دیگر این کفش را نپوشید!

0

وقتی صحبت از کفش می شود کفش کتانی و اسپرت اولین انتخاب برای بسیاری از خانم ها است. خانم هایی که به دنبال راحتی و پیاده روی های طولانی هستند همیشه این کفش ها را ترجیح می دهند. خانم هایی که سبک متفاوت تری دارند و اهل استایل خانمانه و شیک هستند بالطبع راحتی برایشان در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد. اما فارغ از این مسایل در این مقاله می خواهیم مدلی از کفش را معرفی کنیم که دیگر به هیچ عنوان مد نیست. دیگر این کفش را نپوشید!

مشکل از جایی شروع شد که برخی طراحان سعی کردند کفش های پاشنه بلند را با کفش های کتانی ترکیب کنند و مدل های پاشنه مبلی و پاشنه مخفی کفش های کتانی به بازار عرضه شد. این مدل ها در چند سال گذشته طرفداران زیادی داشتند به خصوص مدل های پاشنه مخفی که با حالتی رقت انگیز به خانم های قد کوتاه در بلند تر کردن قدشان کمک می کرد.

دیگر این کفش را نپوشید!

مساله اساسی این جا مطرح می شود که کفش های کتانی پاشنه مبلی و پاشنه مخفی با روح کفش های کتانی که راحتی و بی دغدغه بودن است سازگاری ندارد. خانمی که کفش کتانی می پوشد به قد خود اهمیتی نمی دهد بلکه می خواهد راحت و فعال باشد. به همین دلیل این کفش ها عمر کوتاه خود را به پایان رسانده اند و وقت آن رسیده است که آن ها را برای همیشه کنار بگذارید.

دیگر این کفش را نپوشید!

پس مطمئن باشید که مدل های ساده و کلاسیک کفش های متانی بهترین انتخاب هستند اما اگر طرفدار کفش اسپرت هستید و از طرفی دیگر با قد خود مشکل دارید همچنان می توانید از کفش های لژدار استفاده کنید چون این کفش ها به اندازه کافی راحت هستند و همچنان روی بورس می باشند.

مطالب مرتبط:

1- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ کدام را بپوشیم؟

2- 7 کفشی که همه خانم ها باید داشته باشند

3- چند قانون ثابت شده خوش لباسی لباس های زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :