتم‌های موجود در ست‌ها برای ساخت استایل‌های متنوع با لباس‌های گل‌دار ایده بگیرید.

۱. استایل بهاری شیک با شومیز گل‌دار زنانه

استایل گل‌گلی با شومیز

اگر می‌خواهید یک استایل شیک و ترند برای میهمانی‌های غیر رسمی و همچنین استایل خیابانی داشته باشید شومیزهای گل‌دار می‌توانند برایتان آیتم‌های فوق‌العاده‌ای باشند. برای این که یک استایل جذاب با شومیز گل‌دار داشته باشید بهتر است در انتخاب دیگر آیتم‌های ست به رنگ گل‌های موجود در طرح پارچه شومیز توجه کنید. در این ست جذاب یک شومیز دوست‌داشتنی با طرح گل‌های درشت از برند نیزل انتخاب کرده‌ایم؛ رنگ پس‌زمینه آبی سیر و رنگ گل‌ها و برگ‌های چاپ شده روی پارچه، آبی، بژ و صورتی است بر همین اساس می‌توان پالت رنگی استایل را تعیین کرد. انتخاب ما در این ست شیک ترکیب رنگ‌های آبی، کرم و بژ با شومیز گل‌دار است و بر همین اساس یک شلوار پارچه‌ای به رنگ بژ، یک صندل زیبا و یک کیف دستی چرمی به رنگ کرم انتخاب‌های ما در این ست شیک زنانه هستند که با یک ست زیورآلات ساده و مینیمال با طرح گل تکمیل می‌شوند.

۲. تاپ گل‌دار زنانه؛ یک آیتم عالی برای استایل با لباس گل‌دار

استایل با تاپ گل‌دار

تاپ‌های دوخته شده با پارچه‌های گل‌دار جزو آیتم‌های فوق‌العاده برای استایل گل‌گلی دخترانه و زنانه هستند. همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم توجه به رنگ زمینه و گل‌ها برای انتخاب دیگر آیتم‌های ست یکی از مهم‌ترین اصول ست کردن لباس گل‌دار است. در این ست دوست‌داشتنی که برای میهمانی‌های عصرانه، دورهمی‌ها و موقعیت‌هایی همچون جشن تولد دخترانه مناسب است به سراغ یک تاپ بسیار زیبا با طرح زمینه سفید و گل‌های قرمز از برند شین رفته‌ایم. طرح گل‌هایی با رنگ‌های شاد و گرم در پس‌زمینه سفید یکی از کلاسیک‌ترین طرح‌های فلورال است که برای فصل‌های بهار و تابستان می‌تواند بسیار شاد و انرژی‌بخش باشد.برای ست کردن لباس‌های گل‌دار با ترکیب رنگی سفید و قرمز، رنگ‌های نود و کرم، رنگ سفید، رنگ قرمز و طیف‌های رنگی صورتی روشن فوق‌العاده‌اند. بر همین اساس یک دامن پلیسه کره‌ای جذاب به رنگ سفید، یک صندل پاشنه‌بلند به رنگ قرمز خال‌دار و یک گوشواره زیبا با گل‌های کوچک قرمزرنگ انتخاب کرده‌ایم.

۳. استایل شیک زنانه با ترکیب بلوز گل‌دار و شلوار پارچه‌ای ساده

استایل با بلوز گل‌دار

بلوزهای گل‌دار هم انتخاب فوق‌العاده‌ای برای استایل با لباس گل‌دار هستند. طرح‌هایی با گل‌های ریز و شلوغ جزو ترندترین طرح‌های امسال هستند و بر همین اساس انتخاب ما در این ست جذاب یک بلوز گل‌دار با یقه دلبری از برند سرژه است که گل‌های ریز صورتی، زرد و آبی دارد. این بلوز جذاب با می‌توانید با یک صندل تخت به رنگ صورتی و یک شلوار پارچه‌ای به رنگ صورتی کالباسی ست کنید.به خاطر داشته باشید که انتخاب اکسسوری‌های مناسب یکی از مواردی است که در ست کردن لباس‌های گل‌دار باید به آن توجه کنید. زمانی که شما استایلی با تم گل‌دار دارید انتخاب اکسسوری‌هایی با طرح گل، پروانه یا برگ می‌تواند ظاهر جذاب‌تری به استایل شما بدهد و علاوه بر طرح اکسسوری‌ها، هماهنگی آن‌ها با رنگ آیتم‌های گل‌دار هم می‌تواند استایل شما را جذاب‌تر کند. بر همین اساس در این ست دوست‌داشتنی یک نیم‌ست بسیار زیبا با طرح پروانه و نگین‌های زیبای صورتی رنگ انتخاب کرده‌ایم.

۴. ست گل‌گلی زنانه با ترکیب بلوز گل‌دار آستین‌بلند و شلوار جین

استایل کژوال گلدار

برای این که یک استایل گل‌گلی کژوال جذاب داشته باشید می‌توانید بلوزهای گل‌گلی‌تان را با شلوار جین یا کتان ترکیب کنید. انتخاب آیتم‌های ساده‌ای مانند شلوار جین در کنار آیتم‌های گل‌دار می‌تواند جلوه‌ی این آیتم‌ها را در استایلتان بیشتر کند. در این ست جذاب به سراغ یک بلوز آستین سه‌ربع تنسل از برند سرژه رفته‌ایم. این بلوز زیبا پس‌زمینه‌ای به رنگ یاسی، و طرحی آبرنگی از گل‌های درشت با رنگ بنفش، زرشکی و نارنجی دارد. بر همین اساس در این ست جذاب یک صندل پاشنه تخت به رنگ بنفش و یک جفت گوشواره‌ی بافت به رنگ صورتی و بنفش دیگر انتخاب‌های ما در این ست کژوال گل‌گلی زنانه است.

۵. استایل بهاری بوهمی با دامن گل‌دار

استایل گل‌گلی بوهو

دامن‌های نخی گل‌دار هم می‌توانند انتخابی جذاب برای استایل فلورال بهاره و تابستانه باشند. این دامن‌ها به طور خاص در استایل بوهمی زنانه فوق‌العاده‌اند. در استایل بوهو روی لباس‌های طرح‌دار و ترکیب رنگ‌های مختلف با یکدیگر تأکید می‌شود. در این ست بوهمی جذاب بهاره یک دامن گل‌دار نخی بلند انتخاب ما است که می‌توانید آن را با یک پانچوی نخی راه‌راه، یک جفت صندل رومی، یک کیف کنفی گل‌دار زیبا و ست زیورآلات رنگارنگ ترکیب کنید. پانچوها جزو محبوب‌ترین آیتم‌ها در استایل بوهو هستند و استایل با پانچو و دامن بلند نخی برای فصل‌های بهار و تابستان می‌تواند انتخابی بسیار کاربردی و جذاب باشد.

۶. استایل شیک و مجلسی با پیراهن گل‌دار زنانه

استایل مجلسی با لباس گل‌دار

استایل مجلسی با لباس گل‌دار هم یکی از ترندترین استایل‌هایی است که می‌توانید برای سال جدید به سراغش بروید. پیراهن‌های گل‌دار جزو کلاسیک‌ترین آیتم‌های دخترانه و زنانه محسوب می‌شوند که در برای شرکت در مجالس و میهمانی‌ها هم می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و جلوه‌ای شاد و پر انرژی به استایل شما بدهند.

در این ست شاد و جذاب دخترانه و زنانه که برای شرکت در انواع میهمانی‌ها و مجالس مناسب است به سراغ یک پیراهن گل‌گلی زیبا از برند شین رفته‌ایم. این پیراهن زیبا رنگ زمینه سرمه‌ای و گل‌هایی به رنگ صورتی و سفید دارد. با توجه به ترکیب رنگی پیراهن رنگ صورتی هلویی روشن می‌تواند رنگ بسیار شیک و جذابی برای انتخاب اکسسوری‌ها باشد و با توجه به استایل لباس، صندل‌های پاشنه‌بلند و کیف کلاچ می‌تواند ترکیب فوق‌العاده‌ای را در این ست دوست‌داشتنی ایجاد کند. یک نیم‌ست زیورآلات به رنگ زر گلد و صورتی درخشان هم می‌تواند جذابیت این ست مجلسی شاد و زیبا را چند برابر کند.

۷. ست شاد بهاره با پیراهن ساحلی گل‌دار

استایل با پیراهن ساحلی گل‌گلی

در فصل‌های بهار و تابستان برای این که یک استایل گل‌گلی دوست‌داشتنی و راحت داشته باشید می‌توانید به سراغ پیراهن‌های ساحلی گل‌دار بروید. این پیراهن‌های جذاب و خنک اغلب با پارچه‌های نخی دوخته می‌شوند و برای سفر به مناطق ساحلی فوق‌العاده‌اند. البته شما می‌توانید پیراهن‌های ساحلی را برای استایل خیابانی هم انتخاب کنید و آن‌ها با رویه‌های خنک ست کنید.

در این ست جذاب به سراغ یک پیراهن ساحلی گل‌دار با رنگ زمینه‌ی سفید رفته‌ایم که با یک رویه‌ی سفید نخی ست می‌شود. برای استایل با پیراهن ساحلی گل‌دار صندل‌های تخت بندی انتخاب فوق‌العاده‌ای هستند و اکسسوری‌هایی همچون کلاه‌ها و کیف‌های دوشی حصیری هم می‌توانند آیتم‌های مناسبی برای ست کردن پیراهن گل‌گلی ساحلی باشند. همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم در استایل با لباس گل‌دار انتخاب زیورآلات با طرح گل می‌تواند استایلتان را جذاب‌تر کند؛ بنابراین یک نیم‌ست زیبا با طرح گل بابونه انتخاب ما در این ست بهاره و تابستانه گل‌گلی است.

۸. استایل شیک مجلسی بهاره و تابستانه با مانتوی گل‌دار

استایل با مانتو مجلسی گل‌دار

برای این که استایل فلورال داشته باشید حتماً نباید به سراغ آیتم‌هایی با طرح‌های گل‌گلی چاپی بروید؛ بلکه لباس‌های گل‌دوزی شده هم می‌توانند انتخاب مناسبی برای استایل فلورال باشند. اگر می‌خواهید جلوه ی شیک‌تری به استایل فلورال بدهید می‌توانید به سراغ آیتم‌های گل‌دوزی شده بروید. در این ست شیک بهاره و تابستانه به سراغ یک مانتوی شیک و زیبای گل‌دوزی شده به رنگ سرمه‌ای رفته‌ایم و آن را با یک شلوار پارچه‌ای راسته، یک کیف مجلسی بسیار شیک گل‌دار، صندل‌های پاشنه‌بلند به رنگ آبی، یک شال گل‌دار با تم آبی و سرمه‌ای و یک نیم‌ست زیورآلات بسیار جذاب با طرح گل و نگین‌های زیبای آبی درخشان ست کرده‌ایم.

در پایان

در این مطلب ضمن معرفی ۸ ست جذاب با لباس‌های گل‌دار اصول ست کردن لباس گل‌دار را هم برایتان شرح داده‌ایم. به طور کلی ساده‌ترین روش برای ست کردن لباس‌های گل‌دار در استایلتان ترکیب آیتم‌هایی ساده با رنگ‌های خنثی با آیتم‌های گل‌دار است تا این آیتم‌ها جلوه‌ی زیباتری در استایلتان داشته باشند؛ اما اگر تمایل دارید همانند استایل ماکسیمال یا بوهو استایلی شلوغ و پر از جزئیات داشته باشید می‌توانید آیتم‌های گل‌دار را با یکدیگر ترکیب کنید یا حتی پترن‌هایی مانند طرح‌های خال‌دار یا چهارخانه را با طرح‌های گل‌گلی ترکیب کنید. انتخاب اکسسوری‌هایی با تم گل، برگ و پروانه هم می‌تواند جلوه‌ی شادتر و چشم‌نوازتری به استایل فلورال شما بدهد.

 

منبع: دیجی‌کالا مگ

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :