چهار روش برای شیک شدن در لباس‌های زمستانی زنانه

زمستان و لباس‌های زیبایی که همراه آن می‌آیند برای خانم‌ها جذابیت زیادی دارد. پالتو، کت، پوتین و لباس‌های شیک دیگری که می‌تواند کامل کننده تیپ شما باشند. اما شیک پوشی در زمستان به این سادگی‌ها هم نیست و اگر اصول درست لباس پوشیدن را در این فصل رعایت نکنید نه تنها خوش تیپ نمی‌شوید بلکه ممکن است با حجم زیاد لباس‌ها بیش از هر زمان دیگری نیاز به توصیه و ترفندهای خوش پوشی داشته باشید. چهار روش برای شیک شدن در لباس‌های زمستانی زنانه را در این مطلب یاد بگیرید.

کت روی شانه

اگر روی مانتوی خود از کت و پالتوی بلند استفاده می‌کنید می‌توانید برای شیک‌تر شدن و البته راحت‌تر شدن کت را نپوشید و تنها روی شانه‌های خود بیندازید. با این روش هم تیپ شما جذاب‌تر و گران‌تر به نظر می‌رسد و هم هر زمان که احساس گرما کنید به راحتی می‌توانید آن را درآورید.

چهار روش برای شیک شدن در لباس‌های زمستانی زنانه

 

لباس سفید

پوشیدن لباس سفید در زمستان زمانی جزو اشتباهات مد تلقی می‌شد اما اکنون یکی از روش‌های جذاب کردن تیپ زمستانی پوشیدن لباس سفید است. پالتوی سفید، کلاه و شال سفید و پوتین سفید گران‌تر و شیک‌تر به نظر می‌رسند اما برای تمیز نگه داشتن آن‌ها باید دقت زیادی داشته باشید.

چهار روش برای شیک شدن در لباس‌های زمستانی زنانه

 

کت جیر کوتاه

کت‌های جیر به خصوص مدل‌هایی که آستر پشم دارند جذابیت خاصی دارند و علاوه بر این که به همه می‌آیند در فصل زمستان می‌توانند تیپ شما را ارتقا دهند و زیباتر کنند.

کمربند روی پالتو

برای این که زیبایی شما زیر لباس‌های حجیم زمستانی مخفی نشود از کمربند استفاده کنید. کمربند روی پالتو کمک می‌کند تا خط کمر شما مشخص شده و اندامی کشیده‌تر و لاغرتر داشته باشید. اگر قد شما کوتاه است از کمربندهای نازک‌تر استفاده کنید.

چهار روش برای شیک شدن در لباس‌های زمستانی زنانه

 

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :