چطور رنگ خردلی بپوشید

خردلی از رنگ‌های خاص پاییزی است که به نظر بیشتر خانم‌ها پوشیدن آن کار ساده‌ای نیست چون تن روشن و زرد آن می‌تواند برای ست کردن مشکل‌زا باشد اما این تصور اشتباه است و با به خرج دادن کمی خوش سلیقگی و رعایت نکاتی خاص می‌توان یک تیپ شیک و زیبا را با رنگ خردلی به وجود آورد. در این استایل لزومی ندارد لباس‌ها را با هم همرنگ کنید بلکه باید رنگ‌های مناسب را برای ست کردن با خردلی انتخاب کنید. این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور رنگ خردلی بپوشید.

ad banner

رنگ خردلی با این که یک رنگ گرم است اما با تن خاکستری که دارد برخلاف تصور تقریبا با همه تن‌های پوست حتی تن‌های سرد و روشن نیز سازگار است و همه به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند اما چطور؟

رنگ‌های پاییزی

رنگ برگ‌های پاییزی مثل شکلاتی، زرشکی و بژ را با لباس خردلی می‌توان ست کرد. به طور مثال یک روسری طلایی یا کت پلنگی را می‌توانید با یک مانتوی خردلی بپوشید و یک استایل رومانتیک پاییزی به وجود آورید.

چطور رنگ خردلی بپوشید

رنگ‌های مکمل

در چرخه رنگ، بنفش تیره یا بادمجانی در مقابل خردلی قرار می‌گیرد و رنگ مکمل آن است. به این ترکیب می‌توانید این رنگ زیبا را در لباس‌های خود به کار ببرید مثل یک بلوز بادمجانی با دامن خردلی و کفش بنفش و آرایش تن بنفش و صورتی که می‌تواند یک دست لباس مجلسی شیک برای شما باشد.

چطور رنگ خردلی بپوشید

رنگ‌های هم خانواده

رنگ سبز و زرد از رنگ‌های هم خانواده خردلی به شمار می‌رود و می‌توانید از آن‌ها برای ترکیب لباس‌های خود استفاده کنید. استفاده از چند تن مکمل در کنار آن‌ها مثل بنفش و صورتی هم می‌تواند ترکیب جالبی ایجاد کند.

چطور رنگ خردلی بپوشید

رنگ‌های خنثی

اگر علاقه‌ای به پوشیدن رنگ‌های روشن و تند در کنار لباس خردلی خود ندارید توصیه ما رنگ سرمه‌ای است. این رنگ خنثی ترکیب زیبایی با خردلی ایجاد می‌کند. مثلا می‌توانید مانتوی سرمه‌ای خود را با شال خردلی بپوشید و در کنار آن از اکسسوری‌های مکمل خردلی مثل بنفش و صورتی و زرشکی استفاده کنید.

چطور رنگ خردلی بپوشید

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 31 ژانویه 2021

چطور سفارش بدیمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :