چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

شلوارهای زنانه انواع مختلفی دارند که شلوارهای گشاد یکی از آن‌ها است. این شلوارها از کمر به صورت یکنواخت گشاد هستند معمولا با کفش پاشنه بلند استفاده می‌شوند و با حالت زیبایی روی پا قرار می‌گیرند که قد را کشیده‌تر نشان می‌دهد و باعث شده این مدل از محبوب‌ترین مدل‌های شلوارهای پارچه‌ای باشد. اما چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

بلوز را داخل شلوار قرار دهید

اگرچه این کار در تیپ‌های مردانه جنایت محسوب می‌شود اما شما می‌توانید این کار را انجام دهید. به خصوص اگر از یک شلوار فاق بلند استفاده می‌کنید این کا باعث می‌شود پاهای شما کشیده‌تر شده و قدتان بلندتر به نظر برسد. این بلوز می‌تواند یک تیشرت ساده و یا پیراهن دکمه‌دار زنانه باشد.

چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

یک تاپ کوتاه گشاد بپوشید

پوشیدن یک تاپ کوتاه همراه با شلوار گشاد می‌تواند ترکیب زیبایی برای مهمانی‌های خودمانی باشد. این تاپ می‌تواند آستین بلند یا آستین کوتاه باشد و لبه آن بهتر است دقیقا تا لبه شلوار برسد.

و یا یک تاپ گشاد بلند

البته ضرورتی ندارد که تاپ شما حتما کوتاه باشد بلکه می‌توانید از مدل‌های بلندتر هم استفاده کنید که برای خانم‌های با شکم چاق مناسب‌تر است.

چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

تیپ تک رنگ را امتحان کنید

اگر طرفدار تیپ‌های تک رنگ هستید می‌توانید شلوار گشاد پارچه‌ای خود را با لباس هم رنگ آن ترکیب کنید. این ترکیب هم شما را لاغرتر و بلندتر نشان می‌دهد و هم مرتب‌تر و شیک‌تر.

چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

آن را با کت ترکیب کنید

کت و شلوار های شیک زنانه با شلوار گشاد بسیار شیک تر می‌شوند. این تیپ مدرن می‌تواند یک لباس رسمی عالی برای خانم‌های خوش تیپ باشد.

چطور شلوار گشاد زنانه بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :