نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

با رسیدن پاییز و زمستان و سرد شدن هوا روش لباس پوشیدن ما نیز تغییر می‌کند. استایل لباس پوشیدن بیشتر افراد در فصل سرد کاربردی است و کم‌تر به شیک بودن و مرتب بودن خود توجه می‌کنند به همین دلیل بیشتر افراد با لباس پوشیدن و خوش‌تیپ شدن در زمستان مشکل دارند چون معتقدند حجم زیاد لباس‌ها در این فصل آن‌ها را بد لباس می‌کند. اما با رعایت نکاتی می‌توان در روزهای سرد نیز شیک و مرتب و خوش لباس بود. در این مطلب با نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان در خدمت شما هستیم.

استفاده از ژاکت جین در لایه‌های لباس

ژاکت جین نه تنها در فصل‌های معتدل مثل بهار و پاییز کاربرد دارد بلکه می‌توان از آن به عنوان یکی از لایه‌های لباس در فصل سرما نیز استفاده کرد و جذاب‌تر شد.

نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

استفاده از یک بافتنی ضخیم روی همه لباس‌ها

شما می توانید همه لباس های مورد نیاز خود را در زمستان بپوشید و روی آن از یک ژاکت بافتنی ضخیم و گشاد به عنوان متحد کننده استایل خود استفاده کنید.

نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

استفاده از یقه اسکی در لایه‌های زیرین لباس‌ها

در مطالب قبلی درباره اهمیت یقه اسکی در استایل زمستانی گفته‌ایم. یکی از رموز خوش تیپ‌ها در این فصل استفاده از این لباس در لایه‌های لباس‌های زمستانی است که هم آن‌ها را گرم نگه می دارد و هم جذاب‌تر می‌کند.

نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

استفاده از کاپشن بادی گشاد

بیشتر خانم‌ها کاپشن‌های بادی را با فرم تنگ و چسبان آن می‌شناسند. اما مدل‌های گشاد و اور سایز این کاپشن‌ها نیز اخیرا وارد بازار شده و جذابیت خاصی به استایل زمستانی شما خواهد داد.

نکاتی جدید برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

مطالب مرتبط:

۱- استایل شخصی چیست؟

۲- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

۳- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

۴- هر مدل کفش زنانه را با چه لباسی بپوشیم

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :