بستنی مو چیست؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

این روزها اسم بستنی مو زیاد به گوش می‌خورد. نام این محصول می‌تواند گیج‌کننده باشد. امروز ماهیت بستنی مو را بررسی کرده و نحوه استفاده از آن‌ را توضیح می‌دهیم.

 

ماهیت بستنی مو

بستنی مو، نوعی لوسیون مو است که به آبکشی نیاز ندارد. این محصول، مواد را بر روی تمام تارهای مو به شکل مساوی پخش کرده، در یک قسمت انباشته نمی‌شود و شانه کردن موها را آسان‌تر می‌کند. در بستنی مو از انواع مختلفی از مواد مغذی و مفید برای مو استفاده می‌شود. روغن آرگان، اسیدهای چرب امگا ۳ و ویتامین e از رایج‌ترین محتویات بستنی مو هستند.

رایحه بستنی مو

بستنی مو در رایحه‌های مختلفی وارد بازار می‌شود اما هرکدام از این رایحه‌ها کاربرد مجزایی نیز دارند. مثلا بستنی مو شکلاتی برای تقویت و ترمیم موهای رنگ‌شده استفاده می‌شود. بستنی موی موهیتو نیز برای ریزش مو، متعادل کردن چربی و آبرسانی استفاد می‌شود. فقط کافیست روی جعبه محصول را بخوانید تا بتوانید رایحه مناسب را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از بستنی مو

پس از استحمام، موها را خشک کرده و بستنی مو را بر روی مو اسپری کنید و با شانه آن را از ساقه تا نوک مو ماساژ دهید. مواد اسپری به صورت پودری روی مو پخش می‌شود. بهتر است موقع اسپری، زبانه پمپ را با سرعت و قدرت فشار دهید. بستنی مو برای حالت دادن به مو مناسب نیست و چسبندگی ندارد.

چند نکته

هیچوقت بعد از استفاده از بستنی مو، سشوار نکشید مگر اینکه برند بستنی مو روی جعبه ذکر کند که اجازه این کار را دارید.

رایحه بستنی مو ماندگار نیست و سریعا از بین می‌رود.

سراغ محصولاتی بروید که کاملا گیاهی هستند و مواد مضری مثل سیلیکون ندارند.

هر نوع بستنی مویی را که انتخاب کنید، شاهد نرمی موهای خود خواهید بود. افرادی که موهای وز یا فر دارند، از این محصول سود بیشتری خواهند برد.

 

 

 

 

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :