حدس بزنید این کت و شلوار متفاوت و شیک را کدام بازیگر ایرانی پوشیده + پاسخ

یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های چی بپوشم، حدس بازیگر از روی لباس‌هایش است. درواقع شما باید حدس بزنید که چه کسی این استایل را داشته و این لباس را پوشیده است. حدس بزنید کسی که استایل زیر را داشته و این لباس‌ها را پوشیده، کدام بازیگر ایرانی بوده است؟

اگر بازیگران ایرانی را خوب بشناسید، احتمالا حدس صاحب لباس چندان برایتان سخت نبوده اما این احتمال هم وجود دارد که بین چند گزینه مردد مانده باشید. اگر می‌خواهید پاسخ چالش امروز را بفهمید، در ادامه با چی بپوشم باشید.

پاسخ چالش حدس صاحب لباس:

استایلی که می‌بینید متعلق به کسی نیست جز «مهناز افشار». این کت و شلوار مهناز افشار زمانی که در ایران بود، به شدت مورد توجه قرار گرفته بود. طرح پارچه و شکل دوخت آن متفاوت از بسیاری از کت و شلوارها بود.

حدس صاحب لباس

درباره مهناز افشار

حدس صاحب لباس

مهناز افشار (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶) بازیگر ایرانی است. او حرفهٔ بازیگری را با مجموعهٔ تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و سال بعد با بازی در فیلم دوستان به سینما نیز راه یافت. افشار در سال ۱۳۸۹ برای ایفای نقش در فیلم سعادت‌آباد توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر را به دست آورد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :